Skocz do zawartości
piotr172

[Propozycja] [Serwer] 2 serwer z tą samą bazą danych - piotr172

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: piot172
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Odniosę się do statusu Brzyska(zdj poniżej). Chodzi mi o dodanie drugiego serwera(oczywiście jeśli to możliwe) z tą samą bazą danych. Rozwiązanie myślę, że jest znane z serwerów na FiveM.  Przydałoby się to, ponieważ teraz naprawdę ciężko jest dostać się na serwer. 

image.png.e8d6ce8d690a1bb5e464c28b08132734.png

• Lubię To 3
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK! Dobry pomysł! Jeżeli nie można powiększyć slotów, to można postawić 2 serwer z np. 300 slotami i zobaczyć czy będzie all okej 😄

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na taaaaakakkk bo ja od wakacji czekałem na serwer i nie udało mi się nawet na jakięś beta testy dojść ani tera na satrcie na ktory czekałem 7 godzin i mam dojść tego szczescia na dsc ,,Ooo doszedłem essa było'''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zbyt pochopna propozycja, poczekajmy na razie i obserwujmy sytuację serwera. Podejrzewam, że w przeciągu następnego tygodnia sytuacja ustabilizuje się i nie powinno już być tak ciężko dostać się na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostawiam głos jako neutralny, możliwe utrudnienie moderacji serwera. Oraz większa szansa na bugi. @Shirou zgadzam się z twoją postawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem, jest to zbędne. Nie czeka 900-1000 osób żeby wejść, jakby czekało w ciul ludzi to myślę, że tak.
Jak narazie zapewne czeka z 200-300 aczkolwiek mogę się mylić. 
Myślę, że nie spodoba się to administracji.. 25 osób z administracji tu i tu? - nie każdy jest cały czas aktywny. Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na  NIE , A co z biznesami? na dwóch serwerach bedzie jeden biznes? Bez sensu. Jak to ma wyglądać bugowanie hajsu? No raczej nie. Odpada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, OCBSlim napisał:

Moim zdaniem, jest to zbędne. Nie czeka 900-1000 osób żeby wejść, jakby czekało w ciul ludzi to myślę, że tak.
Jak narazie zapewne czeka z 200-300 aczkolwiek mogę się mylić. 
Myślę, że nie spodoba się to administracji.. 25 osób z administracji tu i tu? - nie każdy jest cały czas aktywny. Na NIE

Hmm, nie przemyślałeś może grafiku administracji? W sensie brzysiek mógł by zrobić grafik w którym np. w dzisiejszym dniu na serwerze drugim bedzie Ins a na pierwszym Garru. Przydała by się też jakaś rekrutacja do supportu 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kryso napisał:

Hmm, nie przemyślałeś może grafiku administracji? W sensie brzysiek mógł by zrobić grafik w którym np. w dzisiejszym dniu na serwerze drugim bedzie Ins a na pierwszym Garru. Przydała by się też jakaś rekrutacja do supportu 😉 

Wiem, chodzi ci o 25 osób z administracji na 1 i na 2 serwerze? Odpada, nie każdy jest ciągle aktywny. Z tego co wiem ma administracja godziny do wyrobienia tygodniowo. 
Odpada jak dla mnie ten pomysł. Nie zawsze jest ktoś z administracji. A wyobraź sobie po 500 osób na 1 i 2 serwerze, jest 8 czlonkow z administracji, 4 tu i 4  tu. 
500 osób pisze rapsy - 4 osoby maja to ogarnac wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, OCBSlim napisał:

Wiem, chodzi ci o 25 osób z administracji na 1 i na 2 serwerze? Odpada, nie każdy jest ciągle aktywny. Z tego co wiem ma administracja godziny do wyrobienia tygodniowo. 
Odpada jak dla mnie ten pomysł. Nie zawsze jest ktoś z administracji. A wyobraź sobie po 500 osób na 1 i 2 serwerze, jest 8 czlonkow z administracji, 4 tu i 4  tu. 
500 osób pisze rapsy - 4 osoby maja to ogarnac wszystko?

W takiej sytuacji administracja może zarządzić styczniowy nabór na supporta lecz nie wiem czy to może wypalić

12 minut temu, CaKi napisał:

Na  NIE , A co z biznesami? na dwóch serwerach bedzie jeden biznes? Bez sensu. Jak to ma wyglądać bugowanie hajsu? No raczej nie. Odpada

2 serwery jedno mysql, bugowanie hajsu? W jaki sposob? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jak najbardziej na tak.

tak sobie pomyślałem że gdyby powstał drugi serwer, można by było zrobić na forum działy biznesowe np.
Podania na biznesy serwer #1
Podania na biznesy serwer #2

I inne działy.

Edytowane przez Ven0mekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FiveM a MTA...

To jak porównać CS:GO do CS 1.6.

Baza danych, czy sam silnik MTA nie da raczej rady wytrzymać 550 graczy na 2 serwerach. (nawet jeśli, to lagi katastrofalne będą)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi