Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na Kubson69 i na 3 typow z SAPD nie apmietam nickow ten kto wie o kogo chodzi ten wie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: zawi
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Kubson69

Data wydarzenia: 20:00 17.02
Opis zdarzenia:Sytuacja wyglądała tak, że zobaczyłem 3 radiowozy które stały w miejscu niedozwolonym więc tez postawilem tam swoj pojazd, gdy przyszedl funkcjonariusz kazal mi odjechac. Odmówilem po czym powiedzialem ze nie odjade dopoki oni nie opuszcza tego miejsca, BO NIE SA PONAD PRAWEM i skoro ja nie moge tu parkowac to oni tez.  Po tym dostalem z paralizatora i zostalem zakuty a nastepnie dostalem jaila na 40 min. Gdy zapytalem jaki jest powod zatrzymania? nikt mi nie odpowiedzial.
Dowody i coś od siebie: nic nie mam, chce tylko nauczyc funkcjonariuszy SAPD ze jestesmy na rowni.

Edytowane przez z4wi
  • Lubię To 2
  • Przykre 2
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja wyglądała następująco, przyjechaliśmy z @Quizorrekna pomiar prędkości na rainbow, nagle przyjechał gracz @z4wi, który zaczął zasłaniać nam drogę, został poproszony o odejście. Przyjechał inny radiowóz i również prosił go odejście lecz gracz niestety upierał się, że skoro my wykonując czynności służbowe możemy stać w tym miejscu to on i również. Został aresztowany za utrudnianie pracy.

Edytowane przez XeN
  • Szokujące 1
Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, XeN napisał:

Sytuacja wyglądała następująco, przyjechaliśmy z @Quizorrekna pomiar prędkości na rainbow, nagle przyjechał gracz @z4wi, który zaczął zasłaniać nam drogę, został poproszony o odejście. Przyjechał inny radiowóz i również prosił go odejście lecz gracz niestety upierał się, że skoro my wykonując czynności służbowe możemy stać w tym miejscu to on i również. Został aresztowany za utrudnianie pracy.

Czyli dwa pozostałe radiowozy zostały wezwane do asysty?

Odnośnik do odpowiedzi

Zostałeś zgarnięty za przeszkadzanie w pomiarze prędkości, skoro radiowóz wykonujący pomiar stoi na światłach uprzywilejowania, a Ty uważasz to za łamanie prawa drogowego to jesteś w błędzie.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy