Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] KrzyK - Limitowany1999

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KrzyK
Nick oskarżonego: Limitowany1999
Data zajścia: 17.03.2021 22 około
Powód skargi: Nadużywanie swoich uprawnień, kara więzienia niezgodna z prawdą
Opis zdarzenia: Dostałem dzisiaj 2h więzienia za A05,A06,A07,A08J02.
A05 - Niestosowne zachowanie wobec służb mundurowych - Czekam na dowody
A06 - Utrudnianie pracy służb mundurowych - Czekam na dowody, nawet sam się zatrzymałem po tym jak zauważyłem, że nie ma RP i wszędzie mnie widzicie
A07 - Prowokacja/ obraza służb mundurowych - To można naciągnąć, bo powiedziałem, że "pojazd uprzywilejowany jest dla upośledzonych ludzi"
A08 - Niewykonywanie poleceń funkcjonariuszy - Czekam na dowody, nie było żadnych poleceń
J02 - Ucieczka przed SAPD - tutaj kolega nie ma chyba pod ręką taryfikatora, bo nie uciekałem a pomagałem w ucieczce, więc powinno być J03
Jak widzimy dostałem 2h więzienia za 1 z 5 podanych przyczyn, więc jestem bardzo ciekaw jak to właśnie działa. Chyba, że nasz policjant wpisuje jak leci, nawet nie patrząc co pisze.
Dowody: Nie bardzo mam co tu wrzucić, chyba że 5 minut wstecz od momentu aż zostałem zatrzymany, ale tam jest tylko jak dobrowolnie się zatrzymałem i zostałem załadowany do radiolki.

Edytowane przez KrzyK
Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, jako funkcjonariusz nie potrzebuje mieć żadnych dowodów, dla mnie powody są zgodne z prawdą, POJAZD UPRZYWILEJOWANY jest dla ludzi jak ty, gdyby nie te pojazdy, kto by po cb przyjezdzał gdybyś miał problemy? J02 nadałem Ci, bo uciekałeś, J03 też mógłbym Ci wpisać, ale no zabrakło by minut w więzieniu dla Ciebie. Poczekam na dowody, wtedy się wypowiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale że ja ci mam teraz wysłać 20 minut akcji, że tego nie zrobiłem? No sorry że nie mam nagrane, nie pomyślałem, że jakiś typ z policji będzie wpisywał mi kary jak mu pasuje. Chyba koledzy którzy mnie gonili lepiej wiedzą co zrobiłem, a co nie, to może się łaskawie wypowiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, KrzyK napisał:

A05 - Niestosowne zachowanie wobec służb mundurowych

W jaki sposób zatrzymany niestosownie się zachowywał?

22 minuty temu, KrzyK napisał:

A06 - Utrudnianie pracy służb mundurowych

Jak utrudniał?

A07 - Prowokacja/ obraza służb mundurowych

Obraza? W jaki sposób?

A08 - Niewykonywanie poleceń funkcjonariuszy

Jakie polecenia zostały wydane?

J02 - Ucieczka przed SAPD

Słyszałem wersję o pomocy w ucieczce, a nie ucieczce.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kajersky napisał:

Obraza? W jaki sposób? <- "pojazd uprzywilejowany jest dla upośledzonych ludzi" to jedyne co powiedziałem niestosownego i gdyby na tym się zatrzymało, to nie byłoby problemu

Słyszałem wersję o pomocy w ucieczce, a nie ucieczce. <- kolega uciekał, wsiadł do mnie bo elegy za dużo nie poświruję, ja poszukiwany nie byłem więc J03 tak jak mówilismy

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, KrzyK napisał:

Ale że ja ci mam teraz wysłać 20 minut akcji, że tego nie zrobiłem? No sorry że nie mam nagrane, nie pomyślałem, że jakiś typ z policji będzie wpisywał mi kary jak mu pasuje. Chyba koledzy którzy mnie gonili lepiej wiedzą co zrobiłem, a co nie, to może się łaskawie wypowiedzą.

Cadeci chętnie się wypowiedzą

1 minutę temu, KrzyK napisał:

,,KOLEGA UCIEKAŁ, WSIADŁ DO MNIE" - czyli tutaj jest ucieczka, oraz pomoc w ucieczce, bo tak jak jest w powodach, jeżeli ktoś bierze delikwenta który jest ścigany, to w takim wypadku ta druga osoba również jest ścigana za wzięcie ściganego. Kapujesz?

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Limitowany1999 napisał:

,,KOLEGA UCIEKAŁ, WSIADŁ DO MNIE" - czyli tutaj jest ucieczka, oraz pomoc w ucieczce, bo tak jak jest w powodach, jeżeli ktoś bierze delikwenta który jest ścigany, to w takim wypadku ta druga osoba również jest ścigana za wzięcie ściganego. Kapujesz?

W takim razie coś takiego powinno być zapisane jako J03, bo twoim tokiem myślenia to J03 nie jest potrzebne, skoro pod J02 wszystko wpisujesz
Dobra to mamy 2 powody które są szacowane na max 45 minut, także czekam na pozostałe 75 które dostałem tak o.

Edytowane przez KrzyK
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, KrzyK napisał:

W takim razie coś takiego powinno być zapisane jako J03, bo twoim tokiem myślenia to J03 nie jest potrzebne, skoro pod J02 wszystko wpisujesz

Dobrze, to Ci napisze jeszcze raz

A05 czyli niestosowane zachowanie wobec służb mundurowych - taranowałeś jednostkę Cadetów

A06 utrudnianie pracy - tak samo, podczas pościgu przeszkadzałeś Cadetom, oraz schowałeś pojazd do przecho

A07 wyzywałeś Cadetów oraz napisałeś o uposledzeniu - o ile wiesz co to za choroba

A08 za pewne kazali Ci odjechać a ty nie odjechałeś, dlatego nadałem również taki powód

J02 - wzięcie delikwenta ściganego jako pasażera, wtedy wszczęli pościg za tobą, czyli byłeś osobą ściganą

J03 też mogłem nadac, ale już było nie potrzebne 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Limitowany1999 napisał:

Dobrze, to Ci napisze jeszcze raz

A05 czyli niestosowane zachowanie wobec służb mundurowych - taranowałeś jednostkę Cadetów, <- nie mogłem ich taranować skoro nie potrafili mnie dogonić, to się mija z celem

A06 utrudnianie pracy - tak samo, podczas pościgu przeszkadzałeś Cadetom, oraz schowałeś pojazd do przecho <- kolega schował pojazd do przecho, nie ja

A07 wyzywałeś Cadetów oraz napisałeś o uposledzeniu - o ile wiesz co to za choroba <- doskonale wiem, ale uczę się u was nowych znaczeń tego słowa patrząc po tych działaniach

A08 za pewne kazali Ci odjechać a ty nie odjechałeś, dlatego nadałem również taki powód <- Ty sam sobie zaprzeczasz "pewne"<- wskazuje na to, że sam nie wiesz czy tak było ale na zapas mi to wrzuciłeś, to mogłeś jeszcze wrzucić za posiadanie narkotyków jakbym akurat miał po nie jechać i wiele takich innych...

J02 - wzięcie delikwenta ściganego jako pasażera, wtedy wszczęli pościg za tobą, czyli byłeś osobą ściganą 

J03 też mogłem nadac, ale już było nie potrzebne <- co do 2 ostatnich sam Kajersky powiedział, że powinienem dostać J03 jak pomagałem uciec

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
30 minut temu, Lem0n_ napisał:

rp skończyło się jak twój kolega schował auto do przechowywalni <- no wiem temu się nie czepiam

mówienie na vc "eblebleble" <- bo nie będziesz mi mówił, że mam cicho siedzieć jak się o coś was pytamy, bo żeby się czegoś dowiedzieć musiałem specjalnie do Kajerskyego na ts iść,  nie można po prostu odpowiedzieć jak sie ktoś o coś pyta?

https://streamable.com/yyonxq <- przy okazji fajnie pokazałeś jak z du*y strzelasz do ludzi z tazera

@Limitowany1999 popatrz sobie na filmik, kolega jasno napisał że OSK8I na 120min za schowanie fury a JA za POMOC W UCIECZCE i niestosowne zachowanie, nie ma tam nic o A06 i A08 które sobie sam dodałeś

Edytowane przez KrzyK
Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, KrzyK napisał:

@Limitowany1999 popatrz sobie na filmik, kolega jasno napisał że OSK8I na 120min za schowanie fury a JA za POMOC W UCIECZCE i niestosowne zachowanie, nie ma tam nic o A06 i A08 które sobie sam dodałeś

czas się zgadza, powody również 😉 nadałem z własnej woli bo w radiowozie też odpieprzałeś. Skończyłem dyskusję. 

2 godziny temu, KrzyK napisał:

TYPIE nie pomagałeś uciec, bo sam uciekałeś DLATEGO NADAŁEM J02, czego nie rozumiesz? A06 nadałem utrdniałeś im prace głupim gadaniem, mógłbym jeszcze więcej powodów wpisać, czas się zgadza. Było nie cwaniakować, trzeba było Ci ogon skrócić, nawet głupim wyzywaniem jednostek Policji. 

3 godziny temu, KrzyK napisał:

Dobra to mamy 2 powody które są szacowane na max 45 minut, także czekam na pozostałe 75 które dostałem tak o.

2 powody - J02 oraz A07 50 minut + 700$, hajs zmienia się w wiezienie, czyli kolejne 30 minut, co daje 80 minut. A05 głupim pyskowaniem daje to 25 minut + 500$, czyli 40 minut. Daje to razem 120 minut, w tym J03 Pomoc daje 25 minut + 5000$  czyli daje to 60 minut za same 5000$ 85 minut za same J03 tobie daje, czas się zgadza, mogłem wpisać tobie tylko J03 oraz A07, ale również nadałem Ci inne powody które są zgodne i taki sam czas Ci wychodzi. Prosze, większa matematyka 😉

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, KrzyK napisał:

Twój nick: KrzyK
Nick oskarżonego: Limitowany1999
Data zajścia: 17.03.2021 22 około
Powód skargi: Nadużywanie swoich uprawnień, kara więzienia niezgodna z prawdą
Opis zdarzenia: Dostałem dzisiaj 2h więzienia za A05,A06,A07,A08J02.
A05 - Niestosowne zachowanie wobec służb mundurowych - Czekam na dowody
A06 - Utrudnianie pracy służb mundurowych - Czekam na dowody, nawet sam się zatrzymałem po tym jak zauważyłem, że nie ma RP i wszędzie mnie widzicie
A07 - Prowokacja/ obraza służb mundurowych - To można naciągnąć, bo powiedziałem, że "pojazd uprzywilejowany jest dla upośledzonych ludzi"
A08 - Niewykonywanie poleceń funkcjonariuszy - Czekam na dowody, nie było żadnych poleceń
J02 - Ucieczka przed SAPD - tutaj kolega nie ma chyba pod ręką taryfikatora, bo nie uciekałem a pomagałem w ucieczce, więc powinno być J03
Jak widzimy dostałem 2h więzienia za 1 z 5 podanych przyczyn, więc jestem bardzo ciekaw jak to właśnie działa. Chyba, że nasz policjant wpisuje jak leci, nawet nie patrząc co pisze.
Dowody: Nie bardzo mam co tu wrzucić, chyba że 5 minut wstecz od momentu aż zostałem zatrzymany, ale tam jest tylko jak dobrowolnie się zatrzymałem i zostałem załadowany do radiolki.

Jeszcze jedno, jeśli twój kolega ucieka, później ty bierzesz auto owego kolegę i uciekasz i pościg jest za tobą to jakie powody tobie wpiszemy? J02 ORAZ J03 natomiast czas się zgadza a powodów mogłem wpisać dziesięć innych wybrałem tylko te które mi się nasunęły. Myślę że wyjaśnione i mimo wszystko, i tak by tobie wyszło 120 minut 

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Limitowany1999 napisał:

czas się zgadza, powody również 😉 nadałem z własnej woli bo w radiowozie też odpieprzałeś. Skończyłem dyskusję. 

TYPIE nie pomagałeś uciec, bo sam uciekałeś DLATEGO NADAŁEM J02, czego nie rozumiesz? A06 nadałem utrdniałeś im prace głupim gadaniem, mógłbym jeszcze więcej powodów wpisać, czas się zgadza. Było nie cwaniakować, trzeba było Ci ogon skrócić, nawet głupim wyzywaniem jednostek Policji. 

2 powody - J02 oraz A07 50 minut + 700$, hajs zmienia się w wiezienie, czyli kolejne 30 minut, co daje 80 minut. A05 głupim pyskowaniem daje to 25 minut + 500$, czyli 40 minut. Daje to razem 120 minut, w tym J03 Pomoc daje 25 minut + 5000$  czyli daje to 60 minut za same 5000$ 85 minut za same J03 tobie daje, czas się zgadza, mogłem wpisać tobie tylko J03 oraz A07, ale również nadałem Ci inne powody które są zgodne i taki sam czas Ci wychodzi. Prosze, większa matematyka 😉

Co do odwalania to kolega chciał się przez 15 minut dowiedzieć kiedy zakończyło się RP w naszej akcji i nikt nie chciał powiedzieć, więc drążyliśmy  dalej temat, więc fajne A06 za głupie gadanie jak się czegoś człowiek chce dowiedzieć o grze. A później sam ci mówiłem, że miałem iść do aresztu, ale to olałeś totalnie. Dalej nie odniosłeś się do A08, ale tutaj mi nie wmówisz, że coś było więc, czekamy na Kajerskyego, bo z wami ciężko się jakkolwiek dogadać i wykorzystujecie to, że ktoś czegoś nie wie i liczycie, że wszyscy będą siedzieć cicho. Też jestem ciekaw tego przelicznika, czemu nie mogę tego zapłacić + mniejsza kara więzienia? Kajersky za J03 i A07 powiedział max 45 minut, nic nie mówił o żadnym przeliczniku.

Edytowane przez KrzyK
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, tu Sergeant I GreQ

Witaj obywatelu, nie było mnie w akcji lecz mogę Ci wyjaśnić jedna rzecz. Schowanie auta do przecho samo już wychodzi 120 minut podczas pościgu. Druga sprawa RP kończy po 5 minutach zwykłej jazdy albo jak jedziesz zgodnie zasadami rp na wysokim poziomie lub wtedy kiedy zrobisz coś nie zgodnie z rzeczywistością np. Wjedziesz na off-road autem nie przeznaczonym do tego, walniesz w coś i tego nie odegrasz. Myślę że pomogłem Ci obywatelu wyjaśnieniu Twoich problemów nie wyjaśnionych przez regulamin san Andreas police departament. 

• Lubię To 2
  • Kocham To 4
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, KrzyK napisał:

Dodatkowo chciałbym dodać, jak widać na filmiku, że policjant bez podstaw próbuje użyć paralizatora(słabo mu to idzie) https://streamable.com/yyonxq. Skoro tutaj są dowody to nie ma sensu pisać osobnej skargi.

Użył paralizatora bo mu ta osoba utrudniała zatrzymanie, nawet nie trafił a pisząc skargę sami się pogrążycie 

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Limitowany1999 napisał:

A05 czyli niestosowane zachowanie wobec służb mundurowych - taranowałeś jednostkę Cadetów

image.thumb.png.7032454efa3ccad42df166cd1b83a41f.png

??

A06 utrudnianie pracy - tak samo, podczas pościgu przeszkadzałeś Cadetom, oraz schowałeś pojazd do przecho

za schowanie auta do przecho jest 120, a dwa razy nie dajemy za to samo.

A07 wyzywałeś Cadetów oraz napisałeś o uposledzeniu

tu okej.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Kajersky napisał:

image.thumb.png.7032454efa3ccad42df166cd1b83a41f.png

??

za schowanie auta do przecho jest 120, a dwa razy nie dajemy za to samo.

tu okej.

Czyli mimo wszystko, czas się zgadza a koledze chodziło o to, że dostał za długo. Niestosowane zachowanie dla mnie jest to przekrykiwanie na voice właśnie tak było, schowanie auto do przecho również. Tak samo niestosowane zachowanie to tak samo wyzwiska natomiast A07 mogłem dać również za prowokacje. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Limitowany1999 napisał:

Użył paralizatora bo mu ta osoba utrudniała zatrzymanie, nawet nie trafił a pisząc skargę sami się pogrążycie 

Ale że kto się pogrąża? Zobacz ten film i pokaż w którym momencie Agniesia utrudniała zatrzymanie, bo zachowujesz się jakbyś nawet tego nie oglądał. Nie trafił, bo jest mierny i tyle w temacie, widać na filmie, że miał zamiar trafić. Co do czasu kolejny raz ci przypominam, że owszem za schowanie auta jest 120, ale przecież to nie ja go schowałem kumasz? Jesteś mało kompetentny skoro po tylu wpisach, dalej mówisz że uczciwie dostałem 120 bo schowałem auto, idź do kolegów, spytaj jak było, ewentualnie niech Ci pokażą demka, bo widzę że mają i będziesz wiedział gdzie popełniłeś błąd. Co do dawanie dłuższego kicia w zamian za kare pieniężną, dowiedziałem się, że albo dajesz kare, albo więzienie, nie możesz tego kumulować...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KrzyK napisał:

Ale że kto się pogrąża? Zobacz ten film i pokaż w którym momencie Agniesia utrudniała zatrzymanie, bo zachowujesz się jakbyś nawet tego nie oglądał. Nie trafił, bo jest mierny i tyle w temacie, widać na filmie, że miał zamiar trafić. Co do czasu kolejny raz ci przypominam, że owszem za schowanie auta jest 120, ale przecież to nie ja go schowałem kumasz? Jesteś mało kompetentny skoro po tylu wpisach, dalej mówisz że uczciwie dostałem 120 bo schowałem auto, idź do kolegów, spytaj jak było, ewentualnie niech Ci pokażą demka, bo widzę że mają i będziesz wiedział gdzie popełniłeś błąd. Co do dawanie dłuższego kicia w zamian za kare pieniężną, dowiedziałem się, że albo dajesz kare, albo więzienie, nie możesz tego kumulować...

Przecież pisali ci że schowałes. Nie mam czasu na dyskusję, kara nadana prawidłowo na drugi raz nie odwalaj.

I czekam na dowody na moją winę. 

Jeżeli faktycznie popełniłem błąd i będą dowody to wypłacę tobie kwotę wysokości 20 tysięcy zadośćuczynienia

Edytowane przez Limitowany1999
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

https://streamable.com/yyonxq 0:28 zobacz jaką wiadomość dostałeś "osk8i 120 za schowanie auta Krzyk za pomoc w ucieczce", więc gdzie schowałem to auto? Od wczoraj tłumacze, że nie schowałem tego auta, tylko pomogłem w ucieczce swoim. Czemu dalej upierasz się że kara jest prawidłowa...

Edytowane przez KrzyK
Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, KrzyK napisał:

https://streamable.com/yyonxq 0:28 zobacz jaką wiadomość dostałeś "osk8i 120 za schowanie auta Krzyk za pomoc w ucieczce", więc gdzie schowałem to auto? Od wczoraj tłumacze, że nie schowałem tego auta, tylko pomogłem w ucieczce swoim. Czemu dalej upierasz się że kara jest prawidłowa...

Potem na Ts'ie kolega dał mi inne powody które były poprawne. Bo jest, uciekałeś autem, potem go schowałeś. Mogę Ci dać 20k za te ,,2H" siedzenia w więzieniu, żeby już to zamknąć, bo do porozumienia to i tak nie dojdziemy, bo ja wiem jakie powody były mówione na Tsie i jakie wpisałem z minutami. Dlatego przyjmujesz 20k czy nie?

Edytowane przez Limitowany1999
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Limitowany1999 napisał:

Potem na Ts'ie kolega dał mi inne powody które były poprawne. Bo jest, uciekałeś autem, potem go schowałeś. 

Chłopie ludzi mylisz, kolege gonili, schował auto przy kasynie i wsiadł do mnie, uciekaliśmy z 10 minut po czym się zatrzymałem jak widziałem że nie ma to sensu i patrzycie w radar.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy