Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] PoonczeK - Bandura

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  PoonczeK
Nick oskarżonego:  bandura
Data zajścia: 13:00 (jakoś tak )
Powód skargi: jail z du*y
Opis zdarzenia: jade se legancko pod prąd mijam sie z radiolką no i se wpdałem do rzeki podjeżdżają do mnie tą radiolką i od razu paralizator gdy zapytałem za co mnie zakuwa dostałem odpowiedź " Bandura.: magia co nie? "
Dowody: nie nagrywam jak sobie jade prostą drogą, nie sądziłem że  SAPD może coś takiego odjebać

• Przykre 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

No witam Pana, też tam byłem. Jail nie był z du*y, jechałeś pod prąd obok giełdy Las Venturas, zawróciliśmy za tobą pojazdem uprzywilejowanym i ścigaliśmy Cię, po 2 minutach wpadłeś specjalnie do wody wypadając z prostej drogi do wody, to było celowe utrudnienie. Dowody = Odrzucenie skargi ,,Nie nagrywam jak sobie jade prostą drogą" to jak zwodowałeś przed nami i specjalnie uciekałeś?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam czy był bind jak był to nawet jeśli on go nie widział. Ale to nie jest chyba normalne, że auto przejeżdza pod prąd obok radiowozu, który od razu zawraca w jego stronę na bombach, a kiedy jest już blisko pojazd MAGICZNIE skręca od niebieskiej 26(rozwidlnienia w stronę FC) do wody. A i czy były plamy? Nie było plam po prostu wiedziałeś perfidnie, że radiowóz ruszył za tobą i specjalnie wrzuciłeś pojazd do wody. Nikt normalny na prostej drodze pod prąd nie wrzucił by pojazdu do wody, gdzie ta woda  jest daleko od drogi.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy