Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Koszt naprawy pojazdów z salda org - DonOniX

DonOniX
 Share

Recommended Posts

Nick: DonOniX
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:  Dodanie nowej możliwości kosztu naprawy pojazdu z salda org (i przestępczej i cywilnej). Mozna dodatkowo zrobic nowa range w panelu z taka opcja

• Kocham To 4

• Supporter

Mi się to średnio widzi, przyjdzie taki jeden co będzie rozwalał specjalnie auto i je naprawiał i tak w kółko. Będzie tylko marnował przez to pieniądze z salda. Rozwalisz to płacisz ze swoich.

Neutral.

1 minutę temu, Wojak napisał:

Mi się to średnio widzi, przyjdzie taki jeden co będzie rozwalał specjalnie auto i je naprawiał i tak w kółko. Będzie tylko marnował przez to pieniądze z salda. Rozwalisz to płacisz ze swoich.

Neutral.

6 minut temu, DonOniX napisał:

Mozna dodatkowo zrobic nowa range w panelu z taka opcja

• Lubię To 1

Osobiście jestem na nie, czemu organizacja miałaby płacić za to że my uszkodziliśmy pojazd. My jeździmy = my płacimy. W przypadku gdy wyciągniemy rozwalony pojazd z parkingu, to można poprosić administrację o sprawdzenie ostatniego kierowcy lub samemu to zrobić w ucp i wyciągnąć konsekwencję wewnątrz organizacji. 

• Lubię To 2

Jedynie mogła by być opcja aby płacić z salda org za te śmieszne ceny napraw jak taki Turek z 20k przebiegu się dziennie 3 razy psuje i trzeba wywalać po 20k ( mowie tu o filtrach itp) a silnik i reszta normalnie własną kieszeń 

Edited by RoseMoet

11 godzin temu, BoysiaQ napisał:

Osobiście jestem na nie, czemu organizacja miałaby płacić za to że my uszkodziliśmy pojazd. My jeździmy = my płacimy. W przypadku gdy wyciągniemy rozwalony pojazd z parkingu, to można poprosić administrację o sprawdzenie ostatniego kierowcy lub samemu to zrobić w ucp i wyciągnąć konsekwencję wewnątrz organizacji. 

Pan wyzej dobrze wyjasnil. Na nie.