Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

żądanie wypłaty z organizacji przed terminem

Pytanie

Ogólnie sprawa wygląda tak że pisałem do właściciela organizacji w której jestem prosząc o wydanie wypłaty wcześniej niż miał ją wydać. Nie dostałem żadnej odpowiedzi ze strony właściciela wiec piszę tutaj z pytaniem czy mogę dostać wypłatę wcześniej , czy właściciel ma prawo odmówić zrobienia tego , czy mogę napisać do administracji o tej zaistniałej sprawie i co mam zrobić w takiej sprawie? Z góry dzięki za odpowiedzi jestem nowym niedoświadczonym graczem na serwerze i nie wiem jak wszystko jeszcze działa.

Edytowane przez miniorinio
Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1

Właściciel organizacji nie ma obowiązku dać ci wypłaty na twoje żądanie, działa zapewne według swojego "systemu", napisałeś że ma ją wydać, więc czekaj do tego czasu, inna sprawa gdyby w ogóle nie chciał ci wypłacić należytej kwoty, wtedy możesz kierować się do działu skarg. Jeszcze jest opcja że zostaniesz za coś wyrzucony lub sam odejdziesz z organizacji żeby pójść np do innej, w przypadku wyrzucenia za coś musiał to zrobić więc $$ nie musi ci wypłacać, natomiast jak opuścisz nie ma już jak ci wypłacić

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy