Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Forum] Ranga Zasłużony - OJCI3C

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter

Nick: OJCI3C
Czego dotyczy propozycja?: [forum] Ranga zasłużony na forum w formie " Donator "
Opis propozycji: Jest na serwerze, oraz na forum parę osób ma rangę typu Donator, fajnie gdyby była ona również dla zasłużonych z serwera.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

obraz.png.f3af444877b5e12052f01b8f39bfba16.png-> obraz.png.a15d85c071628909a13d5562d3a70c62.png

obraz.png.f3af444877b5e12052f01b8f39bfba16.png-> obraz.png.9f4561f5cd2521786523d93a0adf4f63.png

Osobiście proponuję aby ta rangą została nadana dla pierwszej trójki pod względem ilości wpłaconych pieniędzy na serwer.

Edytowane przez eswu
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.02.2021 o 07:10, eswu napisał:

Osobiście proponuję aby ta rangą została nadana dla pierwszej trójki pod względem ilości wpłaconych pieniędzy na serwer.

Też jestem tego zdania

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Supporter
23 godziny temu, Sparky napisał:

Czym zasłużyłeś dla serwera, że masz mieć jeszcze rangę na forum? Wpłaciłeś 1 tyś na serwer? Nie powinno być rangi zasłużony, jest to P2W. Tyle ode mnie, na NIE

P2W? Czym wygrywa mając range zasłuzon/donator na forum?

23 godziny temu, Lem0n_ napisał:

ranga zasłużony na forum jest dla osób które coś dla serwera zrobiły, tak więc na nie

Gracze wpłacając grube tysiaki na serwer jednak coś zrobili dla tego serwera - WSPARLI GO.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, eswu napisał:

P2W? Czym wygrywa mając range zasłuzon/donator na forum?

Gracze wpłacając grube tysiaki na serwer jednak coś zrobili dla tego serwera - WSPARLI GO.

Imo jak  wsparli serwer Pieniążkami to powinien dostać rangę donator a nie zasłużony więc no neutral

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
7 godzin temu, Greem napisał:

Imo jak  wsparli serwer Pieniążkami to powinien dostać rangę donator a nie zasłużony więc no neutral

4 godziny temu, Lem0n_ napisał:

mówię o randze zasłużony

W dniu 5.02.2021 o 04:26, OJCI3C napisał:

Nick: OJCI3C
Czego dotyczy propozycja?: [forum] Ranga zasłużony na forum w formie " Donator "
Opis propozycji: Jest na serwerze, oraz na forum parę osób ma rangę typu Donator, fajnie gdyby była ona również dla zasłużonych z serwera.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Widzę połowa osób tutaj czytać nie potrafi, napisałem że w formie donator nie zasłużony
Wiem że kiedyś taka ranga była nadawana, aktualnie parę osób taką rangę posiada, możny by było reaktywować dodawania.

Odnośnik do odpowiedzi

Ranga donator jest unikatowa i wedlug mnie nie ma sensu dodawac nowe osoby.
Unikatowa, poniewaz ludzie wplacali pieniadze jeszcze na poczatku projektu gdzie nie wiadomo bylo jak projekt sie rozwinie i jak bedzie wygladac.
Propozycja na nie.

Odnośnik do odpowiedzi