Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Magik] [Rafalinh1]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Rafalinh1
Nick oskarżonego:  Magik
Data i godzina zajścia: 10.02.2021 godzin. 18:30
Powód skargi:  Brak szacynku +mysli ze moze wszystko...
Opis zdarzenia:  Zajechalem sobie z kolega  i stanąłem przed  magikiem  i zmieniam warianty auta  bo chcialem swiatla zmienic na inne, sekunde temu strzelal do jakiegos auta podbiegł do nas do auta  i liczy do 3 ze mamy odjechac..... Policzyl i zaczal strzelac  to pow ze cos robie po czym policjant napisal "A ja mam to w du**e'... dodam jeszcze ze mowil 'nie mozna tu stac' za nim stalo auto i nic z  tym nie  robil. Nie powiedzial tego zanim zaczal strzelac  a  ja  mialem ochote  zmienic sobie  wariant
Dowody:  https://imgur.com/a/N6vZRHw
Coś od siebie:  Nie pow ze nie moge  tu stac dopiero jak ostrzelal mi auto i zakul to pow w ss jest wiadomosc  gdzie napisal ze w du**e to ma. i jak tu byc milym dla pd

Odnośnik do odpowiedzi

Doslownie 3m od nas byl znak zakaz postoju, i troche dziwne ze wariant zmieniasz z minute. A co do "A ja mam to w du**e" To faktycznie moglem zostawic to dla siebie lecz mnie troche ponioslo z uwagi na to, że w tamtym momencie bylo chyba z 5 aut ktore utrudniały pracy (czyt. Vdm, taran boya.) 

Jeszcze z tego miejsca chciał bym ciebie przeprosić Ciebie za okazanie z mojej strony braku szacunku.

(https://imgur.com/a/D5zfqow)

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, że się udzielał lecz zmiana wariantu to max 10sekund.

Bardzo często gdy ktoś dostanie mandat przez suszarke to staranuje pojazd SAPD lub zrobi VDM osoby suszącej. Jeśli Ty rafalinh1 specjalnie staranowałeś lub zrobisz vdm na funkcjonariuszu to się nie dziw, że zostałeś zabity oraz zakuty. Jeśli tak bardzo chcecie wyzywać SAPD od Mustwinów lub, że nie chcą odgrywać RP to dam przykład:

-Jedziecie na V-Maxie i zostaliście sfotografowani przez suszarke to specjalnie walicie taka osobę  ną vmaxie i odjeżdżacie jak gdyby nigdy nic. Taki policjant nie ma czasu na reakcje więc zaczyna strzelać do was by was jak najszybciej zatrzymać.

-Ktoś suszy i nagle specjalnie blokujecie taką osobę by nie miała możliwość pracowania co jest przeszkadzaniem, w takim przypadku policjant ma prawo was zatrzymać. Przed zatrzymaniem zapewne da wam kilka sekund by odjechać a tego Nie robicie.

Zgadzam się, to co powiedział Magik może było nie na miejscu lecz co byś zrobił gdyby podczas jednego suszenia było 20 takich osób jak Ty.

Mam nadzieje, że nie dostanie punktów za to.

Moim zdaniem oskarżony policjant bardzo dobrze zrobił zamykając Cię w więzieniu za Twoje wybryki. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ReaR
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, ReaR napisał:

Bardzo często gdy ktoś dostanie mandat przez suszarke to staranuje pojazd SAPD lub zrobi VDM osoby suszącej. Jeśli Ty rafalinh1 specjalnie staranowałeś lub zrobisz vdm na funkcjonariuszu to się nie dziw, że zostałeś zabity oraz zakuty.

Tylko dla sprostowania, o ile dobrze pamietam to rafalinh nie vdm'owal oraz nie taranowal, tylko podjechal na tyle blisko do boya ze nie moglem do niego podejsc by dalej kontynuować swobodnie suszenie.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Magik napisał:

Tylko dla sprostowania, o ile dobrze pamietam to rafalinh nie vdm'owal oraz nie taranowal, tylko podjechal na tyle blisko do boya ze nie moglem do niego podejsc by dalej kontynuować swobodnie suszenie.

no wlasnie wiem ze  nie mozna  zmieniac wariantu dowiedzialem sie  po calej sprawie bo mi kolega nie  pow. Przepraszam to byl jednak moj blad.... Do usuniecia  nie  bylo tematu. Przepraszam Magik

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy