Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Serwer] Skarga na PiajnyZenon , PijanyKarmol420 , dragonx24pl /Menelnia SA> [Rozpatruje: MeKu]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PijanyKuBiX
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): PiajnyZenon ,  PijanyKarmol420 , dragonx24pl
Data wydarzenia: 09.02.2021   00:00 jakoś
Opis zdarzenia:  Siedzimy sobie na discordzie gadany normalnie . Wbijam na serwer zagladam w panel i nie ma 221 000 ,  zagladam w logi i widze PijanyKarmol420 wyplacil sobie oraz TheDusza 50 000    PijanyKarmol420 dodal dragonx24pl    PiajnyZenon   Wyplacil sobie 50  000 PiajnyZenon wyplacil dragonx24pl 50 000 ,  dragonx24pl wyplacil pijany_krzysztof 56 000 krzysiek to mój kolega wiec to mi odda wiec -56k
Dowody i coś od siebie: https://imgur.com/a/5YSiPGs   No mówili ze pomogą mi z organizacją  lecz gdy zobaczyli ~220  000 to im prawdopodobnię  odbiło . Przykro mi jest z tego powodu bo jednak troche  graliśmy razem.

Odnośnik do odpowiedzi

A więc skoro jest to skarga na mnie pozwolę się wypowiedzieć

Wypłaciłem graczowi theDusza normalna wypłata oraz sobie. Miałem panel czyli miałem do tego prawo dodałem gracza dragonx24pl bo zostałem o to poproszony 

Nie rozumiem w takim razie powodu skargi pomogliśmy ci rozkręcić organizacje i poszliśmy na swoje nic złego nie zrobiliśmy tylko wypłatę normalną jak każdego dnia

• Przykre 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • MeKu zmienił tytuł na [Serwer] Skarga na PiajnyZenon , PijanyKarmol420 , dragonx24pl /Menelnia SA> [Rozpatruje: MeKu]
  • Global Moderator

Saldo w organizacji to własność lidera, dlatego Wy jako członkowie jesteście zobowiązani do zwrócenia pieniędzy, które sobie wypłaciliście. 
W przeciwnym razie wyciągnięte zostaną z tego konsekwencje.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest własności własnością lidera a z racji że ustaliliśmy że literami jesteśmy ja zenek i kubix także należało do nas więc oddamy to co wzięliśmy - nasz wkład pieniężny w organizacje oraz należność za importu oraz pracę dorywcze za które było płacone

Edytowane przez Karmol420
Nie uwzględnienie jednej rzeczy
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Nie uwzględniamy kilku liderów w organizacji cywilnej, liderem jest osoba, która ją stworzyła bądź odkupiła.

Odnośnik do odpowiedzi

@MeKu
Czyli chcesz powiedzieć że jak ktos z org uszkodzi auta to nie zwracacie kasy ani nie dostaje bana z powodem "Nie odpowiadamy kogo dodajecie do organizacji"
Ale już pieniąze tak? Hipokryzja i brak stosowania się do jakichkolwiek praw rządzacych tym wszechświatem. Proszę pokazać gdzie jest zapis o tym że pieniądze organizacji to własność lidera. z tego co wiem to pieniądze ORGANIZACJI czy na KONCIE ORGANIZACJI należą do ORGANIZACJI
Tak samo jak budżetem Firmy zarządza albo sam Własciciel Firmy albo Osoba do tego wyznaczona. Osoba wyznaczona nie zawsze musi pytać się o wykorzystanie tych pieniędzy. Jeśli chłopaki w 4 typa potwierdzają że mieli Panel to znaczy że mogli z nich korzystać bez wiedzy lidera. W mojej organizacji ja jestem odpowiedzialny za wypłaty i lidera *wali to jak to zrobie, Jeśli będzie na - to zapyta czy sprawdzi w logach, ale nie ma prawa mnie wyrzucić ani być na mnie zły gdyż zaufał mi i dał ten Panel. Powinien być zły na samego siebie.
Będą leciały skargi jeśli nie zachowasz się profesjonalnie.

EDIT: Regulamin oparty jest na etyce i kulturze? prawda? No z tego co wiem po swoich karach tak. Więc chciałbym powiedzieć że jestem na Ekonomii i dobrze wiem jak działają firmy moge przedstawić wam wszelkie paragrafy które stają po stronie "oskarzonych" i że nie macie racji. 
EDIT2: 
Kubix : Daj ss ile zarobiłes 
To ty masz udowodnić że on jest winny, A nie on że jest niewinny. 

Edytowane przez Natanekk
  • Zabawne 2
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Ale ja nie pytałem się jaką szkołę ukończyłeś, mi to do życia nie jest potrzebne.

Na zwrot pieniędzy macie czas do Środy, w przeciwnym razie zostaną podjęte odpowiednie kroki a pieniądze i tak wrócą na saldo org.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, KuBiX1436 napisał:

@Karmol420 Ja cie nie kumam nie masz ss ile azrobiłeś dostales wczesniej wypłate za importy i kolejne 57 k wziełeś a oddajesz 25 xd ? czyli łącznie wziełeś 107 k a zarobiles dla ord z 60/50

wiem ile zarobiłem i mi to wystarcza a to nie ja mam udowodnić że jestem nie winny tylko ty że ja jestem winny zwróciłem co miałem zwrócić ode mnie to wszystko 

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi