Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] KZaboL - d0lciak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KZaboL
Nick oskarżonego: d0lciak
Data zajścia:15.02.2021
Powód skargi: Z taranowanie gracza ucieczka z miejsca zdarzenia nie wyraził chęci do zapłaty
Opis zdarzenia: Stałem na mechaniku ls kiedy wjechał funkcjonariusz d0lciak z duża prędkoscią uderzając w mój pojazd i odjezdzając z miejsca zdarzenia poczym jak podjechałem do niego pytał za co ma mi zapłacić i powiedziałem ze za zniszczony pojazd. Po czym odjechałem spowrotem na mechanika LS by ponownie naprawic mój samochód 
Dowodyhttps://streamable.com/szux01

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Będę w domu to wyślę nagranie jak to wyglądało z mojej strony, tymczasem poproszę o klip z głosem.

Powiedziałem ci później „dobra chodź zapłacę ci” a ty do mnie ze nie mam po co bo i tak już wylatuje z frakcji XD!

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrania z głosem nie mam ale bo mi tak nagrywa powtórki ale jesli masz to wstaw

A po drugie to ze mi zapłacisz nie zmiena faktu ze nie powinieneś jezdzić tak szybko i driftofac po mechu

Odnośnik do odpowiedzi

Zaproponował po długim na mysle dopiero jak mu powiedziałem ze może zostac wyrzucony z frakcji. Oraz nie sądze ze powinno sie tak szybko jezdzic po mechaniku i jeszcze  driftować 😄

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, KZaboL napisał:

może zostac wyrzucony z frakcji

Nie przesadzaj. Nie będę wyrzucał kogoś z frakcji za taran który prawdopodobnie byl spowodowany synchronizacja MTA. Czekamy na nagranie od @d0lciak

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy