Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

[pytanie] gra wspólna z rodzeństwem


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez eswu,

Pytanie

Jak w temacie czy jest taka możliwość i czy będzie to zgodnie z zasadami serwera jeżeli brat grał by na serwerze ze mną w celu pomocy zbierania kasy na nowe samochody przekazywał by mi całą kasę jaka zarobił na serwerze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Supporter
  • Rozwiązanie

1.2. Użytkownikowi przysługuje prawo do posiadania jednego konta na serwerze. W przypadku współdzielenia komputera z innymi użytkownikami należy powiadomić administrację, w przeciwnym wypadku konto może zostać uznane jako multikonto co skutkuje banem.

5.12. Przelewanie majątku między własnymi kontami pomijając blokady serwera jest niedozwolone i będzie karane banem 30 dni + czyszczeniem obydwu kont.
5.13. Gracz może rozdać majątek o realnej wartości do $500,000 za jednym zamachem (w małym odstępie czasu, np. 7 dni) na dowolną ilość graczy. Powyżej tej kwoty, wszelkie "donejty" czy "pożyczanie", "kończenie gry" wiążą się z blokadą kont dla wszystkich stron biorących w tym udział. Administracja subiektywnie może oceniać ten punkt regulaminu, w zależności od sprawy, podany limit może być zaniżony lub zawyżony. Ten punkt może zostać pominięty, jeśli członek administracji od rangi Moderatora udzieli pozwolenia.

5.17. Pożyczki majątku, pieniędzy, punktów premium itp. są dozwolone tylko do 14 dni. Jeśli pożyczka ma być spłacana przez dłuższy okres czasu, administracja nie ponosi odpowiedzialności w razie oszustw i nie będzie pomagała w odzyskiwaniu majątku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy