Skocz do zawartości
H2o0

[Propozycja] [Serwer] Zwiększenie ilości sklepów - H2o0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: H2o0
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: 

Witam, przychodzę do was już z 3 propozycją dotyczącą serwera, więc zauważyłem, że jest tylko 1 sklep w którym możemy kupić jedzenie dlatego właśnie przychodzę do was z propozycją iż chciałbym i na pewno wiele graczy by chciało by było więcej sklepów. Zrobiłem "schemat" w paintcie (ważne, że jest). Następujące miejsca w których miało by się to znajdować:
1. Blueberry 
2. Angel Pine
Następujące będą dodawane jeśli będziecie zwiększali ilość pracy (np. Las Venturas, San Fierro itd.)

radar.jpg

Edytowane przez H2o0
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze powstają już biznesy, które będą specjalizowały się w sprzedaż jedzenia innym graczom. W takiej sytuacji jeden sklep 24/7 stanowczo wystarczy.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty sie puknij w leb bo zeby kupic z resutaracji to musi byuc gracz a zeby spotkac gracza to bedzie szansa jak 1%  bo nikomu nie bedzie chcialo sie stac za lada jak debil nie lepiej dodac boty?

• Szokujące 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Angel Pine nie sądze żeby powstała jakaś restauracja, a na taką wioskę sklep jest raczej w stu procentach potrzebny, szczególnie że mamy tam pracę drwala. Zbudowałbym takie sklepy w: Angel Pine, Blueberry.

W biznesach tak szczerze jak byłem w paru po parę razy, to tylko na złomowisku spotkałem pracownika. Jestem ewidentnie na tak.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jest to bardzo przydatna aktualizacja! Sam napisałem propozycję na ten temat, aczkolwiek mnie wyprzedziłeś 😄
Jestem na TAK

Biznesy w postaci restauracji nie są do końca skuteczne. Nie zawsze będzie osoba która będzie mogła obsłużyć gracza. Za dużo jest biznesów na serwerze.

Już wystarczająco jest utrudniona rozgrywka.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Wajrus
  • Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, BishoQ napisał:

Na serwerze powstają już biznesy, które będą specjalizowały się w sprzedaż jedzenia innym graczom. W takiej sytuacji jeden sklep 24/7 stanowczo wystarczy.

Zgadzam się.

1 godzinę temu, 123 napisał:

Ty sie puknij w leb bo zeby kupic z resutaracji to musi byuc gracz a zeby spotkac gracza to bedzie szansa jak 1%  bo nikomu nie bedzie chcialo sie stac za lada jak debil nie lepiej dodac boty?

1.Nie wolno tak mówić do nikogo, a co dopiero do administracji

2.Po części racja ale biznesów będzie tyle, że nie ma problemu. Mamy ten problem ponieważ jesteśmy od razu po starcie serwera.

Zostawiam głos na nie.

Edytowane przez NIFU
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, 123 napisał:

Dlatego masz możliwośc wyboru biznesu w jakim chcesz pracować i raczej jak nie chce pracować w restauracji to chyba tam nie zlozysz podania? Więc nie martw się o restauracje bo będą normalnie działać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi