Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 1

Problem z ciągłym wywalaniem z gry

Pytanie

Witam! Gdy ciągle wchodze mam albo za mały ping lub za mało fps mam najniższe ustawienia mta jak i wszystko wyłączone z gry ew: nie raz zostawiam fps, lecz zawsze wszystko wyłączałem i ciągle mnie wywala, wtedy trochę mnie to z nie chęca wiem ze ot nie jest wasza wina tylko moja z powodu sprzętu/internetu. Prosiłbym o jakieś rady czy coś takiego.

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
1 godzinę temu, Luxcus napisał:

Witam! Gdy ciągle wchodze mam albo za mały ping lub za mało fps mam najniższe ustawienia mta jak i wszystko wyłączone z gry ew: nie raz zostawiam fps, lecz zawsze wszystko wyłączałem i ciągle mnie wywala, wtedy trochę mnie to z nie chęca wiem ze ot nie jest wasza wina tylko moja z powodu sprzętu/internetu. Prosiłbym o jakieś rady czy coś takiego.

Witaj mam nadzieję że moje sposoby pomogą ci w jakiś sposób.

Na samym starcie polecam wyczyścić folder resources w plikach mta (( ścieżka: Multi Theft Auto\mods\deathmatch\resources ))
Za ping nie może cię wywalać bo sam napisałeś że masz "za mały ping" serwer wywala za ping jak ma się powyżej chyba 200 albo 300 ((nie pamiętam dokładnie)) Tutaj oczywiście wina usługodawcy twojego internetu, lecz jest też bardzo małe prawdopodobieństwo że to może być wina twojego routera 🤷‍♂️
Wspominasz że masz wszystkie ustawienia na najniższe, ustawiłeś proces gry na wysoki? Jeśli nie, polecam ustawić, niektórym bardzo to pomaga 🙂 (( Wchodzisz do menadżera zadań>szczegóły>ppm na mta>Ustaw piorytet> Wysoki))
Wyczyść 2 foldery temp, żeby odpalić pierwszy folder otwórz wyszukiwarkę w pasku zadań ((
image.png.ed855c537a594189cdcd42a897aa9769.png)) wpisz %temp% i wyczyść cały folder, na pewno wyskoczy ci do paru folderów że musisz posiadać uprawnienia administratora, zgódź się nic się, nie usunie ci jakiś ważnych plików ani systemu 😄. Kolejny temp otwieramy za pomocą "Uruchom", powtarzamy czyli: otwórz wyszukiwarkę, wpisz "uruchom"((image.png.2a58cf8f9cd922a212b4086564038d11.png)), Po otworzeniu tego wyskoczy ci takie okienko: image.png.9edcdfa98fdad6af190bad89d60d1c26.png wpisujesz tam "temp" ((bez procentów na poczatku i końcu)) i również czyścisz ten folder. 

Ostatecznym sposobem jest całkowity reinstal MTA oraz GTA, możesz mieć w MTA albo GTA możesz mieć wgrane jakieś ukryte modele których ty nie widzisz a obciążają twój komputer.

Mam nadzieję że w jakiś sposób pomogłem, jak coś pisz również na dsc: La_Chmura#7174 😉 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi