Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] falloweK_ - xATYPOWAx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  falloweK_
Nick oskarżonego:  xATYPOWAx
Data zajścia: 19.03.2020 koło 12:30
Powód skargi:  2 razy w więzieniu za nic.
Opis zdarzenia:  wczoraj czyli 18.03 byłem ścigany przez policję otrzymałem 6 gwiazdek i więzienie, dziś gry wróciłem odsiedziałem całą godzinę + na początku jak wszedłem pojawiłem się w jakiejś białej przestrzeni po czym napisałem reporta gdzie ja jestem i tepnął się admin i mnie przeteleportował do więzienia do celi, napisałem po chwili kolejnego reporta co się stanie z tymi gwiazdkami jak wyjdę z więzienia on na to że znikną, odsiedziałem wiezienie do końca dosłownie 5 minut po wyjściu z więzienia przyjeżdża jakiś policjant mówi że mam 6 gwiazdek i wsadził mnie znów na 60 minut. Napisałem reporta który opisał sytuacje i admin napisał że mam  napisać do SAPD no to napisałem i sapd na to że nie byłem w więzieniu i nie odsiedziałem tego GDZIE JA TŁUMACZĘ od godziny że byłem i mam logi A ONI ŻE NIE BYŁEM, w takim razie albo wkroczył jakiś błąd albo nie wiem ale z jakiej racji mam siedzieć 2 razy za to samo gdzie mam logi że to odsiedziałem.
Dowody:  https://prnt.sc/10pxaic , https://prnt.sc/10pxb3i

również można powołać admina który przyjął reporta na dowód na to że rzeczywiście odsiedziałem godzinę w więzieniu a w logach nie ma tego że byłem w więzieniu.

oczywiście mam nadzieję że dostanę jakąś rekompensatę bo to błąd po waszej stronie a nie po mojej. Ja tylko czas tracę na to.

@eswu/ @xATYPOWAx

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

Rozmawiałem z graczem na serwerze i wywnioskowałem że otrzymał on godzinę aresztu ponieważ dostał crasha będąc zakutym. Skrypt nadaję od razu godzinę jaila dlatego nie ma tego w logach oraz nie znikają gwiazdki.
Potwierdzam że gracz odczekał już poprzedni wyrok (60 min) ale skrypt wprowadził w błąd funkcjonariuszkę ponieważ nie zniknęły mu gwiazdki.

Edytowane przez eswu
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zacznijmy od tego że nie ja cię zamknęłam w więzieniu więc w ogóle nie powinieneś pisać do mnie w tej sprawie a do osoby która cię tam wsadziła. Odpisałam ci z grzeczności i starałam pomóc ale w logach nie było nic napisane ,że siedziałeś wczoraj w więzieniu dlatego ci to po prostu napisałam. Nie rozumiem kompletnie czemu na mnie jest skarga, starałam się pomóc, ale zbytnio nie wiedziałam co zrobić bo ty mi mówisz jedno i pokazujesz a w logach jest drugie.

Edytowane przez xATYPOWAx
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, xATYPOWAx napisał:

Witam, zacznijmy od tego że nie ja cię zamknęłam w więzieniu więc w ogóle nie powinieneś pisać do mnie w tej sprawie a do osoby która cię tam wsadziła. Odpisałam ci z grzeczności i starałam pomóc ale w logach nie było nic napisane ,że siedziałeś wczoraj w więzieniu dlatego ci to po prostu napisałam. Nie rozumiem kompletnie czemu na mnie jest skarga, starałam się pomóc, ale zbytnio nie wiedziałam co zrobić bo ty mi mówisz jedno i pokazujesz a w logach jest drugie.

jestem nowy na serwerze, piszę na ciebie bo jedyna pisałaś ŻE JA PRZECIEŻ NIE BYŁEM w więzieniu i że LOGI NIE KŁAMIĄ, lecz potwierdzam pani funkcjonariusza nie zawiniła.

38 minut temu, Kajersky napisał:

Jest to błąd w skrypcie i żaden funkcjonariusz tu nie zawinił. 

Panie kochany, tu się nie rozchodzi o to tylko o wynagrodzenie za mój stracony czas bo to nie moja wina że musiałem 2 razy za nic siedzieć:)

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Witam mam rozumieć, że teraz będę zlewany, siedziałem bez powodu 2h w więzieniu straciłem czas i 0 rekompensaty, ciekawe co byście zrobili na moim miejscu tak szczerze poczułem się jak totalny śmieć, dziękuję za takie przyjęcie na serwerze 🙂

• Przykre 2
Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Kajersky napisał:

Nikt Cię nie zlewa, czekamy na Twoją wypowiedź w sprawie wysokości odszkodowania.

Wydaje mi się że 10000 będzie odpowiednią sumą nie za dużą nie za małą.

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy