Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] skarga na kajerskiego i ciki

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Iveekyy
Nick oskarżonego: kajersky ciki
Data zajścia: 16.03
Powód skargi:  doskonale wiedzą o co chodzi 🙂
Opis zdarzenia: No to tak zacznijmy od tego, że wczoraj zostałem zmuszony do napisania skargi na każdy wie kogo nie trzeba tego jegomościa przedstawiać. Okej skarga została zaakceptowana fajnie, napisałem w niej na koniec coś takiego "Oczywiście żądam od jegomościa zwrotu pieniędzy za wrzucenie auta na pp x3. Dodatkowo kwoty w wysokości 150k za stracenie mojego czasu bezczynne stanie i czekania aż przyjadą kolejne dwa pachoły."   Do teraz nie mam ani żadnego info ani żadnej kasy. Idąc dalej koło południa postanowiłem najpierw napisać do cikiriki, ale co on się będzie taki zajęty na pewno jest ,gdzie on taki szeryf mógłby mi odpisać w życiu. Następnie piszę do kajerskiego na co on odpowiada, że kwota którą podałem jest z kosmosu.( chodzi o kwote w wysokosci 150k) dobrze a co jeśli chodzi o to? wrzucenie auta na pp x3.- Czy ta kwota jest też aż taka ogromna, żeby mieć wyj***ne i nie odpisywać? No sorry nie chciałem pisać kolejnej głupiej i niepotrzebnej skargi, bo szkoda mojego jak i waszego czasu ale jak inaczej miałem to rozwiązać- nie wiem. 
Dowody: Myślę, że dowody w tej sytuacji są kompletnie zbędne oboje wiedzą o czym mówię. Wielokrotnie upominałem się czy to do kajerskiego czy to do cikiriki o zwrot pieniędzy. Oczywiście jeśli będzie trzeba mogę je przedstawić bez problemu.

• Lubię To 1
  • Zabawne 10
Odnośnik do odpowiedzi

O jakim wrzuceniu na pp 3 razy mówimy? Z tego co wiem, skarga dotyczyła jednego zatrzymania, a nie trzech zatrzymań - wytłumacz, bo nie rozumiem, w jaki sposób z jednego zatrzymania został Ci odholowany pojazd aż 3 razy?

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Ciezki napisał:

Skoro ci szkoda czasu to zamknij skargę a nie z siebie błazna robisz.

Proszę administrację o punkty za obrazę w skardze

Ty już miałeś okazje zrobić z siebie "błazna" i to zrobiłeś, więc już spokój tam.

9 godzin temu, Kajersky napisał:

O jakim wrzuceniu na pp 3 razy mówimy? Z tego co wiem, skarga dotyczyła jednego zatrzymania, a nie trzech zatrzymań - wytłumacz, bo nie rozumiem, w jaki sposób z jednego zatrzymania został Ci odholowany pojazd aż 3 razy?

Tak dotyczyła jednego auta, ale kasy dalej jak nie było tak nie ma co zamierzacie z tym zrobić? Cikiriki widzę, że dalej jak kozaczył tak kozaczy dalej. 

Edytowane przez Iveekyy
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Iveekyy napisał:

Tak dotyczyła jednego auta

To dlaczego mamy oddać Ci za 3 auta? Próbujesz wyłudzić pieniądze od Nas? Chyba tak, skoro chciałeś 150k. Poczekajmy na wypowiedź kogoś wyżej.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Pieniądze oddaje się za zabrany poprawnie zaparkowany samochód, Twój tak stał? Jeśli tak, poproszę dowód.

Godzinę temu, Iveekyy napisał:

Te 150k traktowałeś poważnie?

[2021-03-16 17:11:49] [Output] : [PM] << Iveekyy [140]: wiesz może kiedy cikiriki ma zamiar oddać mi kase za wrzucenie mi auta na pp nie mówiąc..
[2021-03-16 17:11:55] [Output] : [PM] << Iveekyy [140]: już o 150k
[2021-03-16 17:12:12] [Output] : [PM] >> Iveekyy [140]: jakie 150k, skąd taka kwota?
[2021-03-16 17:13:54] [Output] : [PM] << Iveekyy [140]: taka niska z powodu tego, że może się trochę zapomniał i pogubił robiąc to.
[2021-03-16 17:14:32] [Output] : [PM] >> Iveekyy [140]: Właśnie za wysoka, my graczom nawet 30k nie dajemy za stracony czas
[2021-03-16 17:14:52] [Output] : [PM] << Iveekyy [140]: Aa za wysoka, okej.

W żartach piszesz nawet na serwerze o te pieniądze, ciekawe.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Haahhahahah czyi tak się teraz ratujecie, że niby źle zaparkowany był. Tylko powiedz mi jedną rzecz, jechał za mną jak wariat od razu jak go zobaczyłem zjechałem na bok. Potem wiesz co się wydarzyło. Siedziałem w aucie to zaczął strzelać i mnie wywalił z auta. Czyli w takim przypadku może zgarnąć auta na parking policyjny i nie ponieść za to żadnych konsekwencji- gdzie skarga została zaakceptowana. 

15 minut temu, Kajersky napisał:

Pieniądze oddaje się za zabrany poprawnie zaparkowany samochód, Twój tak stał? Jeśli tak, poproszę dowód.

Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta i dokładnie jest w tym przypadku tłumaczycie się tym, że źle został zaparkowany. Tak? skarga została zaakceptowana czyli jak dobrze rozumiem cikiriki popełnił błąd i przekroczył prawo miał zostać za to ukarany czy został nie wiem to się okaże, ale jak na razie nie widzę żeby coś poszło do przodu w tym temacie bo zaczynacie się głupio tłumaczyć, a kasy za wyciągnięcie auta z pp dalej nie ma. 

image.thumb.png.1eecc7b2c567e721f0014e5a5a1f1b26.png

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd możesz wiedzieć, czy funkcjonariusz został ukarany wewnątrz departamentu? Dodatkowo, jeśli Ty zostajesz zatrzymany, auto zostaje automatycznie zarekwirowane przez SAPD i odwiezione na parking policyjny i nikt nie ma obowiązku Ci za to płacić - Twój problem. I czy w zaakceptowanej skardze wspomniałem cokolwiek o przelewie na Twoje konto?

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aha, czyli nawet jak nie było to słuszne to może tak o sobie brać auto na parking policyjny i nie ponosić za to żadnej kary? W tym przypadku chociażby zapłaty? 

Nie nie to nie jest mój problem tylko wasz bo skarga została przyjęta co równa się z tym, że przesadził i popełnił błąd. 

Edytowane przez Iveekyy
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Nie masz za grosz kultury osobistej, nazywasz kogoś "pachołem" pisząc skargę i jeszcze wymagasz zapłaty jakichś kwot z kosmosu, które sam sobie wymyśliłeś i nie są poparte żadnymi regulaminami, lub jakimikolwiek zapisami.

W dniu 16.03.2021 o 20:59, Iveekyy napisał:

Dowody: Myślę, że dowody w tej sytuacji są kompletnie zbędne oboje wiedzą o czym mówię. Wielokrotnie upominałem się czy to do kajerskiego czy to do cikiriki o zwrot pieniędzy. Oczywiście jeśli będzie trzeba mogę je przedstawić bez problemu.

Brak dowodów, skarga odrzucona. Nigdy nie stosowaliśmy i nie będziemy stosować praktyk w stylu odszkodowań, nikt nie ma obowiązku płacić Ci żadnych pieniędzy.

• Zabawne 1
  • Kocham To 4
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy