Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Wiezienie-1h

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: boberson69
Nick oskarżonego: Heniutek
Data zajścia:17.02.2021
Powód skargi: Kolega zamknął mnie za statanie za pachołkami
Opis zdarzenia: chcialem sie dowiedziec co jest pod kasynem i wjechalem na chwile za pachołki aby sie spytac,akurat silnik zepsuł mi sie krytycznie co uniemozliwiło mi odjechanie zza nich ,dostalem jaila na 1,1 h za chęć spytaniea sie co sie dzieje 
Dowody: nie mam, nie sadzilem ze taka sytuacja sie wydazy,w logach mozecie zobaczy ze zakmniety na 1,1 h tylko tyle chyba

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja ciebie wsadzilem to jaila. Ogolnie to kolega cie prosil wczesniej zebys odjechal a ze ja akurat podjechalem i kazalem ci odjechac. To nie moja wina ze jak macie postawione pacholki to i tak za nie jedziecie. Po to sa te zabezpieczenia zebyscie przez nie nie przejezdzali. Dostales  A08 oraz D07. Okazalo sie ze masz 6/6. Wiec nie widze problemu w tym ze dostales 70 minut jaila.

Pozdrawiam Heniutek

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Witam z tej strony Lieutenant Doneq.
Generalnie przy akcji byłem jeszcze ja, hardzik i 10 kadetów ale wiadomo wylewa się błoto tylko na tego co cie wsadził. Odnośnie 1h jaila, dostałeś go z tego co pamiętam za status poszukiwania + utrudnianie nam szkolenia które przeprowadzaliśmy. Ciekawym faktem jest że nie stałeś sobie kulturalnie za tymi pachołkami, takim ludziom nic nie robimy gdy sobie stoją i nic nie robią tylko obserwują. W twoim przypadku było inaczej, a mianowicie łażenie wśród nas, ciągłe gadanie na voice, daliśmy ci 5 sekund na wyjście z terenu a ty wolałeś pisać że silnik sie zepsuł. Nie naszą winą jest twoje wkraczanie na teren widocznie odgrodzony, następnym razem tego nie rób a nie trafisz do jaila chyba prosta sprawa :).

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy