Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Forum] Ranga Zasłużony - OJCI3C

OJCI3C
 Share

Recommended Posts

Nick: OJCI3C
Czego dotyczy propozycja?: [forum] Ranga zasłużony na forum w formie " Donator "
Opis propozycji: Jest na serwerze, oraz na forum parę osób ma rangę typu Donator, fajnie gdyby była ona również dla zasłużonych z serwera.

• Kocham To 1

obraz.png.f3af444877b5e12052f01b8f39bfba16.png-> obraz.png.a15d85c071628909a13d5562d3a70c62.png

obraz.png.f3af444877b5e12052f01b8f39bfba16.png-> obraz.png.9f4561f5cd2521786523d93a0adf4f63.png

Osobiście proponuję aby ta rangą została nadana dla pierwszej trójki pod względem ilości wpłaconych pieniędzy na serwer.

Edited by eswu

Ranga Zasłużony Na Forum Już jest, ale dla graczy Zasłużonych z serwera nie ma nic takiego, więc można by Dodać,
Co Do Donatora To Nie wiem. Wydaj Kasę A Dostaniesz Rangę jest Słabe Na Forum.

W dniu 5.02.2021 o 07:10, eswu napisał:

Osobiście proponuję aby ta rangą została nadana dla pierwszej trójki pod względem ilości wpłaconych pieniędzy na serwer.

Też jestem tego zdania

W dniu 5.02.2021 o 09:05, StefanRakieta napisał:

Fajnie gdyby ci co maja na serwie zasluzonego zeby na forum tez to sie pokazywalo w jakis sposob. Na tak

Tak

• 2 weeks later...

Czym zasłużyłeś dla serwera, że masz mieć jeszcze rangę na forum? Wpłaciłeś 1 tyś na serwer? Nie powinno być rangi zasłużony, jest to P2W. Tyle ode mnie, na NIE

23 godziny temu, Sparky napisał:

Czym zasłużyłeś dla serwera, że masz mieć jeszcze rangę na forum? Wpłaciłeś 1 tyś na serwer? Nie powinno być rangi zasłużony, jest to P2W. Tyle ode mnie, na NIE

P2W? Czym wygrywa mając range zasłuzon/donator na forum?

23 godziny temu, Lem0n_ napisał:

ranga zasłużony na forum jest dla osób które coś dla serwera zrobiły, tak więc na nie

Gracze wpłacając grube tysiaki na serwer jednak coś zrobili dla tego serwera - WSPARLI GO.

2 godziny temu, eswu napisał:

P2W? Czym wygrywa mając range zasłuzon/donator na forum?

Gracze wpłacając grube tysiaki na serwer jednak coś zrobili dla tego serwera - WSPARLI GO.

Imo jak  wsparli serwer Pieniążkami to powinien dostać rangę donator a nie zasłużony więc no neutral

7 godzin temu, Greem napisał:

Imo jak  wsparli serwer Pieniążkami to powinien dostać rangę donator a nie zasłużony więc no neutral

4 godziny temu, Lem0n_ napisał:

mówię o randze zasłużony

W dniu 5.02.2021 o 04:26, OJCI3C napisał:

Nick: OJCI3C
Czego dotyczy propozycja?: [forum] Ranga zasłużony na forum w formie " Donator "
Opis propozycji: Jest na serwerze, oraz na forum parę osób ma rangę typu Donator, fajnie gdyby była ona również dla zasłużonych z serwera.

Widzę połowa osób tutaj czytać nie potrafi, napisałem że w formie donator nie zasłużony
Wiem że kiedyś taka ranga była nadawana, aktualnie parę osób taką rangę posiada, możny by było reaktywować dodawania.

Ranga donator jest unikatowa i wedlug mnie nie ma sensu dodawac nowe osoby.
Unikatowa, poniewaz ludzie wplacali pieniadze jeszcze na poczatku projektu gdzie nie wiadomo bylo jak projekt sie rozwinie i jak bedzie wygladac.
Propozycja na nie.

• Lubię To 1

• 1 month later...

na nie bo będzie to złamaniem zasady, która była wprowadzona w 2k18 rangę donatora otrzymywało się po wpłaceniu 30 zł + na serwer i miało się rangę dc i forum i do tego wejście na bete serwera. Przykro mi ale jestem pewien, że inne osoby, które posiadają owego donatora by się nie spodobało bo jest to defakto unikatowa ranga którą nie wiele osób ma. Liste osób macie tutaj 

Edited by killer_cyc[DDS]

• 5 months later...