Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ Skarga ] Na Belgijczyk - yosai [Rozpatruję: ZaGaJ]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @yosai
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): @Belgijczyk
Data wydarzenia: 15.02.2021
Opis zdarzenia: Więc sprawa wygląda tak, kupywaliśmy wszyscy razem w 5 organizacje cywliną mniej wiecej ja belgijczyk rangar wichu skay oraz giluminati od @niegioraz @kajuka.  Chcieli oni sporo pieniedzy wiec postanowilismy się złożyć pod warunkiem spisania umowy z belgijczykiem poniewaz miał miec przepisanego lidera bo 320k. Umowa wyglądała tak, że @Belgijczykdostawał od nas po rowno pieniedzy oraz przekazywał liderom.  Miał on sie zobowiązać do nie wywalenia nas z organizacji ponieważ kazdy miał mieć równe prawa i głos w tej org. Po kilku dniach belgijczyk złamał tą zasade pozmienial rangi wstawiał nam warny poczul się. Dzisiaj ( 15.02.2021 pozabieraj nam rangi na discordzie oraz w grze, wywalił z panelu [ ucp ] ) Dodam tylko, że umawialiśmy się gdy chce nas wywalić z organizacji musi on nas spłacić czyli oddać pieniądze które mu daliśmy by nikt nie został oszukany. Screen z umowy poniżej.  Chciałbym jeszcze o wypowiedz byłych liderów @kajukaoraz @niegi. Oraz osób wydalonych przez belgijczyka. Chciałbym również by sprawą zajął się @ZaGaJoraz nadał zakaz przekazywania organizacji poprzez oszustwa popełnione nie raz przez @Belgijczyk801444352_dowd.png.d384058b3a00b3028829c9f1da212987.png
Dowody i coś od siebie:
Umowa z @Belgijczykzostała spisana przez @wichuw imieniu nas wszystkich poniewaz bez sensu by kazdy pisal do jednej osoby to samo. [ umowa ] - 
przelew.thumb.png.dc4c1be1990fad0dea0c92194764a030.png

org.png

Oskarżony został poinformowany o skardze na forum.

Odnośnik do odpowiedzi
  • ZaGaJ zmienił tytuł na [ Skarga ] Na Belgijczyk - yosai [Rozpatruję: ZaGaJ]
  • Supporter
Napisano (edytowane)

Gracze wyrzuceni z organizacji od ponad 2 tygodni absolutnie nic nie robili w organizacji i wypłacali sobie po limicie co oczywiście można sprawdzic w logach i będzie czarno na białym... 

Dzisiaj była również podobna sytuacja gdy lider @Belgijczykzakazał wypłacania pieniędzy samemu tylko to on będzie uwzględniał każdy import i wypłacał należytą kasę bo w organizacji był taki bałagan, że nawet nasz członek może to potwierdzić @bejoten, a @yosaii reszta sobie robili z tego żarty i mieli wszystko w pupie, a jak przychodzi co do czego to juz z nich są takie niewiniątka... Ogólnie nie polecam tych graczy.

U nich wygląda to tak:

"robię import trafiam tornado ( słabe autko, mało kaski) i wypłacam limit bo zrobiłem import."

Cała sumę wypłaciliscie już dawno temu (333k) jak nie dwa razy więcej nic nie robiąc, więc po co ta skarga? 

Edytowane przez Skay
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Skay napisał:

Gracze wyrzuceni z organizacji od ponad 2 tygodni absolutnie nic nie robili w organizacji i wypłacali sobie po limicie co oczywiście można sprawdzic w logach i będzie czarno na białym... 

Dzisiaj była również podobna sytuacja gdy lider @Belgijczykzakazał wypłacania pieniędzy samemu tylko to on będzie uwzględniał każdy import i wypłacał należytą kasę bo w organizacji był taki bałagan, że nawet nasz członek może to potwierdzić @bejoten, a @yosaii reszta sobie robili z tego żarty i mieli wszystko w pupie, a jak przychodzi co do czego to juz z nich są takie niewiniątka... Ogólnie nie polecam tych graczy.

U nich wygląda to tak:

"robię import trafiam tornado ( słabe autko, mało kaski) i wypłacam limit bo zrobiłem import."

Cała sumę wypłaciliscie już dawno temu (333k) jak nie dwa razy więcej nic nie robiąc, więc po co ta skarga? 

Logi zawsze moża sprawdzić, i to co piszesz jest totalną nie prawdą importy które byly anulowany pieniedzy nie wyplacalismy jedynie dzisiaj wypłaciłem 25k za import oraz export mojego banshee. Co ma do rzeczy wyplacania za swoja robote? Killer ma nas spłacić nie interesuje mnie jak to zrobi. A jak cos to nie jest tak ze my mu dalismy hajs i odrabiamy na importach. My na nich zarabiamy a org sie skladalismy wywalil nas = oddaje pieniądze dziekuje miłej nocy.

Poza tym, nie możecie nas wyrzucić dopóki nas nie spłacicie to samo jest w realnym życiu po spisaniu umowy i oddaje procent udziałów.

@bejotennie ma nic tu dogadania. Poza tym skarga jest na killera wiec nie ma sensu by sie on tu wypowiadał.

Dodam jeszcze, jako iż mamy takie sama prawa również nie może nam zabronić.

23k.png.9e55c187ece9066c942530f90aae8a92.png

12 minut temu, Skay napisał:

U nich wygląda to tak:

25k.png

oby dwa.png

Polecam spojrzeć na daty

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

I właśnie się przyznałeś...

Co było napisane na discordzie? NIKT nie wypłaca kasy tylko @Belgijczyki Ty to masz gdzieś głęboko...

Nie interesuje mnie to jaka była umowa, interesuje mnie tylko to, że nie było w niej nic napisane, że jak będziecie odwalac to pożegnacie się z organizacja... 

Przez okres około 2 tygodni przez cały czas @Belgijczykz nimi walczył aby w końcu zrobić coś z tą organizacja, a oni jak to mówiąc pluli mu w twarz.

Jeżeli by była sytuacja, że wy wszystko sprawnie robicie i wypłacacie sobie zgodnie z importami to tej skargi by teraz nie było... Nie będziemy wam oddawać kasy która wam się nie należy. Nie wspomnę już o tym, że dzisiaj skoczył nam się magazyn bo mieliśmy szkolenie w SAPD i każdy miał to gdzieś, była nawet zrobiona ankieta na dsc, że się składamy i wszyscy zaznaczyli, że się nie składaja bo szkoda pinionszkuf to wtedy miarka się przebrała . ( tak kupiliśmy magazyn na spółke ja i @Belgijczyk

Logi oczywiście niech sprawdza. 

Edytowane przez Skay
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W czym sie przyznałem? Wypłacam sobie to co do mnie należy tym bardziej to samo robileś.
Nie interesuje mnie co killer pisze na discordzie umowa to umowa, teraz macie do tego problem mogł nie podpisywac takiej umowy.
@Belgijczykzłamał to umowe całkowicie wiec czekam na zwrot pieniędzy. Ciebie prosze juz o nie udzielanie się ponieważ nie ty jestes oskarzony.

Zapomniałem jeszcze dodać ze gubisz się we własnych zeznaniach. Pierw piszesz ze wyplacamy codziennie po limicie gdy ja ledwo co tydzien wyplacam 30k.

Możecie mieć jedynie pretensje do ragnara i zlozyc wniosek o zwrot pieniedzy. Poniewaz moge potwierdzic ze killer nadal oczekuje na kase od niego za org.

13 minut temu, Skay napisał:

I właśnie się przyznałeś...

Co było napisane na discordzie? NIKT nie wypłaca kasy tylko @Belgijczyki Ty to masz gdzieś głęboko...

Nie interesuje mnie to jaka była umowa, interesuje mnie tylko to, że nie było w niej nic napisane, że jak będziecie odwalac to pożegnacie się z organizacja... 

Przez okres około 2 tygodni przez cały czas @Belgijczykz nimi walczył aby w końcu zrobić coś z tą organizacja, a oni jak to mówiąc pluli mu w twarz.

Jeżeli by była sytuacja, że wy wszystko sprawnie robicie i wypłacacie sobie zgodnie z importami to tej skargi by teraz nie było... Nie będziemy wam oddawać kasy która wam się nie należy. Nie wspomnę już o tym, że dzisiaj skoczył nam się magazyn bo mieliśmy szkolenie w SAPD i każdy miał to gdzieś, była nawet zrobiona ankieta na dsc, że się składamy i wszyscy zaznaczyli, że się nie składaja bo szkoda pinionszkuf to wtedy miarka się przebrała . ( tak kupiliśmy magazyn na spółke ja i @Belgijczyk

Logi oczywiście niech sprawdza. 

Jeżeli kazdy zanzaczył na nie to w czym macie problem? 15.02.2021 godzian 18:00 skonczyl sie magazyn kupiliscie nowy. Nie robiłem ani nikt inny od 16 zadnego importu wiec nadal czekam na sensowną odpowiedz.

Edytowane przez yosai
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie raz was przylapalem na wyplacaniu pieniedzy ktore wam sie totalnie nie nalezaly. Woleliscie sobie wyplacac 57k dziennie a czlonkow organizacji miec totalnie w du**e. 

17 minut temu, yosai napisał:

Logi zawsze moża sprawdzić, i to co piszesz jest totalną nie prawdą importy które byly anulowany pieniedzy nie wyplacalismy jedynie dzisiaj wypłaciłem 25k za import oraz export mojego banshee.

No wlasnie, logi mozna sprawdzic. Dzisiaj importowales Banshee i wyplaciles tylko 25k bo nie bylo wiecej kasy na saldzie XD.

@bejotennie ma nic tu dogadania. Poza tym skarga jest na killera wiec nie ma sensu by sie on tu wypowiadał.

Moze i nie ma nic do gadania, ale nie raz jego pojazd byl exportowany przez kogos z was i nie robiliscie zadnych wpisow na odpowiednim kanale.

Dodam jeszcze, jako iż mamy takie sama prawa również nie może nam zabronić.

Ty sie zastanawiales w ogole czemu wam zaczalem zabraniac wyplacania pieniedzy? Poniewaz tak jak wspomnial @Skay, byl totalny burdel w organizacji. Ciagle brakowalo pieniedzy na oplate organizacji i tak jak pisalem wyzej, woleliscie sobie wyplacac 57k zamiast dac czlonkow % z importow ktore im sie nalezaly.

O dzisiejszym dniu mi sie nawet nie chce wspominac, bo przegieliscie pale. Magazyn mielismy oplacony do 19:07, zamiast zexportowac jakis pojazd i go oplacic, to wolales grac w LOL'a. Jestes dzisiaj stratny 540k razem ze @Skay'em poniewaz musielismy kupic nowy magazyn z wlasnej kieszeni.

6 minut temu, yosai napisał:

Zapomniałem jeszcze dodać ze gubisz się we własnych zeznaniach. Pierw piszesz ze wyplacamy codziennie po limicie gdy ja ledwo co tydzien wyplacam 30k.

10966764_obydwa.png.5ab433e1a4a7cbd6a56b2335adf9d0df.png.7aa418dac7ffe0db060549ba3e1a74d2.png

Widac, ze sam sie gubisz w swoich slowach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

A powinno Cie interesować bo przez wasze głupie zachowania organizacja ciągle stała w miejscu. 

Śmieszą mnie trochę twoje wypowiedzi bo ciągle klamiesz i myślisz, że tego nie ma w logach. 

Powodzenia 

9 minut temu, yosai napisał:

Jeżeli kazdy zanzaczył na nie to w czym macie problem? 15.02.2021 godzian 18:00 skonczyl sie magazyn kupiliscie nowy. Nie robiłem ani nikt inny od 16 zadnego importu wiec nadal czekam na sensowną odpowiedz

Z jakiej racji mamy płacić sami za magazyn kiedy podobno mamy takie same prawa i obowiązki jak wspomniałeś w skardze... Wytłumacz mi to? 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak robilem dzisiaj import banshe poniewaz potrzebowalem kasy na splate dlugu którą dokonałem. Tym bardziej moje banshe moje siano.
Nie mam nic wspólnego z hajsem innych osób sprawdz logi organizacji kto wypłacal sobie za innych.
W umowie jasno pisze ze nie mozesz nam niczego zabronic kazdy ma takie same prawa jak ty.

Nie interesuje mnie ze musieliscie kupywac z wlasnej kieszeni ja zaznaczylem w ankiecie na nie.

3 minuty temu, Skay napisał:

Z jakiej racji mamy płacić sami za magazyn kiedy podobno mamy takie same prawa i obowiązki jak wspomniałeś w skardze... Wytłumacz mi to? 

W umowie nie pisze ze mamy takie same obowiazki tylko killer jest zobowiazany do niewywalenia nas z org. 

Jezeli robicie ankiete kto sklada sie na magazyn i kazdy daje na nie a wy na tak to w czym macie problem jezeli po ponownym kupnie magazynu nikt nie robił z nas importu.

Dalszy burdel nie ma sensu robic tutaj offtopicu czekamy na decyzje @ZaGaJ

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • yosai zamknął ten temat
  • yosai odblokował ten temat

Z tego co pamietam to kazdy po równo(333k) jedynie ja dałem 13k mniej poniewaz nie mialem tyle ale killer miał cos u mnie jakis dlug nie pamietam juz dokładnie wiec mi odpuścił.
Jedynie Ragnar nie dał kasy killerowi wiec on zapłacił za niego.

@ZaGaJ

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, yosai napisał:

W umowie jasno pisze ze nie mozesz nam niczego zabronic kazdy ma takie same prawa jak ty.

A czy w umowie bylo pisane, ze mozecie okradac organizacje i robic co wam sie zywnie podoba? Nie wydaje mi sie.

Nie interesuje mnie ze musieliscie kupywac z wlasnej kieszeni ja zaznaczylem w ankiecie na nie.

Gdybysmy nie kupili magazynu, to predzej czy pozniej i tak byscie odeszli bo byscie nie mieli skad sobie siana wyplacac.

Jezeli robicie ankiete kto sklada sie na magazyn i kazdy daje na nie a wy na tak to w czym macie problem jezeli po ponownym kupnie magazynu nikt nie robił z nas importu.

Spoko, jak chcesz wrocic do org to moge cie dodac spowrotem, ale bedziesz mial zakaz robienia importow do momentu, az sie do dorzucisz do magazynu (tak samo z reszta osob, poniewaz nie mamy zamiaru placic we dwojke za cos, z czego wy rowniez bedziecie korzystali).

41 minut temu, yosai napisał:

Nie robiłem ani nikt inny od 16 zadnego importu wiec nadal czekam na sensowną odpowiedz.

Nie robiliscie zadnego importu bo was nie bylo w gierce XD

@ZaGaJ Polecam sprawdzic logi importow oraz wyplat wszystkich osob.@wichu sobie wyplacil conajmniej 7 x 57k (399k) a moze byc tego o wiele wiecej, tak samo z @RagnarPL oraz @yosai

EDIT: Jezeli logi nie zostana sprawdzone, powstanie osobny temat (skarga)

Edytowane przez Belgijczyk
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Moje propozycje, dogadujecie się i wracacie normalnie do org. normalnie się zachowując lub zwrócą wam część hajsu za złożenie się na organizację i się rozchodzicie. Nie mam zbytnio jak wam pomóc bo umowa jest słabo sformułowana.

Odnośnik do odpowiedzi

@ZaGaJ moge jedynie oddac 50% dla @yosai (160k). Reszcie nie mam zamiaru nic oddawac, poniewaz nie jestesmy im nic winni. Jezeli nie chcesz sprawdzic logow, to powstanie osobny temat.

EDIT: Z @Gilu sprobuje sie jeszcze dogadac, bo jako jedyny zachowywal sie fair wobec nas.

Edytowane przez Belgijczyk
Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, dawaj siano proste ze tak.

A tak poza tym lekko sie gubicie w zeznaniach bo raz mowicie o rownych prawach, a potem skay pisze, ze killer mial tylko wyplacac siano chociaz nie bylo o to zadnego glosowania itp. Dodam jeszcze, ze w ankiecie zaznaczylem opcje NIE poniewaz nie gralem na serwie i nawet na niego nie wchodzilem.

Edytowane przez wichu
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
35 minut temu, wichu napisał:

Dobra, dawaj siano proste ze tak.

A tak poza tym lekko sie gubicie w zeznaniach bo raz mowicie o rownych prawach, a potem skay pisze, ze killer mial tylko wyplacac siano chociaz nie bylo o to zadnego glosowania itp

Gdyby chociaż jeden z was nie odwalał w tej organizacji wszystko by było dobrze, ale jak wolisz... Na discordzie było wszystko napisane setki razy i proszę nie ośmieszaj się dalej. 

38 minut temu, wichu napisał:

Dodam jeszcze, ze w ankiecie zaznaczylem opcje NIE poniewaz nie gralem na serwie i nawet na niego nie wchodzilem.

Jezeli zaznaczyłeś na NIE i nie grasz na serwerze to równie dobrze nie jest Ci potrzebna kasa... W tej skardze pieniądze otrzyma tylko @yosaibo jako jedyny był bardziej fair niż wy, a na was powstanie osobny temat tak jak wspominał wyżej @Belgijczyk. Tyle mam do powiedzenia w tej skardze i czekamy na rozpatrzenie. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

@Belgijczyk dobrze yosaiowi oddasz hajs, a co z resztą osób? @Gilutylko został bo Wichu także wyraził chęć zwrócenia pieniędzy.

2 minuty temu, Skay napisał:

Jezeli zaznaczyłeś na NIE i nie grasz na serwerze to równie dobrze nie jest Ci potrzebna kasa...

To czy gra nic nie zmienia, złożył się a nie możecie się dogadać więc także musi otrzymać zwrot lub wrócić normalnie do organizacji.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Skay napisał:

Gdyby chociaż jeden z was nie odwalał w tej organizacji wszystko by było dobrze, ale jak wolisz... Na discordzie było wszystko napisane setki razy i proszę nie ośmieszaj się dalej. 

Jezeli zaznaczyłeś na NIE i nie grasz na serwerze to równie dobrze nie jest Ci potrzebna kasa... W tej skardze pieniądze otrzyma tylko @yosaibo jako jedyny był bardziej fair niż wy, a na was powstanie osobny temat tak jak wspominał wyżej @Belgijczyk. Tyle mam do powiedzenia w tej skardze i czekamy na rozpatrzenie. 

No tak nie gram na serwerze więc z automatu mam zostać okradziony ze swoich pieniędzy.  A co do tego tematu co chcecie otworzyć to nie marnujcie swojego czasu, ponieważ fakty wypłaciłem chyba 100k gdy nic nie robiłem ale wtedy liderem był jeszcze niegi i to do niego należały pieniadzę.

Edytowane przez wichu
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
5 minut temu, ZaGaJ napisał:

To czy gra nic nie zmienia, złożył się a nie możecie się dogadać więc także musi otrzymać zwrot lub wrócić normalnie do organizacji.

Wiesz gdyby była inna sytuacja niż była w tej org i co tu się działo bym się jak najbardziej z tobą zgadzał... Zrobimy inaczej, Belgia odda mu kaskę i potem i tak powstanie nowy temat ( zanim wstanie to no XD ) , a Gilu raczej wróci do org. Więc czekamy. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, wichu napisał:

A co do tego tematu co chcecie otworzyć to nie marnujcie swojego czasu, ponieważ fakty wypłaciłem chyba 100k gdy nic nie robiłem ale wtedy liderem był jeszcze niegi i to do niego należały pieniadzę.

Troszeczke sie mylisz, poniewaz gdy skladalismy sie na org, to w umowie o kupno glownym liderem zostalem ja (lecz musielismy oczywiscie poczekac 30 dni na przepisanie), i to ja mialem zaplacic 300k za jego zmiane (co oczywiscie zrobilem)

@ZaGaJ@yosai'owi kaska zostala zwrocona, a @wichu rowniez mam splacic 50%?

Odnośnik do odpowiedzi