Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Zmiany w panelu organizacji> - <Chmielson>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Chmielson
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Organizacja
Opis propozycji: Mam kilka prostych propozycji odnośnie panelu:

1. Pierwszą z propozycji jest to status online członków organizacji. Wydaje mi się że nie ma co tu tłumaczyć

217557734_MTA_SanAndreas03_03.202113_28_28.png.8d46444d7a9e6f6344171edfa2ba0916.png

2. Drugą propozycją jest wprowadzenie ,,Timera" do zakładki z akcjami, żeby każdy członek miał pokazane o której, za ile może zrobić import/artefakt. Wiem, wiem każdy powie ,,Jak klikniesz wybierz wyskoczy ci komunikat"281294662_MTA_SanAndreas03_03.202113_28_47.png.dfd30b5e94f156b02a7aca448d1f08ec.png 

Po upływie czasu w miejscu zegara pojawił by się napis wybierz z możliwością aktywacji danej akcji.

3. Ostatnią propozycją jest dodanie w zakładce pojazdów możliwości sprawdzenia logów pojazdów. Przykładowo każdy wie jak to jest z jego pojazdem gdy udostępny go do orgaznizacji, Często gdy wyciągniesz nie nadaje się do jazdy, znajduje się na policyjnym, niezatankowany. Wystarczyła by możliwość sprawdzenia 3 ostatnich osób którzy użytkowali pojzad/wyjmowali z przechowalni. 1953193154_MTA_SanAndreas03_03.202113_28_40.png.571eea1b39569566f0c969d599ff3334.png 

Dziękuje za uwagę.

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo że w punktach 2 i 3 da się zaradzić, punkt 3 przez ucp, a punkt 2 przez pisanie kazdego czlonka o rozpoczeciu importu(reszta ma na podgladzie czatu z serwera na discordzie wglad) to propozycja usprawni i uprzyjemni grę w organizacjach

Jak najbardziej na tak

Odnośnik do odpowiedzi