Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] MrNajMagPl - Loco

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  MrNajMagPl
Nick oskarżonego: @Loco
Data zajścia: dzisiaj, tj. 15.02.2021 (poniedziałek)
Powód skargi: Poszedłem do aresztu za "J02" - ucieczkę przed policją, uważam, że bez podstawnie.
Opis zdarzenia:  Cała sytuacja wygłąda następująco:
Zaczął się pościg Mojego Turka, którym jestem Właścicielem, siedziałem jako pasażer, a Gracz Puma uciekał. Podczas pościgu Chciałem odgrywać, że mnie porwał, że nie mogę wysiąść, ale Puma nie jeździł zbytnio RP, więc odpusciłem RP, gdy była kryzysowa sytuacja, (prawie go zatrzymali), ja wysiadłem, wpisałem /rece,  nikt do mnie nie strzełał, do niego tak, ale udało mu się odpalić silnik i uciekał dalej. ja poszedłem na mechanika LV, gdzie wziołem Pojazd i postawiłem przy przystanku, (auto przepisane do org, gdzie Puma może nim kierować), Puma Uciekał policji, gdzie przy Huntleyu(aucie przy przystanku) go zatrzymali, został Turek(którym uciekał), wziołem go, po czym zaczeły mnie gonić 2 radiolki, a ja odrazu się zatrzymałem, nie miałem zamiaru uciekać. Wysiałem wpisałem /rece, bo do mnie celowali, ((od poczatku piszę, za co mnie zatrzymują [pytam się ich])) nie dostaje odpowiedzi, dopiero Funkcjonariusz Loco skuł mnie, nie przedstawiając się nawet, tylko na "/me", że mnie zresztuje, wioząc mnie do Aresztu LV, napisał mi powód: Ucieczka., dodatkowo, dowiedziałem się, że nie mogę wziąc pojazdu po pościgu, to zaproponowałem, że je po prostu tam odstawie, nie dostałem żadnej odopowiedzi.
Trafiłem do Aresztu na 30 minut, Dodam, że mam swiadków całego Zdarzenia: @billybonkers
@kenez420 (oraz @Puma, ale zbytnio przy areszcie MNIE, go nie było)
Dowodyhttps://imgur.com/a/Foq7yrM - Najważniejsze screeny, które coś wnoszą
https://imgur.com/a/kY5AJfT - wszystkie dowody jakie mam z tego momentu (żeby nie było jakiś ukrywań czy coś)

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

No to tak, wypowiem się jako osoba dowodząca akcją z nagrania.

Godzinę temu, MrNajMagPl napisał:

wziołem go, po czym zaczeły mnie gonić 2 radiolki, a ja odrazu się zatrzymałem, nie miałem zamiaru uciekać. Wysiałem wpisałem /rece, bo do mnie celowali

Wbiegłeś w środek akcji, po czym zabrałeś auto, które było świeżo po pościgu, więc rozpoczęliśmy za tobą normalny pościg. Wysiadłeś tylko dlatego, że kilka razy nie odpalił ci silnik i zdążyliśmy w tym czasie zboxować twój pojazd.

To wszystko z mojej strony, miłej nocy.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Quizorrek napisał:

No to tak, wypowiem się jako osoba dowodząca akcją z nagrania.

Wbiegłeś w środek akcji, po czym zabrałeś auto, które było świeżo po pościgu, więc rozpoczęliśmy za tobą normalny pościg. Wysiadłeś tylko dlatego, że kilka razy nie odpalił ci silnik i zdążyliśmy w tym czasie zboxować twój pojazd.

To wszystko z mojej strony, miłej nocy.

Gdzie na nagraniu z perpektywy Billego widziałeś że mam zniszczony silnik(naprawiłem w trakcie stania gdy mnie blokowaliście), mogłem uciekać, ale nie miałem takiego zamiaru, poddałem się, zaproponowałem @Loco zaproponowałem, ze po prostu oddam te auto(ale nawet mnie nie słuchał, bo najważniejsze jest zamknięcie więznia.), bo nie wiedziałem, że nie mogę go zabrać, akcja moim zdaniem się już skonczyła, złapaliście uciekiniera, auto oddałem, a nawet można powiedzieć, że usunołem je z środka drogi.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, billybonkers napisał:

Wszystko z mojej perspektywy: https://streamable.com/gmxr2h

Proszę o ukaranie punktami.

1 godzinę temu, MrNajMagPl napisał:

poszedłem na mechanika LV, gdzie wziołem Pojazd

Pojazd po poscigu jest rekwirowany przez SAPD. Ty go zabrałeś, więc zostałeś zatrzymany. Proste.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy