Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] skarga na xkamykx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Miczus
Nick oskarżonego: xkamykx
Data zajścia:16.03.2021
Powód skargi: jego 0rp, nieodgrywanie  bólu, bieganie z chłopem skutym,
Opis zdarzenia: jakiś typów sobie zatrzymał, przyjebał w ich tył, a ja byłem na służbie mechanika więc dołączyłem do ich akcji "RP" zacząłem im zwracać uwagę że wchodzą na ulice, że ktoś może ich rozjechać potem że mam przestrzeń osobistą proszę się nie zbliżać, następnie robiłem zdjęcia z aparatu kraksy( niby zatrzymania), potem odegrałem że pisze notatki co się stało, a na koniec zapisałem dla pana kamyka fakturę, chłop się spłakał i zaczynał do mnie na*********ć z paralizatora i się tłumaczył że to nie serwer RP. 
Dowody: nie mam, chce pokazać jaki chłop ma poziom RP (znaczy jego brak i jego tłumaczenie się że to nie serwer RP) to jaki kurwa 4FUN GAMING? 
Jak to kamyczku mój kochany czytasz to mam nadzieje że się dowiesz jakie jest rozwinięcie skrótu RPG bo widzę że to trudne dla ciebie do pojęcia <3.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem przy tym, ale to co napisałeś w skardze jest lekko przekoloryzowane. Po 1, wytypowałeś tylko i wyłącznie winę funkcjonariusza, twojej winy brak - której jest tu dużo . Tak rozumiem odgrywanie rp, ale bieganie nam przed maskami i krzyczenie na voice nie powinno być na miejscu, wprowadzałeś zbędny zamęt. Zostałeś upominany wiele razy żebyś odszedł. W dodatku zatrzymywaliśmy tą osobę, której niby zniszczylismy auto - co jest też nie prawdą. Byliśmy również podczas odgrywania RP,  powinieneś to uszanować i dać nam odegrać do końca. Co do nie odgrywania bólu, co miał robić? Nadużywać voice chatu, krzycząc ała ała ale boli? Dodając że ten "ból" był wywołany przez VDM. Przypominam ci również że za nadużywanie voice jest mute, a dostanie jakiejkolwiek kary na służbie jest niedopuszczalne. Przypomne ci również że jak dostałes z tazera tez powinienes miec jakis ból, idąc twoim tokiem rozumowania, również nie odegrałeś bólu. Co do biegania z tobą, zazwyczaj nie odrywamy tego że ktoś jest ciężki, a poza tym byłeś zakuty, wiec idąc tokiem rozumowania, nie nosilismy ciebie, wiec nie rozumiem tez tego. Zazwyczaj biegamy z zakutym, zeby było szybciej oraz zeby nie robić zbędnego zamieszania. Krótko mówiąc moim skromnym zdaniem, skarga jest totalnie bez sensu.
Pozdrawiam czytających
Miłego dnia/wieczoru.

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy