Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja odwołań od kar zabijakaNs

zmiana czasu apelacji   

19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zmiana czasu apelacji kar krótszych

• Za
      9
    • Przeciw
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zabijakaNs
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]: Forum/Serwer
Opis propozycji:  O tuż mam taką propozycje dotyczy rozpatrywania odwołań od np mute itp moja propozycja jest taka by administracja miała 24h/48h czasu na rozpatrzenie zależy od długości kary ja np dostałem mute na 2 dni administracja obecnie ma do 3 dni na rozpatrzenie czyli kara mi minie a odwołanie nie będzie rozpatrzone ...

Dlatego zrobić tak że jak jest kara krótsza niż 3 dni czyli np 1-2 dni to administracja by miała 24h na rozpatrzenie danej apelacji ale jak kara by była dłuższa to by było normalnie do 3 dni zapobiegnie to za przeproszeniem olewaniu apelacji przez administracje nie mówię że wszyscy ale tak nie stety jest .

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Heswes napisał:

a ty wiesz, ze administracja to też ludzie i mają swoje życie? 

na nie 

tak ale czekać 3 dni za apelką to nie sadzisz ze przesada zwłaszcza ze apelka wisi administrator był 3 razy na forum a nawet nie zajrzał do niej to nie sadzisz to samo moge powiedzieć gracze też ludzie a muszą czekać podkreślam że dotyczy to tylko krótkich kar

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
1 minutę temu, zabijakaNs napisał:

tak ale czekać 3 dni za apelką to nie sadzisz ze przesada zwłaszcza ze apelka wisi administrator był 3 razy na forum a nawet nie zajrzał do niej to nie sadzisz to samo moge powiedzieć gracze też ludzie a muszą czekać podkreślam że dotyczy to tylko krótkich kar

moze dlatego ze ma swoje zycie prywatne? inne sprawy na serwerze/forum/discordzie? 

było nie dostawać kary w pierwszej kolejności.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ByczekToGigaKox napisał:

po 1: polecam nie odwalac to i nie bedzie trzeba pisac apelki

po 2: czasem dobrze sobie zrobic przerwe 24h do gierki

po 3: administracja też ma swoje życie prywatne

no byczek wszystko wyjaśnił

• Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Propozycja bez sensu, czy gracze uważają, że członkowie Administracji to roboty, które mają siedzieć 24h na forum i sprawdzać Wasze apelacje? A co jak ktoś napisze apelacje w sobotę o godzinie 4:00, to mam wstać i sprawdzić mu apelację, bo jeszcze za długo będzie czekał? Czas i tak został już skrócony z 7 dni na 3 jak to wcześniej powiedział Avillen, gdyż wtedy naprawdę mogło ciągle dochodzić do sytuacji, w których apelacje były sprawdzane po odbyciu całej kary.

Administracja nie ma na głowie tylko Waszych apelacji, a jeszcze sporo innych rzeczy do ogarniania w trakcie. Nie jest to praca, a swego rodzaju można powiedzieć hobby, więc nie wymagajcie od nas, żebyśmy zachowywali się tutaj jak w pracy i zamęczali się tylko po to, żeby np. JanuszOdwalacz miał sprawdzoną apelkę po godzinie, bo "jak to można żyć bez prawka", przecież bez niego nie da się odwalać. 

Szanujmy siebie nawzajem i wszystko będzie dobrze.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Avillen napisał:

Było zmniejszone z 7 do 3 dni i nie będzie to już ruszane.

ale to troche bez sens np ja dostałem mute na 2 dni czekam juz 25h na um patrze ciągle na suporta który nadał mi kare i wchodził na forum był w grze ale prośby nie rozpatrzył dla mnie to jest nie fear w stosunku do graczy ... gracz też człowiek a musi czekać 3 dni na rozpatrzenie prośby moje zdanie jest takie ze jak administracja ma czas na grę i patrzenie na forum ale nie zagląda na prosby to troche coś jest nie tak zwłaszcza że podkreślam 3 raz nie dotyczyło by to wszystkich kar tylko np jak gracz dostaje kare mute lub cuś -24h-48h to administracja by miała na rozpatrzenie tego 24 h a reszta zostaje jak jest.

Po drugie wiekszość kom jest tak że zawiniłeś .. ok może i zawiniłem ale słowo które napisałem nie jest aż takie by dostać mute na 2 dni zwłaszcza że na prawde inni ludzie  pisali/mówili do SAPD o wiele wiecej obelk itp i nic za to nie dostawali

Edytowane przez zabijakaNs
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, zabijakaNs napisał:

i ? nic nie pisze tam ile administracja ma czasu na rozpatrzenie odwołania 🙂

chodzi mi o dokladnie ten fragment:

5 minut temu, zabijakaNs napisał:

grze ale prośby nie rozpatrzył dla mnie

administrator moze odrazu odrzucic apelacje gdy go prosisz go o to na forum/dc/serwerze

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, ByczekToGigaKox napisał:

chodzi mi o dokladnie ten fragment:

administrator moze odrazu odrzucic apelacje gdy go prosisz go o to na forum/dc/serwerze

a czy ja go proszę ? daj mi dowód że napisałem coś do administracji o to ? nic tylko napisałem propozycje taką

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ByczekToGigaKox napisał:

nie ważne dałem propozycje co o tym myślę i tyle powodzenia dla graczy którzy dostaja kary na 24h-48h niech nawet apelacji nie piszą bo i tak jej nie dostana bo zanim administracja ją rozpatrzy to dawno minie jak w moim przypadku 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Godzinę temu, zabijakaNs napisał:

nie ważne dałem propozycje co o tym myślę i tyle powodzenia dla graczy którzy dostaja kary na 24h-48h niech nawet apelacji nie piszą bo i tak jej nie dostana bo zanim administracja ją rozpatrzy to dawno minie jak w moim przypadku 🙂

7 godzin temu, Heswes napisał:

było nie dostawać kary w pierwszej kolejności.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
9 godzin temu, zabijakaNs napisał:

ale to troche bez sens np ja dostałem mute na 2 dni czekam juz 25h na um patrze ciągle na suporta który nadał mi kare i wchodził na forum był w grze ale prośby nie rozpatrzył dla mnie to jest nie fear w stosunku do graczy 

9 godzin temu, zabijakaNs napisał:

Pragnę tylko nadmienić że napisanie apelacji nie jest od razu równe ze zdjęciem kary, bo to tutaj zasugerowałeś.

Jak ktoś sobie zapracował na karę to niech teraz czeka na rozpatrzenie apelacji, jeśli administartor nie odpowie w ciągu 24h jeśli kara trwa 24h to oznacza to automatycznie że nie należała ci się akceptacja apelacji i karę miałeś odczekać.

Aktualne 3dni na rozpatrzenie to idealny czas. 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy