Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer]- zmiane systemu pp-Amir_Detonuj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Amir_Detonuj
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Zmienic  system kupowania pp na swoje  konto jaki i sprzedaż owych punktow. Pomysł ogolnie moze dziwny ale to zalezy dla kogo a mianowicie:
-Dodanie gdzies na mapie kantora, w ktorym kazdt gracz co kupi na swoje konto PP bedzie  mial możliwość ich sprzedania w kantorze na mapie, 
-Mozna by bylo dodac  ze  ceny  1pp zmieniaja sie co godzine,
-Wtedy kazdy gracz  mialby mozliwosc  szybkiego sprzedania pp jak brakuje mi jakies  kwoty na szybko, oczywiscie  z dodaniem dziennego limitu sprzedazy takich punktow.

Mysle ze troche dziwny poimysl lecz  jest wykonalny tylko czy sie przyjmie. I czy nie zepsuje ekonomi ktora  i tak juz jest lekko zepsuta

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie administracja usilnie próbuje zmniejszyć ilość pieniędzy które są w obiegu. System ten bedzie generował kolejne pieniądze. A nie o to im chodzi. 

Jak ktoś potrzebuje na szybko hajsu to równie dobrze może doładować sobie pp, kupić gold boxa i go sprzedać po zanizonej cenie. Za te 50k na pewno szybko się ktos znajdzie. Gold boxy, premki, sloty na pojazdy -na to zawsze są chętni.

Reasumując, jestem na nie. Powody podałem wyzej.

Odnośnik do odpowiedzi

na nie, wtedy to już nie były punkty premium tylko punkty mini xd, każdy by je mógł kupić taniej sprzedać drożej, to chyba taka studnia kaski bez dna

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy