Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S]XDREJ - Chodzi o pojazd

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: XDREJ
Nick oskarżonego: -
Data zajścia:-
Powód skargi: Zabranie prawdopodobnie dobrze postawionego pojazdu.
Opis zdarzenia: No autko mi zabrali królu złoty, sprawdź kto mi tam odholował pojazd o ID 17215. Ponoć nie był to nikt z SARA, więc zwracam się do Ciebie królu złoty. Jak coś to 5k na nr. konta 8312 5637 43
Dowody: Do wody

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Z tej strony Captain Norberto,

@XDREJ kiedy zauważyłeś, że auto jest na PP? Najlepiej daj screena notyfikacji pod F2 o odholowaniu auta na PP.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

unknown.png

To prawda, auto zostało odholowane przez SAPD. @Gabrizekproszę o wypowiedź w skardze i przedstawienie screena ukazującego źle zaparkowane auto.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jeśli chodzi o odhlolowanie Elegy w świątecznym Paint Jobie to prawda, że postąpiłem źle. Auto stało zaparkowane przed znakiem zakazu, a ja przyjąłem je jakby stało na zakazie. Bardzo przepraszam. 

Screenshot_32.thumb.jpg.6a07fd9bdfe481cfc07f9aff194e29cd.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
1 godzinę temu, Gabrizek napisał:

Witam. Jeśli chodzi o odhlolowanie Elegy w świątecznym Paint Jobie to prawda, że postąpiłem źle. Auto stało zaparkowane przed znakiem zakazu, a ja przyjąłem je jakby stało na zakazie. Bardzo przepraszam. 

Screenshot_32.thumb.jpg.6a07fd9bdfe481cfc07f9aff194e29cd.jpg

Bardzo dobrze, że widzisz swoją winę. Karą dla ciebie będzie zwrócenie kosztów wyciągnięcia pojazdu (5.000$) na nr. konta 8312563743(podany przez oskarżyciela). Masz na to 36 godzin od zaakceptowania skargi(proszę o dowody wpłaty na pw discord Norberto#2264), w innym przypadki zostanie skierowany wniosek do Division Commandera Police Academy o ukaranie. @XDREJprzepraszamy za kłopot

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy