Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] D4W1D -  Keres (Nieznajomy 0_CFMG)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: D4W1D
Nick oskarżonego: Keres (Nieznajomy 0_CFMG)
Data zajścia: 19.03.2021
Powód skargi: Taran do wody i mustwin//Plus nie chcial podac numeru odznaki/nick nic. Nick dostalem dopiero po tym jak  wsadzil mnie do wiezenia 
Opis zdarzenia: Był pościg z policja w której uczestniczyli Keres (czarne auto) i Bandura (zwykle policyjne auto). Keres postanowił staranowal mnie do wody i wygrac poscig (w skrocie mustwin). Widać ze to taran a nie żadne pitowanie (wszystko zostało zrobione specjalnie). Keres(Nieznajomy 0_CFMG) miał założona maskę wiec zapytałem go o nick/id oznaki a ten nic tylko z pretensjami do mnie "ale W CZYM TY MASZ PROBLEM" sam sie przyznal ze mnie zwodował do wody.Dopiero sie dowiedzialem o jego nicku po tym jak mnie dal do aresztu. Takie zachowania powinny być karane, bo nic tylko mustwin co jest nudne
Dowody: (Posiadam wiele wiecej dowod wiec dowody tutaj to nie jest problem, moge je dodac jak beda potrzebne.)

Screenshot_4.png.e74c5e9afbada077a6400c0018239783.png
Screenshot_2.thumb.png.3dbfa8acefa8d281f1e8829754f9e420.png

Edytowane przez D4W1D
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zacznijmy od tego jaki ma sens ta skarga? Został nałożony kod czerwony, zostałeś zpitowany przed tym nagraniem jakieś 1/2 razy, po czym dopiero po tym piszesz skargę? Nie widzę sensu zpitował Cię nie załadowały ci się barierki i wpadłeś do wody. Sorry to moja wina przecież, że masz komputer składany w latach 90 i ci się nic nie załadowało. Taran w powodzie skargi? Jaki taran, taran to by był jak by ci bombe taką strzelił, że to nawet nie ma co gadać. A tutaj było normalne zpitowanie w tylną oś pojazdu i zostałeś ładnie złapany ;>.

• Lubię To 1
  • Przykre 2
Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, D4W1D napisał:

Plus nie chcial podac numeru odznaki/nick nic.

Funkcjonariusz w masce nie ma takiego obowiązku.

21 minut temu, D4W1D napisał:

Keres postanowił staranowal mnie do wody i wygrac poscig

Jak widać, jest to manewr PIT, dodatkowo wzorowo wykonany, funkcjonariusz wykonał go tylko ze złej strony, bo wpadłeś do wody.

• Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Bandura napisał:

Dobra zacznijmy od tego jaki ma sens ta skarga? Został nałożony kod czerwony, zostałeś zpitowany przed tym nagraniem jakieś 1/2 razy, po czym dopiero po tym piszesz skargę? Nie widzę sensu zpitował Cię nie załadowały ci się barierki i wpadłeś do wody. Sorry to moja wina przecież, że masz komputer składany w latach 90 i ci się nic nie załadowało. Taran w powodzie skargi? Jaki taran, taran to by był jak by ci bombe taką strzelił, że to nawet nie ma co gadać. A tutaj było normalne zpitowanie w tylną oś pojazdu i zostałeś ładnie złapany ;>.

Nie wiesz, jaki mam komputer wiec się nie wypowiadaj o moim komputerze. Na pewno mam lepszy komputer od ciebie (widzisz, jakie to jest gadanie). Skarga nie jest napisane na ciebie, bo do ciebie nic nie mam jak narazie (Nie ogladalem filmiku sekunda po sekundzie.) Wiec takie wypowiadanie sie jest bez sensu.

5 minut temu, Kajersky napisał:

Jak widać, jest to manewr PIT, dodatkowo wzorowo wykonany, funkcjonariusz wykonał go tylko ze złej strony, bo wpadłeś do wody.

Może i manewr "PIT" ale jak sam napisałeś " funkcjonariusz wykonał go tylko ze złej strony" wiec tak naprawdę zrobił tak zwany "mustwin" bo wiedział ze jak staranuje mnie do wody to nie mam szans.

Edytowane przez D4W1D
  • Lubię To 2
  • Przykre 2
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Kajersky napisał:

I mam go wyrzucić z frakcji, bo pomylił strony podczas manewru PIT? Podkreślę, manewru PIT, nie taranu

Nie chodzi o wywalenie z frakcji, tylko nadanie jakieś kary. Skoro policjant myli strony podczas "manewru PIT" no to trochę słabo to wygląda i kiepsko reprezentuje policje(chyba potrzebuje więcej nauki żeby takie rzeczy się nie zdarzały). Podkreślanie tego manewru PIT nic nie da bo każdy ma swoje zdanie (ty myślisz tak... ja myślę tak...) i moim zdanie tu poszedł taran i mustwin. Gram juz w mta i "fi...." parę lat wiec trochę ogarniam takie gierki. Ale ja tu liderem nie jestem wiec nic nie zrobie dlatego napisałem ta skargę.

Edytowane przez D4W1D
  • Lubię To 3
  • Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, D4W1D napisał:

Skoro policjant myli strony podczas "manewru PIT"

PIT z prawej strony to PIT, PIT z lewej strony to mustwin. Nawet jakbyś dostał z drugiej strony PIT, podejrzewam, że i tak byś w wodzie wylądował bo auto by zaczęło się kręcić dookoła, a byłeś zbyt blisko brzegu.

3 minuty temu, D4W1D napisał:

Gram juz w mta i "fi...." parę lat wiec trochę ogarniam takie gierki.

MTA to nie FiveM, tu synchronizacja wygląda inaczej.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kajersky napisał:

PIT z prawej strony to PIT, PIT z lewej strony to mustwin. Nawet jakbyś dostał z drugiej strony PIT, podejrzewam, że i tak byś w wodzie wylądował bo auto by zaczęło się kręcić dookoła, a byłeś zbyt blisko brzegu.

MTA to nie FiveM, tu synchronizacja wygląda inaczej.

Nikt nie porównuje fivem z mta. Nikt nie powiedział ze pit z lewej strony to mustwin. Chodzi bardziej o to ze takie akcje nie powinny byc miec miejsca bo jest to typowy mustwin. Rozumiem jak mnie wcześniej pitowali nic no nich nie miałem wtedy ale za taka akcje to juz mnie zdenerowali bo nawet nie można normalnie pograć(tylko policja musi zawsze wygrac). Może niech Keres sie wypowie bo widze ze przegląda cały czas a nic nawet nie napisal(to on zrobił ten manewr.)

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, D4W1D napisał:

Nikt nie porównuje fivem z mta. Nikt nie powiedział ze pit z lewej strony to mustwin. Chodzi bardziej o to ze takie akcje nie powinny byc miec miejsca bo jest to typowy mustwin. Rozumiem jak mnie wcześniej pitowali nic no nich nie miałem wtedy ale za taka akcje to juz mnie zdenerowali bo nawet nie można normalnie pograć(tylko policja musi zawsze wygrac). Może niech Keres sie wypowie bo widze ze przegląda cały czas a nic nawet nie napisal(to on zrobił ten manewr.)

Dobrze, widzę że chcesz abym się wypowiedział. No to tak podsumowując całą tą skargę oraz tą akcje, przyznam się przyjmuje codziennie rano Mustwinium Potasu w tabletkach po 100mg. Jak widzisz mój szanowny przełożony Commisioner Kajersky ocenił (według ciebie TARANOWAŃSKO) na perfekcyjnie wykonany manewr PIT. Nie mam co tu więcej do dodania oprócz tego że po prostu nie umiesz przegrywać i potem po nieudanym z twojej strony pościgu wylewasz swoje żale na forum. 

Dziękuje miłego dnia oraz wieczoru 🙂

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Keres napisał:

Dobrze, widzę że chcesz abym się wypowiedział. No to tak podsumowując całą tą skargę oraz tą akcje, przyznam się przyjmuje codziennie rano Mustwinium Potasu w tabletkach po 100mg. Jak widzisz mój szanowny przełożony Commisioner Kajersky ocenił (według ciebie TARANOWAŃSKO) na perfekcyjnie wykonany manewr PIT. Nie mam co tu więcej do dodania oprócz tego że po prostu nie umiesz przegrywać i potem po nieudanym z twojej strony pościgu wylewasz swoje żale na forum. 

Dziękuje miłego dnia oraz wieczoru 🙂

Ja akurat umiem przegrywac ale to co ty zrobiłeś to było nie fer jak ja bym tak wam zrobił to bym dostał prawko :). Poprostu nie chciało wam sie robić pościgu to lepiej wam było zakończyć to woda. I to "Mustwinium Potasu w tabletkach po 100mg" nie jest śmieszne tylko bardzo suche.

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, D4W1D napisał:

Poprostu nie chciało wam sie robić pościgu to lepiej wam było zakończyć to woda.

Naszym zadaniem jest graczy łapać, a nie się z nimi ścigać. Manewr pit został przeprowadzony wzorowo.

Odrzucam.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy