Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na SAPD

Rekomendowane odpowiedzi

twój nick: Pabelll

Nick oskarżonego: SAPD: a głownie foksiak,  Gabrizek

Data i godzina zajścia: dzisiaj 21:00

Powód skargi: wsadzenie do jaila bez sensownego powodu.

Opis zdarzenia: jade pod prąd quadem, zatrzymuje mnie policja, zjezdzam na pobocze tak jak policjant karze, po chwili wychodzi policjant zaczyna celowac + mowiac zebym zszedł z quada, gdzie nie powinien tak robic (Tak mi sie bynajmniej wydaje)  później pyta sie chlop, cytuje: Dobra inaczej albo 1200$ mandatu  albo jail, co wybierasz? tu potwierdzenie https://streamable.com/3lvmha  gdzie ja na mute nie mam jak wybrac dlatego pisalem reporta zeby pomogl jakis admin i za mnie napisał ale bez efektów. Policjant mógł poprostu dac mi ten mandat i nie pytac sie jak idiota zebym wybrał, gdzie wiedzial ze mam mute. Finalnie dostałem jaila 25min. 

Dowody: https://streamable.com/3lvmh  screenshot gdzie jest pokazana konwersacja policjanta. 

Coś od siebie: no

Edytowane przez Pablooo
  • Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego że w momencie napisania skargi powinieneś zachować jakąkolwiek kulturę i wstrzymywać się z wyzwiskami w stronę funkcjonariusza policji jakim jest Gabrizek, nazywanie go "2headem" nie jest na miejscu.
Co do opisu zdarzenia nie jest on dokładny, ponieważ zostałeś zatrzymany za blokowanie drogi (stałeś pod prąd obok Kasyna Las Venturas) to był główny powód zatrzymania, kazaliśmy tobie zjechać na poprawny pas ruchu aby przystąpić do zatrzymania drogowego, cały czas jeździłeś więc odebrałem to za odmówienie niewykonywanie poleceń funkcjonariusza (A08). Gdy zostałeś zatrzymany i wsadzony do radiowozu, ja w oczekiwaniu na odpowiedź jednostki Sheriff Office (nie odpowiedzieli finalnie, tylko przyjęła to jednostka EAGLE) zapytałem dokładnie czy chcesz mandat albo jail, czekałem chwile na to żebyś odpowiedział mi na voice albo coś lecz takowej wiadomości głosowej od ciebie nie usłyszałem. 

+ Link do twojego dowodu nie jest aktualny, jak możesz uaktualnij go. Sugerując się po linkach do streamable zakładam że nagrywałeś całe zajście więc prosiłbym o nagranie od samego początku gdy włączyliśmy CODE 3 (sygnalizacja świetlna + dźwiękowa)

Edytowane przez foksiak
Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż, byłem obok tego zdarzenia, a dokładnie stałem obok kasyna to również się wypowiem. W pełni zgadzam się z foksiakiem, miał on włączone sygnały świetlne, jak i dźwiękowe, a ty na to nie reagowałeś. I tak jak foksiak napisał, obraza funkcjonariusza nie jest na miejscu. 

Miłego dnia.

Edytowane przez BoseQ
Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Wypowiem się jako "ten największy 2head sapd" według Ciebie. Ja jako Sheriff Office przyleciałem jednostką EAGLE (jednostka powietrzna) i zabrałem cię do więzienia, ponieważ zostałem wezwany i podano mi powody. Nie zagłębiam się w twoją historię zatrzymania i nie interesuje mnie co robiłeś z funkcjonariuszami SAPD przed moim przybyciem. Ogólnie twoja apelacja jest bez sensowna bo z tego co widzę nie wykonywałeś poleceń funkcjonariuszy, którzy cię zatrzymali. Dziękuję bardzo i życzę miłego wieczoru. 

• Szokujące 1
Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, foksiak napisał:

Zacznijmy od tego że w momencie napisania skargi powinieneś zachować jakąkolwiek kulturę i wstrzymywać się z wyzwiskami w stronę funkcjonariusza policji jakim jest Gabrizek, nazywanie go "2headem" nie jest na miejscu.
Co do opisu zdarzenia nie jest on dokładny, ponieważ zostałeś zatrzymany za blokowanie drogi (stałeś pod prąd obok Kasyna Las Venturas) to był główny powód zatrzymania, kazaliśmy tobie zjechać na poprawny pas ruchu aby przystąpić do zatrzymania drogowego, cały czas jeździłeś więc odebrałem to za odmówienie niewykonywanie poleceń funkcjonariusza (A08). Gdy zostałeś zatrzymany i wsadzony do radiowozu, ja w oczekiwaniu na odpowiedź jednostki Sheriff Office (nie odpowiedzieli finalnie, tylko przyjęła to jednostka EAGLE) zapytałem dokładnie czy chcesz mandat albo jail, czekałem chwile na to żebyś odpowiedział mi na voice albo coś lecz takowej wiadomości głosowej od ciebie nie usłyszałem. 

+ Link do twojego dowodu nie jest aktualny, jak możesz uaktualnij go. Sugerując się po linkach do streamable zakładam że nagrywałeś całe zajście więc prosiłbym o nagranie od samego początku gdy włączyliśmy CODE 3 (sygnalizacja świetlna + dźwiękowa)

W tamtym momencie nie nagrywałem. A uaktualnić jak już to mogę dopiero jutro 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pablooo napisał:

W tamtym momencie nie nagrywałem. A uaktualnić jak już to mogę dopiero jutro 

No widzisz drogi graczu ciekawe czemu akurat nie w tamtym momencie w którym było to potrzebne. 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, foksiak napisał:

W tamtym momencie nie nagrywałem 

3 minuty temu, foksiak napisał:

No widzisz drogi graczu ciekawe czemu akurat nie w tamtym momencie w którym było to potrzebne. 

Nie akurat w tamtym momencie tylko myślałem że nie jest to potrzebne, a obsa ostatnio usuwałem 

7 minut temu, foksiak napisał:

No widzisz drogi użytkowniku, czasami tak jest. Sadge

Edytowane przez Pablooo
Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Gabrizek napisał:

Ja jako Sheriff Office przyleciałem jednostką EAGLE

Z tego co wiem, nie posiadasz uprawnień do jednostki EAGLE, ale o tym porozmawiamy kiedy indziej. Skoro oskarżyciel nie dostarczył dowodów na winę funkcjonariuszy, a 3 członków frakcji potwierdza tą samą wersję, to skargę odrzucam. 20 godzin to wystarczająco na dostarczenie dowodów.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy