Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Mój samochód został skonfiskowany po błędzie gry/serwera

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez BoysiaQ,

Pytanie

Witam,

Dzisiaj spotkałem się z niemiłą sytuacją, próbując wykonać zadanie dnia (zmianę skina) pojechałem do sklepu z ubraniami. Zostawiłem swoje auto z zaciągniętym hamulcem ręcznym i wyłączonym silnikiem przed tym sklepem i wszedłem do sklepu, jednakże po wejściu spadłem pod mapę, przy czym zostało mi jakieś 18% hp więc postanowiłem się zreportować, by uzyskać pomoc od administracji, uzyskałem ją, ale gdy zostałem teleportowany przed sklep samochodu tam już nie było. Postanowiłem iść w do najbliższego parkingu myśląc że pewnie tam się przeniósł, jednak napotkałem na niewidzialną ścianę przez którą nie mogłem przejść. Po tym wszystkim postanowiłem zrestartować połączenie z serwerem. Niestety gdy połączyłem się ponownie na najbliższym parkingu dowidziałem się że mój samochód został skonfiskowany. Postanowiłem że pojadę na komisariat i go odbiorę, bo 1000$ mnie nie zbawi, ale tam okazało się, że muszę zapłacić 5614$ co jest dosyć sporym wydatkiem patrząc na to że gram na tym serwerze z 2 tydzień. Czy istnieje szansa bym mógł odzyskać moje auto bez opłaty?

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  • Moderator
  • Rozwiązanie

Następnym razem jak będziesz wchodził do jakiegoś sklepu czy do jakiegokolwiek innego interioru zostawiając pojazd przed budynkiem (nie na parkingu), zaparkuj pojazd prawidłowo wtedy SARA/SAPD go nie odholuje na parking policyjny. Niestety jeśli auto nie zostało zaparkowane prawidłowo nie byli oni w stanie wiedzieć że się zbugowałeś i temu nie ma cię tak długo przy pojeździe.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Niestety, lecz auta bez tej opłaty nie odzyskasz. Lub masz ss/nagranie, że dane auto stoi poprawnie pod tym sklepem, i wtedy możesz napisać skargę z odpowiednim dowodem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Global Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy