Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiany Cen Import - MrNajMagPl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MrNajMagPl
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] 
Opis propozycji: Zwiększyć procent na Podwyższenie się cen pojazdów. (przykładowo ZR, aby uzyskała chociaż 300k, czekaliśmy z zegarkiem w ręku cały dzień, żeby urosła ta cena, aby była opłacalna)
wcześniej, było lepiej z tymi zmianami cen, wcześniej zmieniały się częściej na chociaż opłacalne, teraz, auta stoją po 12h i dopiero osiągną interesującą nas, nie mówiąc już o maksymalnej, która została zmieniona.
nigdzie nie informujecie nas o tych zmiana, wszystko musimy sami sprawdzać, w organizacji mieliśmy dopracowany cennik, przez zmiany trzeba teraz bardzo kombinować.
Proponuje ustalić do każdego np. 6/7 cen Przykład Bullet:
1. (cena dostarczonego pojazdu) np. 600k
2. Ok. 1kk
3. Ok. 1,3kk
4. Ok. 1,4kk
5. Ok. 1,6kk
6. Ok. 1,8kk
7. cena maksymalna 2kk
Ogólnie Długo się czeka na zmianę cen, aby były opłacalne.

• Lubię To 2
  • Kocham To 4
Odnośnik do odpowiedzi

Fakt faktem, kilka dni, ze 2 moze były ceny w ch*j dobre, szybko rosły. Zmieniło się tabelki i nagle ceny stanęły. Nie wiadomo czy wywozic pojazdy czy czekać aż wzrośnie z 1.7kk na 2kk. Jestem na tak.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

nie no wariacie, totalnie op, na tym to polega żeby wyczekać dobrą cenę i sprzedać, ja od 3 dni mam 3 sultany na magazynie i ich cena nie wzrasta powyżej 500k, no ale taki urok tego systemu.

• Przykre 2
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Lem0n_ napisał:

nie no wariacie, totalnie op, na tym to polega żeby wyczekać dobrą cenę i sprzedać, ja od 3 dni mam 3 sultany na magazynie i ich cena nie wzrasta powyżej 500k, no ale taki urok tego systemu.

Własnie ja rozumiem, że system tak ma działać, ale serio 3 dni? u mnie czeka się nawet dłużej, a miejsc tylko 12, a importy robią co 1h, wiec, trzeba sprzedawać poniżej chociażby opłacalnej,

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Lem0n_ napisał:

też często jestem zmuszony sprzedać np. po połowie ceny bo nie ma miejsc no ale cusz, na 90% brzys tego nie zmieni

Ale czemu miałby nie zmienić, może zmieni jak było ostatnio, bo teraz dał nam 175% może urosnąć(było 150%), w zamian za dłuższe czekanie.

Przywrócenie tamtego sytemu zadowoliłoby wszystkich, bo mieli wszyscy już ustalone minimalne ceny oplacalnosci i wgl, a teraz wszystko musimy sprawdzać na nowo, jak co rośnie(a prawie wcale nie rośnie) i wgl

Edytowane przez MrNajMagPl
Odnośnik do odpowiedzi