Skocz do zawartości
sziru

[Propozycja] [Serwer] <Przystanki autobusowe> - <sziru>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: sziru
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Przystanki autobusowe. Proponuje dodanie ich przy najważniejszych miejscach na mapie aby gracze mogli swobodnie i bez problemowo transportować się po mapie. Działało by to na zasadzie zwykłej teleportacji - tyle, że czasowej. Im dłuższy dystans chcemy przebyć tym dłużej musielibyśmy czekać oraz zapłacić większą kwotę za przejazd - logiczne. Przydała by się bardzo taka możliwość na serwerze, ze względu na trudności które występuje dla nowych graczy przy przemieszczaniu się po mapie. Piszcie co o tym sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.12.2018 o 11:35, szumlasikg napisał:

Przecież jest biznes "taxi" to więc w czym problem? Jestem na nie. 

W dniu 17.12.2018 o 11:59, NIFU napisał:

Pogorszenie klientów możliwych biznesów. Jestem na nie.

W dniu 17.12.2018 o 12:19, dudu2m napisał:

Zakłocenie gospodarki serwera przez zmiejszenie ilości potencjalnych klientów taxi.

Jestem na nie

Nie mam kompletnego pojęcia jak może Wam przeszkodzić to w ilości klientów. Obecnie praktycznie jest nie możliwe, żeby się dostać do taksówki, także ten. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.12.2018 o 12:19, dudu2m napisał:

Zakłocenie gospodarki serwera przez zmiejszenie ilości potencjalnych klientów taxi.

Jestem na nie

Ponadto, wszędzie dostawalibyśmy się bardzo szybko, a to nie o to w tym chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie TAK ale pod takim względem ze autobusy były by dostępne dla nowych graczy którzy po osiągnięciu np 3 lvl albo 5 godzin postaci nie mogli by już korzystać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja nie do końca przydatna.

Jestem na NIE!

Do przemieszczania się po mapie jest skuter który i tak został przyśpieszony o 20 km/h. Są także TAXÓWKI, po rozwinięciu serwera pod względem gospodarki, będzie wiele szoferów aby przewieść nas do wybranego celu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Wajrus napisał:

Propozycja nie do końca przydatna.

Jestem na NIE!

Do przemieszczania się po mapie jest skuter który i tak został przyśpieszony o 20 km/h. Są także TAXÓWKI, po rozwinięciu serwera pod względem gospodarki, będzie wiele szoferów aby przewieść nas do wybranego celu.

Propozycja była bardzo przydatna chyba, że lubisz jeździć faggio 20km/h. 

Teraz po przyśpieszeniu publicznych pojazdów już mogą faktycznie nie być potrzebne przystanki. No cóż, zostawmy ostateczną decyzję administracji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa propozycja ale na. serwerze są już,taxówki oraz pojazdy publicznie,wiem że serwer RPG ale podczas akcji RP będzie uciekał autobusem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Shirou napisał:

Nie mam kompletnego pojęcia jak może Wam przeszkodzić to w ilości klientów. Obecnie praktycznie jest nie możliwe, żeby się dostać do taksówki, także ten. 

Odpowiedź jest prosta, zaraz się wszystko unormuje. Można nie zaczynać ze startem serwera tylko miesiąc po. Wtedy pewnie sytuacja będzie stabilna pod tym względem. 

50 minut temu, WolfPiotrK2 napisał:

Jestem na TAK.  czemu? A to dlatego że na samych taksówkach wydamy krocie co jest nieproporcjonalne  do zarobków :x 

Zaraz kupisz samochód i problemu nie będziem (o ile już go nie masz). Skutery też są szybsze więc po co. Jak dla mnie to dalej utrudnianie biznesom, ponieważ to działałoby jako teleportacja. Przecież nic cię szybciej nie dowiezie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK! 

A co gdy zabraknie pracowników taxi, wtedy możemy poczekać na kierowce autobusu i jest to przydatne! 🙂 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi