Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] PlatynowyBox Pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji:Witam, chciałbym zaproponować dodanie Platynowego Boxa którego moglibyśmy zdobyć w różne sposoby
1.Za wbijanie LV tak jak mamy w przypadku Boxów które mamy teraz czyli zwykly srebrny oraz gold
2.Dodanie go do sklepu PP za jakąś większą kwote PP, NP 1.5kPP i wtedy w takich byłaby nieco ale tak nieco wieksza szansa na wylosowanie czegoś
3.Opcja a zarazem chyba według mnie najlepsza opcja jako Unikatowy item który możemy wylosować na kontenerach i np zależało by to od szczęścia co nam w takim wypadnie bylo by to np: US6/7 Krecik, Uklad grawitacyjny i inne tego typu rzeczy wiadome na te itemy by był najmniejszy % na wydropienie co by skutkowało wysokim ryzykiem że możemy stracić lub zyskać.

Dajcie znam w komentarzach która opcja według was by była najlepsza o ile chcielibyście, Oraz co by w takim Boxie mogło się znajdować

Pozdrawiam miłego Dnia

Odnośnik do odpowiedzi

dodawanie kolejnych lootboxów szczególnie ze za taką kwote jest nie potrzebne ponieważ dostalbys cos co normalnie w kontenereach po 4kk jest warte, dążąc ku końcowi mojej wypowiedzi moje zdanie na tą propke jest negatywne chociaz propka jest dosyć ciekawa, na nie

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie aktualna liczba LootBoxów znajdujących się na serwerze jest w zupełności wystarczająca. Dodatkowo rzeczy jakie miałby dropić w "platynowej skrzyni" są dość przesadzone. Osobiście jestem przeciw wprowadzeniu takowej aktualizacji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...