Skocz do zawartości
Premizlav

[Propozycja][Serwer] Fix pojazdow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: premizlav
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Fix pojazdu frakcyjnego/biznesowego gdy sie zrespi ( po 5 min po porzuceniu) Dzisiaj wjechalem do naprawy biznesowym, wydalem duzo kasy i wyjechalem i CJ wjechal we mnie i znowu mam placic duze pieniadze ze idiote co taranuje? Niech to bedzie darmowe dla nie naszych pojazdow bo to biznesowe/frakcyjne.

• Lubię To 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za faworka? Zepsujesz pojazd biznesowy, to i napraw. Gracze bez biznesów będą naprawiać a wy? Jestem na nie. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może niech będzie przy każdej z frakcji oraz przy każdym biznesie (Które posiadają pojazdy) Marker z naprawą pojazdu.
Ogólnie jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Cola napisał:

Może niech będzie przy każdej z frakcji oraz przy każdym biznesie (Które posiadają pojazdy) Marker z naprawą pojazdu.
Ogólnie jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem NEUTRALNY
Fix pojazdu nie wchodzi w grę to nie serwery tego typu, ale aktywni pracownicy mogą dostać coś w stylu "Kuponu do mechanika" dzięki którym otrzymają zniżkę za naprawę pojazdu biznesowego i myślę że mój pomysł jest na pewno lepszy i trafniejszy niż twój gdyż fixy to 0RP, a kupon może nawet nieźle wypalić. Zapraszam do wypowiedzi innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście na NIE.

A jak zwykłemu graczowi jakis CJ rozwali auto dopiero od mechanika to tez bedzie miał za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Chodzi tu raczej o to, że wszystkie prace dorywcze mają przenikanie/naprawę po zrespieniu, więc dlaczego ktoś kto napisał podanie do biznesu i się dostał, ma cierpieć za takiego głąba co nie ma oleju w głowie i robi tylko na dorywczych bo nigdzie indziej się niedostanie, w dodatku kieruje się zasadą "Nie moje to nie dbam" bo przecież i tak się samo naprawi... Oszczędzi to też niepotrzebnych reportów bo ktoś komuś taksówkę rozwalił.

Jestem na TAK

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z obecnymi nowościami:

•  Pojazdy biznesowe są naprawiane od teraz za budżet biznesowy a nie z własnej kieszeni

Czy mogę już zamknąć temat @Premizlav ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności