Skocz do zawartości
NotPaladyn

[Propozycja] [Serwer] Nagroda za wbity poziom NotPaladyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NotPaladyn

Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Siemka

Otóż mam taki pomysł żeby po każdym nowo wbitym poziomie dostawało się jakąs nagrodę, np. 100$ 

Myślę że takie coś umiliło by gre oraz zachęciło do szybszego wbijania poziomów

Edytowane przez NotPaladyn
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy musi być to akurat nagroda pieniężna, ale jak najbardziej jestem na tak, żeby została dodana jakakolwiek nagroda za wbicie wyższego poziomu. Na razie na serwerze wbijamy lvl tylko żeby iść na kolejną pracę, więc to by był fajny dodatek.

Edit: wpadł mi pomysł po poście osoby niżej, może po wbijaniu lvla w sklepie z ubraniami odblokowywały się jakieś nowe, dodatkowe części 

Edytowane przez goryl17
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem spoko, ale tylko wtedy, gdy nagroda nie będzie przesadzona. Najlepiej, gdyby było to zależne od poziomu, który zdobędziemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BishoQ napisał:

Całkiem spoko, ale tylko wtedy, gdy nagroda nie będzie przesadzona. Najlepiej, gdyby było to zależne od poziomu, który zdobędziemy.

Popieram 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś dodatkowe usługi typu nowy slot w ekwipunku od 10 poziomu przykładowo, czy nowy slot na pojazd od jeszcze innego to tak, ale pieniądze to raczej nie. Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny pomysł popieram.

jak już ktoś pisał dostawanie pieniędzy nie jest najlepszym pomysłem ale np kilka punktów premium, sloty na pojazdy/ekwipunek,  czy premie zarobkowe do prac dorywczych by było spoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.12.2018 o 14:36, goryl17 napisał:

Nie wiem czy musi być to akurat nagroda pieniężna, ale jak najbardziej jestem na tak, żeby została dodana jakakolwiek nagroda za wbicie wyższego poziomu. Na razie na serwerze wbijamy lvl tylko żeby iść na kolejną pracę, więc to by był fajny dodatek.

Edit: wpadł mi pomysł po poście osoby niżej, może po wbijaniu lvla w sklepie z ubraniami odblokowywały się jakieś nowe, dodatkowe części 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za tym że,za wbity poziom dostajemy przedmiot w postaci np.zegarka,czapki itp. Będzie to miłe a zarazem przyjemne to zdobywania dalszych lvl.I tak wiem premium może owe akcesoria kupywać.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.12.2018 o 15:49, BishoQ napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi