Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  SKYWAY
Nick oskarżonego:  Mateuszek69.
Data zajścia: 23.02.2021
Powód skargi: namawianie do ucieczki
Opis zdarzenia: gdy zostałem zatrzymany za przekroczenie prędkości zatrzymało mnie dwóch funkcjonariuszy przyjechał drugi radiowóz był w nim funkcjonariusz o nicku Mateuszek69. i napisał do mnie na pm
Dowody:  https://streamable.com/g6jvsp

• Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli twierdzisz że te słowa sa namawianiem to masz braki wiedzy moim zdaniem,wykonyałes powergaming na SAPD gdzie psiałeś  takie rzeczy  że każdy miał z tego bekę i pisanie OOC nie ma zwiazku z RP które jest wykonywane pochwal sie swoim powergamingiem na funckjonariuszach SAPD oraz odwalaniu które robisz podczas pościgów oraz zerowym rp które prezentujesz dzisiaj cały dzien nas prowokujesz i na każdym zatrzymaniu jesteś i sie tylko patrzysz. niech sie wypowie może @Ukasik który był podczas rozmowy która występywała na ts3 na kanale.

• Lubię To 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

No dzień dobry aka wieczór z tej strony szef aka Police Officer III, uczestniczyłem w całej interwencji a nawet ją zapoczątkowałem.

Godzinę temu, SKYWAY napisał:

Powód skargi: namawianie do ucieczki

Namawianie? Każdy ma swój rozum, decyzja należała do Ciebie, nie przejmuj się hejtereami pamiętaj twarda bania i zaciśnięte pięści przed monitorem.

Godzinę temu, SKYWAY napisał:

zatrzymało mnie dwóch funkcjonariuszy przyjechał drugi radiowóz był w nim funkcjonariusz o nicku Mateuszek69

Tak zatrzymałem Cię z innym funkcjonariuszem, wezwaliśmy wsparcie ponieważ byłeś w pojezdzie sportowym w razie ucieczki potrzebowalibyśmy wsparcia.

I to tyle z mojej strony jak narazie, powód bez sensu każdy ma swój rozum i według niego "postępuje", miłego

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam witam, też byłem na tym zatrzymaniu więc powiem pare słów. Kolego, wykonałeś totalny Power Gaming pisząc takie rzeczy jak /me Rzuca dokumenty w stylu ninja czy /me Robi 3 salta i podaje dokumenty. Na twoim własnym screenie, który załączyłeś widać jak napisałeś /me pisze reporta bo funkcjonariusz mateuszek69 namawia go do ucieczki. Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Funkcjonariusz nie popełnił żadnej winy. Skoro miałeś zamiar odgrywać "RP" to wiadomości na PM nie liczą się do RolePlay. Skarga odrzucona.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy