Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] skarga na vdrian i lem0n

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: wilczur1
Nick oskarżonego: vdrian i lem0n
Data zajścia:13.03.2021
Powód skargi: rozwalenie exportu
Opis zdarzenia: jechałem szybko z exportem z magazynu san fierro na doki los santos. Na wyjeździe pan vdrian i lem0n rozwalili mi export pomimo pisania 
Dowody

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, Gdzie napisałeś że masz export? Skąd miałem wiedzieć że masz export? Goniliśmy ciebie od stadionu ty się nie zatrzymałeś ani nas nie poinformowałeś że masz export 

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego przy szczalach pisałem że export a ty po chwili jeszcze masz czelność pisać i mówić bym był dla cb miły a ja pytam za co?

Po za tym skoro jestes nw nowy to przypominam od ku**y ludzi jeździ i robi import export w godziny pracowitej tak więc jeśli czas mnie goni nie mam. Czasu dbać o szczegóły typu ubierania słuchawek 

I tak przyszłościowo pomijam fakt że sapd kampi koło magazynów na mandaty jak. Pewnie i wy robiliście to nie trudno się domyślić ze. Ktoś robi import lub export

WyjezdAjac z terenu magazynu i szybko jadac

Odnośnik do odpowiedzi

Jako osoba odpowiedzialna za akademię we frakcji San Andreas Police Department pozwolę sobie wyjątkowo ową skargę rozpatrzyć. 

1. Na nagraniu idealnie widać, że wysłałeś tą wiadomość za późno.
2. Widać również, na czacie, że zostało wydane Ci polecenie o zatrzymaniu Twojego pojazdu na poboczu - i to prawdopodobnie było powodem jazdy alarmowej radiowozem za Tobą.

Teraz trochę zastrzeżeń w stronę moich podopiecznych.

1. Winni tej kolizji jest kierowca radiowozu, gdyż to on jadąc alarmowo nagina przepisy kodeksu ruchu drogowego, dodatkowo, w obowiązku kierowcy pojazdu jadącego z tyłu, jest zachować bezpieczną odległość od pojazdu go poprzedzającego.
2. Kto wam zezwolił na posiadanie na swoim wyposażeniu karabinu M4, skoro w informacjach wyraźnie zostało podane, że możecie go pobrać dopiero po zezwoleniu:

Spoiler

image.png.6147a431262805dc1e0264ab4034538b.png

3. Ostatnie, a zarazem najważniejsze pytanie mojej wypowiedzi. Jaka przesłanka użycia broni palnej zaistniała, że kierowca został podziurawiony serią z M4 bez żadnego ostrzeżenia, niemal od razu po opuszczeniu radiowozu?

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz to wytłumacz mi fakt dodatkowo jak lecąc helka dostaje mandat xd 

Sapd trochę przesadza i może pora trochę to utemperowac na nagraniu fakt dobrze widać że spóźnione. Ale. W porównaniu m4 szczela się szybciej i niszczy pojazd a tym. Bardziej jak szczelaja we dwóch 

Odnośnik do odpowiedzi

@Wilku96obydwaj funkcjonariusze biorący udział w patrolu wysłali na konto organizacji kwotę odpowiadającą uszkodzeniom pojazdu - widać na nagraniu, zaokrąglona została do 18k. Dodatkowo, każdy z nich przelał na Twoje konto 20k zadośćuczynienia za wbite BW. Oprócz tej formy kary, zostaną wyciągnięte również drastyczniejsze środki.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy