Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na ''SAPD''.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @SprytsBeng
Nick oskarżonego: Cała frakcja.
Data i godzina zajścia: Wczoraj 08.02.2021.
Powód skargi: Udostępnianie moich prywatnych zdjęć po kanałach SAPD na Discordzie frakcyjnym bez mojej wiedzy.
Opis zdarzenia: Po prostu moje moje zdjęcie krąży po Discordzie SAPD.
Jest mi bardzo smutno z tego powodu, bo nikomu nie szkodzę, a staram się jak najlepiej i w ogóle.
Zarząd SAPD nic z tym nie zrobił, a pewnie widzieli, bo muszą przecież ''kontrolować'', a nawet ''widzieć'' co się dzieje na Discordzie frakcyjnym, bo są w zarządzie (zarządzają przecież tymi ''dziedzinami'').
Dowody: Jak będzie potrzebny ten screenshot to wstawię. Ale chyba nie będzie to koniecznie.
Coś od siebie: Jest mi po prostu bardzo przykro, że znów coś takiego spotyka mnie, biednego gracza, który nikomu nic nie szkodzi.
Serio. Naprawdę.
Serdecznie pozdrawiam! 😞 

Edytowane przez SprytsBeng
  • Lubię To 3
  • Szokujące 1
  • Zabawne 3
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sam kurwa rozsyłasz te zdjęcia a potem płaczesz, że potem inni je mają i lecą dalej. Co do samych zdjęć, to nie "cała frakcja", tylko ja wysłałem dzisiaj tylko jedno Twoje zdjęcie o godz. 17. Tak więc następnym razem naucz się odróżniać całą frakcję od jednej osoby. 

Pamiętaj Tobiaszku, że to co dajesz do internetu, to to zostaje w internecie na wieki

Edytowane przez KubasnYY
  • Kocham To 6
Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie skarga nie dotyczy mnie ale był podobny przypadek u nas we frakcji, gdzie pracownik podał dane osobowe innej osoby, to lotę dostał odrazu oraz black listę.

• Szokujące 3
Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Zarząd SAPD nic z tym nie zrobił, a pewnie widzieli, bo muszą przecież ''kontrolować'', a nawet ''widzieć'' co się dzieje na Discordzie frakcyjnym

Zdjęcie z tego co widziałem zostało wysłane z okazji awansu dwóch osób do zarządu, więc nie bardzo mieliśmy czas patrzeć na offtopic, bo niestety ale trzeba było nowych wprowadzić w obowiązki. Mogłeś przyjść czy to do mnie, czy do Devila i sprawę załatwić, ale no po co, lepiej iść na forum. Funkcjonariusz zostanie ukarany, a że jest to skarga na całą frakcje, @ReD_Devilrozpatrzy.

• Szokujące 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy