Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] nazwa tematu: [Bandura.] [pawlik_wedkarz]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: pawlik_wedkarz
Nick oskarżonego: Bandura.
Data i godzina zajścia: 20.00
Powód skargi: 0 rp, 0 komunikacji, skucie bez powodu
Opis zdarzenia: bandura nic nie odegral zadnego rp nawet nic nie napisal oprocz jednego ostrzeżenia, po czym od razu dostalem tazerem i zostalem skuty. zapakowal mnie do vana i czekal na inny radiowóz 20 minut (dalej nic nie odegral) po licznych pytaniach o powod zatrzymania na ooc napisalem ze nie odgrywa nic gdy ma rp nad nickiem i jest "imbecylem" po tej wiadomosci podal mi pierwszy powód czyli obraza funkcjonariusza! Gdy przybył drugi radiowóz który kierowała osoba której nicku nie pamietam (skin kobiety) dalej bez zadnego rp przeniesli mnie do radiowozu i zawiezli na komende. przy jailu zapytalem znow o powod zatrzymania, tym razem funkcjonariuszkę.  nie otrzymalem odpowiedzi. od razu polecialem do jaila.
Dowody: [92] pawlik_wedkarz: dobra za co mnei pakujesz
[92] pawlik_wedkarz: ?
[82] albertkoX369: wszytsjkio
[$] [140] Adach: u nas 1.3kk max
[BŁĄD] Możesz włączyć ogranicznik prędkości od 20km/h.
[$] [67] CarbonareFT: cierpie
[FRIEND] koksik2137 dołączył do gry
[INFORMACJA] Ogranicznik ustawiony na 102 km/h.
[INFORMACJA] Ogranicznik wyłączony.
[188] Ciubs: all
[216] LastoAkaRudy: silnik
[NOTYFIKACJA] Umiejętność jazdy zmniejszona!
[NOTYFIKACJA] Umiejętność jazdy zwiększona!
[92] pawlik_wedkarz: no
[92] pawlik_wedkarz: co
[92] pawlik_wedkarz: kurwa
[136] jajamiomate: jp
[136] jajamiomate: hwdp
[176] Bandura.: ja ci nie mam obowiazku dawac od razu
[92] pawlik_wedkarz: na ch*j do frakcji sie ladujesz
[176] Bandura.: bo dostajesz powiadomienie w jailu za co zostales

[176] Bandura.: no dalej
[92] pawlik_wedkarz: jak jedyne co odgrywasz
[176] Bandura.: dawaj
[92] pawlik_wedkarz: to kajdanty
[176] Bandura.: 35 juz ci wychodzi
[92] pawlik_wedkarz: i tazer
[92] pawlik_wedkarz: na ch*j?
[$] [164] Wilku96:  jest sara helka 
[176] Bandura.: nie wiem dlaj aj
[$] [89] LukaS:  czekaj wejde bo chyba nie
[$] [164] Wilku96: ok bo auto koło lotniska sf wod

Coś od siebie: Policjant pisze wyraznie ze dolaczyl do frakcji dla jaj XDDDD ja chcialem sobie odegrac troche rp a jestem pakowany od razu do radioli. Jedyne co robi sapd na tym serwie to stoi z suszarami i gania chlopa w 7 typa z bulletem na czele xDDDD

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dla jaj co to za logi są? Patrz to co ja mam:
[92] pawlik_wedkarz: now4k to debil

^ Takie cos ja moge sobie zrobic hm, 2 sekundy mi to zajelo.

Jak mi dasz zdjecia konkretne kiedy to bylo to moge cokolwiek wyjasniac bo ja nie wiem, moze to bylo 2 dni temu moze dzisiaj.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

No dobra odpisalem ci dla jaj i co to ma znaczyc bo nie wiem? Chlopie nie mam sily do odpisywania czlowiekowi, ktory chce odgrywac RP^ na dole podkresle z duzych liter by ci to uswiadomic, bo nie kminisz.
HAMUJAC NA SRODKU CZERWONYM ZYGZAKIEM, WYSIADAJAC NA SRODKU PO CZYM JAK CI DALEM OSTRZEZENIE "RADZE CI ODEJSC" TO ZACZALEM SOBIE cos tam pisac z tylu? Czekaj czekaj, RP wysiadajac z du*y na srodku drogi i to przy takiej drodze? Nie no 200 IQ, na dodatek te wasze RP bylo na poziomie 2013 roku, a mamy 2021 przypomne.
Dodam jeszcze ze to dla jaj odpisalem z powodu twojej prezydenckiej kultury jaka byla, slowa typu "ch*j, DEBIL, PRZYGLUP", ty nie masz szacunku do mnie wiec ja bede odpisywal w ten sposob. Powody zostaly ci dobrze przedstawione, OBRAZA czyli A07 i A08 czyli Niewykonywanie polecen. Przedstawilem ci wszystko, jezeli chce ci sie tak odgrywac RP to moze, nie wiem dolacz do RPC uczac sie tam na dodatek:
-pomysl co chcesz odgrywac kreatywnego
-pomysl czy NA PEWNO w realu bys to zrobil(ta pewnie zara odpowiesz ze tak bo nie boisz sie ze nagle wam w dupe auto wjedzie bo hamujecie nagle)
-pomysl czy powinienes, podczas innego RP(z zatrzymanym jeszcze, ktoreg uczylem jak bo nie potrafil) nagle sobie wejsc i pisac cos z totalnej tkzw. dupki, bo to RP bylo jak na moj poziom i rok 2021 wymyslone w 3 sekundy bo zobaczyliscie patrol.

9 minut temu, pawlik_wedkarz napisał:

image.png.e4ea25bf4b78bb615028a58fd4fca631.png

Poza tym osoba która nie boi się konsekwencji swoich czynów nie będzie kampiła na forum aż pojawi się mój wątek 🙂

Tym bardziej gdzie ja ci kampilem na forum jak ja dostalem linka od kolegi z SAPD bo nie wiem?

Odnośnik do odpowiedzi

-Po pierwsze chyba aresztowałeś złą osobę bo do zygzaka to w zyciu nie wsiadlem nawet 

-po drugie lepsze rp z 2013 roku niz jego brak

-nie uzyłem slowa ch*j w twoja strone co nie jest zakazane, slowo debil rowniez nie padlo przyglup padlo po calym jednostronnym rp

cytuje teraz twoje podpunkty:

-pomysl co chcesz odgrywac kreatywnego- nie mialem okazji nic odegrac nawet bo dostalem tazerem 3 skundy po jego rozpoczeciu

-pomysl czy NA PEWNO w realu bys to zrobił-czy policjant w realu wali tazerem po zamienieniu 2 zdan? w reegulaminie jest napisane ze policja odgrywa amerykanska policje a nawet tam takie rzeczy sie nie dzieja

-pomysl czy powinienes, podczas innego RP(z zatrzymanym jeszcze, ktoreg uczylem jak bo nie potrafil) nagle sobie wejsc i pisac cos z totalnej tkzw. dupki, bo to RP bylo jak na moj poziom i rok 2021 wymyslone w 3 sekundy bo zobaczyliscie patrol.- gdyby policja w realu za pisanie "z dupki" mogla strzelac z tazera to kazdy patus by mial 3 stopien porażenia mózgowego 🙂

Odnośnik do odpowiedzi

Tak powinienem bo wyjasniam RP, ktore sens byl na poziomie dna tej skargi.
Jak słowa ch*j nie uzyles XDD Moze nie jest zakazane, ale ja nie bede sobie pozwalal by jakis cywilek do mnie tak pisal.
Nie miales odgrywac nic kreatywnego? Twoje KREATYWNE XD RP rozpoczelo sie, jakims przywitaniem zbindowanym i napisaniem na srodku drogi stojac PROSZE O DOKUMENTY - nie wiem udajesz lajka czy co?

Odnośnik do odpowiedzi

nie uzylem slowa ch*j w znaczeniu obrazy wiec nie powinno ci to przeszkadzać, a jesli przeklenstwo ci przeszkadza to nie wiem po co grasz w ogóle xD

nawet jesli rp jest ch****e i malo kreatywne to nie powinienes do mnie z tazera walic

Odnośnik do odpowiedzi

No to widzisz mi przeszkadza, ja do ciebie grzeczny to ty chyba tez powinienes, chyba ze w domu tylko uzywa sie taki slow to nie wiem naucz sie. Po co gram? A dla funny i by  odpisywac na takie skargi.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Bialy669
Police officer III z tej strony.
Jako, że byłem na tej akcji mogę powiedzieć, że pańskie "20 minut czekania" to tak naprawdę 4 minuty. Powodem  takiego czekania jest czekanie na odpowiednią jednostkę, która transportuje zatrzymanych do aresztu. 
Jakie chciał pan RP skoro w tym czasie Bandura prowadził zatrzymanie. Najprawdopodobniej przeszkadzało to koledze w prowadzeniu zatrzymania i zaaresztował pana za niewykonywanie poleceń. Potem w radiowozie pan obrażał policjanta i dodatkowo dostał pan kolejny podpunkt, co skumulowało się na 30 minut.
Poza tym kolega podał Ci powody takie jakie są w taryfikatorze, jest on ogólnie dostępny, więc mogłeś sobie to sprawdzić.
Dziękuje, tyle odemnie.

Edytowane przez Bialy669
Odnośnik do odpowiedzi

Dzień doberek kurde ten, byłem jednostką transportową, która ciebie zawoziła na nasz wspaniały dołek. Wybacz za niedogodności w postaci czekania POTĘŻNE kilka minut. Do tego ja jako osoba cię przewożąca nie musze ci podawać powodu zatrzymania, gdyż od tego jest osoba co cię zatrzymuje lub też gdy zostaniesz wrzucony do jaila otrzymasz swoje powody, które możesz rozszyfrować z taryfikatorem na forum. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy