Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] skarga na michuu czy jakos tak i limitowany

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: szprota
Nick oskarżonego: mmichuu i limitowany
Data zajścia:17.03.2021 cos około 23:05
Powód skargi: areszt na 1h bez powodu
Opis zdarzenia: są jakies pachołki to sie pytam to odpisują ze egazmin to sie przyglądam nagle mnie łapie gosciu i daje mi kajdanki siedzi ze mna tak 5 minut pózniej przyjezdża limitowany i mnie bierze do aresztu na 1h
Dowody:  kurna chce isc spac tera to moge jutro dac ss z celi ale ogólnie to Venixa wezwalem i powiedzial ze mam skarge za to napisac

• Zabawne 3
Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak przeszkadzałeś i utrudniałeś przeprowadzenie egzaminu dobre 10 minut, razem z kolegą wjeżdżałeś na miejsce zabezpieczone (egzamin), prowokowałeś, wyzywałeś, nie stosowałeś się do poleceń funkcjonariusza. Skarga nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam i miłej nocki. (Matthew Cortez oraz kadet egzaminowany Kenazi mogą potwierdzić, ale myślę że to nie potrzebne).

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś się tylko przyglądał, nikt nie miałby nic przeciwko, Ty postanowiłeś zastąpić mnie w roli egzaminatora i zacząć mieszać kadetowi w odpowiedziach na /do i właśnie przez to zostały podjęte kroki takie a nie inne.

Edytowane przez Matthew_Cortez
Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, szprota napisał:

kurna chce isc spac tera to moge jutro dac ss z celi ale ogólnie to Venixa wezwalem i powiedzial ze mam skarge za to napisac

SS z celi i tak nie wniesie za dużo. Poza tym, egzaminy kadetów to nie muzeum ani kino, żeby to oglądać dodatkowo przeszkadzać w tym. Postępowanie funkcjonariuszy było zgodne z ogólnie przyjętymi normami i regulaminem, nie widzę żadnego błędu w ich zachowaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy