Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer/] Frakcja SAMC - RoseMoet

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:RoseMoet
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:Jako że frakcja została usunięta i daliście medyków jako prace dorywczą dzieje się teraz multum nieprzyjemnych akcji min: bieganie miedzy strzelaninami, wysyłanie natarczywie ofert, bugowanie nas ofertami, przeszkadzanie w przejmowaniu terenów, odwalacze itp. Niech medycy wrócą jako frakcja wtedy będzie o wiele lepiej piszę propozycje ze względu na to iż dużo osób ma to samo zdanie co ja.. zostawcie na dorwycza tylko strazakow a oddajcie prawdziwych medyków!!

• Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 16
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Problem medyków był taki, że po jakimś czasie było to monotonne i nikomu się nie chciało wbijać na duty. Frakcja tylko po to aby leczyć BW? Mi się osobiście znowu to nie widzi.

• Lubię To 3
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie tylko jak wspomniał Norbert frakcja, która ma tylko i wyłącznie podnosić gangusów z BW na dłuższą metę nie wychodzi i zatacza się koło. Bez rozmaitości rozgrywki w medykach, członków frakcji pochłonie nuda i brak zainteresowania frakcją
jest jak jest 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem że prędzej czy później się taka propozycja pojawi z uwagi na to jaki syf jest w momencie kiedy randomy smigaja karetami i maja samowolke. O ile byłem w DES bardzo długo i może nawet chciałbym by frakcja znów zawitała na serwer to jak ktoś już wspomniał frakcja oparta tylko i wyłącznie na leczeniu BW nie ma sensu. Osoby które były w frakcji doskonale wiedza jak frustrująca była praca przy ogromnej ilości BW gdzie każdy  gangus oczekiwał że pojawimy się w 2 sekundy. Nie dziwiło mnie że ludzia się nie chciało wbijać bo ciągłe robienie tego samego jest po prostu męczące zwłaszcza wtedy kiedy ty zapierniczasz a są pretensje że się niby olewasz. Jeżeli frakcja ma wrócić system BW musi ulec zmianie lub zostać przemodelowany ale jak ? no tutaj to ja panie kierowniku nie mam pojęcia ale na pewno nie może być tak jak wcześniej bo historia znowu zatoczy koło i wrócą te same problemy które miały miejsce wcześniej.

Edytowane przez Exiss
  • Lubię To 5
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Norberto napisał:

Problem medyków był taki, że po jakimś czasie było to monotonne i nikomu się nie chciało wbijać na duty. Frakcja tylko po to aby leczyć BW? Mi się osobiście znowu to nie widzi.

Popieram. Może jakieś zmiany dla tej pracy po prostu, żeby nie było odwalania, ale frakcja wątpię że wróci 😉

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
1 godzinę temu, Norberto napisał:

Niestety taka jest prawda. sadge

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Norberto napisał:

Dlatego wspólnie możemy podsunąć jakiś pomysł co by zmienić a CU4 się szykuje gdzie bedzie podobno wszystko na dmie zmienione to moze i ten system BW się zmieni i wtedy bedzie szansa na powrót frakcji

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, RoseMoet napisał:

Dlatego wspólnie możemy podsunąć jakiś pomysł co by zmienić a CU4 się szykuje gdzie bedzie podobno wszystko na dmie zmienione to moze i ten system BW się zmieni i wtedy bedzie szansa na powrót frakcji

Może i tak. Z tym CU4 coś sie napewno zmieni i być może też ten system bw, aby frakcja SAMC/DES mogła powrócić.

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji mojego doświadczenia jako strażak stwierdzam że to nie ma sensu. Dlaczego? To samo co koledzy wyżej napisali. Frakcja dla podnoszenia graczy z BW? Dużych różnic między dorywczym medykiem a frakcją samc nie będzie. Jedyne co widzę że nauczenie graczy by podczas walki gangusow nie wbiegali w walkę żeby nie ginąc. Jedyne wyjście na powrót frakcji medycznej Samc a zarazem strażackiej DES to albo ogarnięcie RPC lub graczy. Dlaczego? Dlatego że na konkurencji gdzie grałem gracze sami z siebie robili wypadki z RP. Gdzie każdy wypadek był inny, jeden gracz zemdlał i brak kontaktu, samobójca przy współpracy z sapd, inny gracz miał urwaną nogę. Każdy wypadek to inne RP. Więc ogólnie jako Frakcja samc by podnosić gangusow z BW wielkie NIE. 

Ogarnięciem RPC by robili sztuczne wypadki, akcje dla SAMC/DES by były ciekawe zgłoszenia TAK. 🙂 Coś ala taka Grupa wypadkowa. 

Edytowane przez Herobrime
Odnośnik do odpowiedzi

Zrobić jak na Pylu. Każdy może zostać SAMC'em z urzędówki, i jedynym obowiązkiem było by leczeniem graczy. Zrobić ilość slotów i każdy nieaktywny gracz przez 72h wylatuje z roboty. 

Frakcja SAMC by działała jak to było wcześniej ale nie musieli by się obawiać że nie miał kto by ogarniać ludzi z bw, bo zapewne ktoś z urzędówki to by robił. 

Przy rozpoczęciu takiej roboty w urzędzie, ukazywał by się regulamin, co można a co nie można robić, kiedy leczyć. Trzeba taki regulamin zaakceptować i dopiero wtedy można rozpocząć robotę. 

Gdy ktoś nadmiernie łamie regulamin, dostaje "blackliste" i nie może więcej pracować w tej pracy. 

Ogólnie, system z limitem czasu jest do wyjebania oraz bezsens taki że nie można samemu pracować. Może lekko to zmienić.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, Andy_Waller napisał:

Zrobić jak na Pylu. Każdy może zostać SAMC'em z urzędówki, i jedynym obowiązkiem było by leczeniem graczy. Zrobić ilość slotów i każdy nieaktywny gracz przez 72h wylatuje z roboty. 

Frakcja SAMC by działała jak to było wcześniej ale nie musieli by się obawiać że nie miał kto by ogarniać ludzi z bw, bo zapewne ktoś z urzędówki to by robił. 

Przy rozpoczęciu takiej roboty w urzędzie, ukazywał by się regulamin, co można a co nie można robić, kiedy leczyć. Trzeba taki regulamin zaakceptować i dopiero wtedy można rozpocząć robotę. 

Gdy ktoś nadmiernie łamie regulamin, dostaje "blackliste" i nie może więcej pracować w tej pracy. 

Ogólnie, system z limitem czasu jest do wyjebania oraz bezsens taki że nie można samemu pracować. Może lekko to zmienić.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Andy_Waller napisał:

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Musimy się pogodzić z tym, że na tym serwerze nie ma RP. Gracze nie są chętnie do tego i to się nigdy nie zmieni. Nie można polegać na samym RPC. Tak jak wspominałem, jest to bezsens dodawać frakcje aby przez 2 mies. poleczyć BW. Jeżeli chodzi o RP, w RPC będą medyki co będą jeździć na akcje RP. 

• Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem jak najbardziej na tak. Brakuje SAMC, które normalnie będzie funkcjonować nie to co teraz DES na dorywczej. Obecnie jedynie co ta dorywcza przyniosła to: graczy, którzy zazwyczaj odwalają karetkami/strażą typu taran i odjadą bo mają zgłoszenie i mają cię w du**e. Jeśli by frakcja SAMC wróciła to proponowałbym aby dodać zamiast tylko leczenia gangusów to jeszcze jakieś akcje spoza tego wszystkiego jakieś rp pod interakcją na zadupiach aby nie przeszkadzać czy coś. Jeśli frakcja SAMC by powróciła byłbym ucieszony bardzo mocno bo to co się dzieje na dorywczej to aż szkoda lepiej to wyrzucić by było...

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi