Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] SKARGA NA SAPD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SpecyFiX
Nick oskarżonego: (idiotyczna opcja że sapd moze ukrywac nick kekw)
Data zajścia:15.03.2021
Powód skargi: sie z powołaniem pomylił i mnie okradł xd 
Opis zdarzenia: zbiórka na jakimś smiesznym więzieniu, typ mnie wywala i kradnie mi telefon oraz ubrania xd 
Dowody: ss
jak sie nie przyzna który to  ukarać każdego i tyle  
pisałem z supp to sapd może zabierać nielegalne rzeczy, co jest nielegalnego w telefonie? 

mta-screen_2021-03-15_18-26-07.png

Odnośnik do odpowiedzi

Kekw
SAPD nie może okradać to po 1, po 2 prowokowałeś, wyzywałeś uciekałeś, biłeś wszystko co popadnie, supporter nawet chyba napisał, że z tobą to jedynie do izolatki gdzie trafiłeś i zacząłeś się drzeć na wszystkie cele w stanowym. Nie wiem do czego ty masz problem tutaj, tym bardziej tutaj nie miał jak na zdjęciu kto cię okraść bo byłeś poza bramami(gdzie uciekłeś).

• Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tylko wiesz, że my jako frakcja nie mamy opcji okradnia osób?

Jak nie, to teraz wiesz, możliwe, że jakaś osoba z organizacji przestępczej cie okradła, która była najpewniej gdzieś obok.

Odnośnik do odpowiedzi

sytuacja była na dziedzińcu, przed tym stałem pod mapa po rc bo miałem iść na inny serw. bić nie mogłem i nie moge idk dlaczego nie obchodzi mnie to. Ta kiddosek biegał i bił ludzi każdy go wyzywać zaczął, dlatego mówie że chyba osoby pomyliłeś 🙂

Odnośnik do odpowiedzi

To że inny zaczął biegać bić i wyzywać to nie znaczy, że ty tego nie robiłeś XDD WTF
Na dodatek w dalszym ciągu SAPD nie ma możliwości okradania, jeśli dasz mi dowód co ci ukradziono jestem w stanie oddać, iż z powodu kajdanki były zbugowane i nie mogłem Cię odkuć. Wtedy prawdopodobnie gangus okradł.

Odnośnik do odpowiedzi

1 Nie biłem, bo nie mogłem i dalej nie moge.
2 Kiddosek biegał, bił, każdy go wyzywał i kazał mu się ogarnąć
3 Gangus może sobie tak o otwierać brame od dziedzińca? Raczej nie.
4 Na ss widać mundur oraz co mi ukradł sapd.
5 Licze na karę a nie oddanie rzeczy, bo je moge sobie kupic 🙂

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie kup lol

I czego ty po polsku nie rozumiesz ze SAPD nie moze okradac?

Dodatkowo:
probujac cie wyniesc za brame mogl cie wtedy okrasc, nie rozumiesz dalej chyba, ze komunikat widnieje przez 5/10 sekund.

Odnośnik do odpowiedzi

Mundur sapd też może ukraść? XD

Do tego uwaga dziwne przyszedł mnie okraść akurat jak miała być zbiórka na dziedzińcu
co jeszcze śmieszniejsze, okradł tylko mnie 
CO ZA ZBIÓR OKOLICZNOŚCI

skuł na dziedzińcu, wyniósł za bramę, wrócił ze mna i wsadził mnie do celi, za******y złodziej tej xd

Odnośnik do odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie, kolega widzę nie rozumie prostych słów jak "SAPD nie może okradać". Trzeba Ci to przeliterować czy jak? Z tego co widzę na ss to masz licznik radiowozu, a jesteś poza nim, czyli wnioskując byłeś zbugowany czy coś. Możliwe, że ktoś Cię okradł będący na dziedzińcu. Do tego osoby z SAPD same z siebie nie zabierają rzeczy tylko S K R Y P T jak Cię wsadzają do więzienia. Radzę się douczyć zanim napiszesz taką śmieszną skargę, bo jedynie robisz z siebie pośmiewisko.

Odnośnik do odpowiedzi

Główny zainteresowany stracił zainteresowanie skargą. SAPD nie może okradać, powiadomienie mogło wisieć tam parę sekund, a to wystarczająco, żeby osoba, która Cię okradła uciekła z kadru.

13 godzin temu, SpecyFiX napisał:

(idiotyczna opcja że sapd moze ukrywac nick kekw)

Nicki ukrywamy podczas strzelanin tudzież zorganizowanych akcji na strefie DM.

Odrzucam.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy