Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] skarga na boseq

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Iveekyy
Nick oskarżonego: boseq 
Data zajścia: 19.03
Powód skargi:  jail na godzinkę za rzekome schowanie auta do przecho.
Opis zdarzenia:  Więc tak zaczął się za mną pościg, który rozpoczął wymieniony wyżej gość, ale jak można się było spodziewać nie zakończył się dla niego dobrze tzn. po dwóch minutach oczywiście na spokojnie mu uciekłem. Pomijam już całkowicie fakt patrzenia na mapę podczas pościgu za mną wiem to ja i wie to każdy, że  jesteście mustwinami ale serio? Nie umiesz mnie normalnie fair-play złapać? No nie bo z twoimi umiejętnościami jazdy jakie pokazałeś to raczej niemożliwe no tak.. Dłuższą chwilę później stoję sobie na poboczu podjeżdża jegomość, który kolejny raz chcę odgrywać rp. Chłopaki... czy tak trudno zauważyć znaczek rp nad moją postacią a w zasadzie jego B R  A K ?  Sprawa kolejna czy ja wam odpisałem coś w style  "nie"  lub "spie**lać było coś takiego? Nie wiem czy ty jesteś jakimś bitym akademikiem czy skąd ty się w ogóle wziąłeś kubsonik69 powiesz mi o co chodziło z twoim  "nie to nie" co to miało być wiesz do kogo sobie możesz tak gadać, a jeśli chcecie być już tak dokładni jak wczoraj ciki, który kiedy się go zapytałem czy znowu da mi furę na pp potraktował to jako prowokacje, także kubsonik69 bez takich i mam nadzieję, że ostatni raz coś takiego się pojawia. Reszta została ukazana na filmie, nie ma co tu się więcej rozpisywać. 
Dowody

• Zabawne 1
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Iveekyy napisał:

który kolejny raz chcę odgrywać rp. Chłopaki... czy tak trudno zauważyć znaczek rp nad moją postacią a w zasadzie jego B R  A K ?

już całkowicie fakt patrzenia na mapę podczas pościgu za mną wiem to ja i wie to każdy, że  jesteście mustwinami ale serio?

tu sobie zaprzeczasz, bo skoro nie chcesz odgrywać RP to my też nie będziemy odgrywać, że Cię nie widzimy.

co to miało być wiesz do kogo sobie możesz tak gadać,

jesteś normalnym graczem jak każdy i jeśli dalej masz zamiar się tak odzywać do funkcjonariuszy, to gratuluję i życzę powodzenia w dalszych skargach.

Co do filmu, nie chciałeś RP to zostałeś zatrzymany za wcześniejszą ucieczkę (dostałeś status poszukiwania w komputerze policyjnym - nie myl tego z gwiazdkami) i zostałeś aresztowany - bez RP, bo go przecież tak nienawidzisz.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy