Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja serwer - oranizacje cywilne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KrySStiaNN
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] serwera 
Opis propozycji: Zmniejszyć hajs za import, albo limit wyplat w cywilach, podam kilka argumentów. 

1. Można zarobić ponad 80k (służba frakcji + importy)

2. Nie muszą na nic wydawać $ (gang wydaje codziennie po 300k jak niestety więcej)

3.  Import robisz 10 min, tereny musisz TRZYMAC 12h jak  nie dłużej chcąc te 57k

Oczywiście będzie część osób na nie, bo ważne że mają hajs ( czyt. @LenoPaleno)

• Lubię To 1
  • Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie z importu nie lecą wybitne fury, magazyn 40k za dobe,  robiąc 3 importy dziennie nie dostaniesz zawsze 57k, dodam ze trzeba co 1h sprawdzac ceny wiec tez czasu trzeba na to poświęcać, wiec nw czy tak duzo sie zarabia, jak chcesz to idz na cywilke nikt ci nie broni
NA NIE

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, HayPay napisał:

dodam ze trzeba co 1h sprawdzac ceny wiec tez czasu trzeba na to poświęcać, wiec nw czy tak duzo sie zarabia

W międzyczasie pracując na dorwyczej gdzie też masz $

21 minut temu, jaqoob napisał:

Na nie.

Argument?

19 minut temu, FreSco napisał:

Emm... ja tam lubię sobie zarobić.

To idz do gangu

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, HeGe napisał:

To idz do gangu

Ale to ty płaczesz, że mało zarabiasz 😉

40 minut temu, HeGe napisał:

2. Nie muszą na nic wydawać $ (gang wydaje codziennie po 300k jak niestety więcej)

Magazyn nie jest za darmo, członkowie też nie pracują za darmo, opłata dzienna też nie jest za darmo 😳

• Lubię To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Dodam jeszcze, że dużo wcześniej gangi były bardzo niezbalansowane i szło nawet po 70, 80k wyciągać na dzień, a w organizacjach było to okrągłe 0. Totalnie na nie.

Edytowane przez Amiczek
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, XeN napisał:

Magazyn nie jest za darmo, członkowie też nie pracują za darmo, opłata dzienna też nie jest za darmo 😳

Owszem OPLACACIE wszystko z salda org, w gangu lider zarabia 57k (i z tego idzie hajs na apteki 10k minimum i oplata bazy to z 45k zarobi)

Lider cywilka -> dorywcza, importy, służba (57k to min) do tego z 15k z duty frakcji lub 3h  na spedycji to 20k co daje MINIMUM 70k, różnica prawie że dwukrotna 

4 minuty temu, Amiczek napisał:

Dodam jeszcze, że dużo wcześniej gangi były bardzo niezbalansowane i szło nawet po 70, 80k wyciągać na dzień, totalnie na nie.

Co ma teraz do kiedyś?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy jest w jakiejś frakcji i pobiera z tego sianko, mogłoby to skrzywdzić graczy, którzy właśnie nie należą do żadnej z frakcji na serwerze. A i owszem ma, bo kiedyś nic nie miałeś z organizacji cywilnych, teraz trochę się to odmieniło i osoby z gangów na to giga narzekają, a jak gracze z cywilek nic nie mieli to nie mogli mieć do tego pretensji, no nie wiem patrzysz na to zupełnie egoistycznie.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, HeGe napisał:

Lider cywilka -> dorywcza, importy, służba (57k to min) do tego z 15k z duty frakcji lub 3h  na spedycji to 20k co daje MINIMUM 70k, różnica prawie że dwukrotna 

tez jestem liderem i nie jest tak kolorowo jak piszesz, nie kazdy jest w frakcji dorywcze są przeruchane, za baze place sam, lider gangu nie musi sie pizgac jak ma dobrych ludzi po sobą, wymyślasz jakies sumy z du*y widac ze sie nie znasz

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Amiczek napisał:

Nie każdy jest w jakiejś frakcji i pobiera z tego sianko, mogłoby to skrzywdzić graczy, którzy właśnie nie należą do żadnej z frakcji na serwerze

No to sa dorywcze prace 

2 minuty temu, Amiczek napisał:

A i owszem ma, bo kiedyś nic nie miałeś z organizacji cywilnych, teraz trochę się to odmieniło i osoby z gangów na to giga narzekają, a jak gracze z cywilek nic nie mieli to nie mogli mieć do tego pretensji, no nie wiem patrzysz na to zupełnie egoistycznie.

Nie każdy grał "kiedyś" i nie wypłacał sobie 300k  na dzień.

2 minuty temu, HayPay napisał:

lider gangu nie musi sie pizgac jak ma dobrych ludzi po sobą,

Co zrobią dobrzy ludzie 2 v 8? No nie wiesz bo nie grasz/nie grałeś na dm.

3 minuty temu, HayPay napisał:

widac ze sie nie znasz

Jak coś to mam 2x więcej godzin od Ciebie, więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ok?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, HeGe napisał:

Jak coś to mam 2x więcej godzin od Ciebie, więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ok?

z cywilką masz mało wspólnego co widac, ch*j mnie to ze masz x2 wiecej godzin ode mnie xD

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

jako lider gangu sam sie wypowiem, w hs day leci w ch*j hajsu na bronie, zeby cos ugrac, nie masz jak zarobic na terenach, bo caly czas jest napierd*lanka, w zwykly dzien jak grasz dlugo, to tez malo zarobisz, bo na bronie z 200k idzie jak nie lepiej, gdy jest aktywny gang(cos jak yrd, bd) to duzo ludzi dostaje wyplaty, kazdy chce jak najlepsza wyplate, zeby zrobic wywoz musisz troche narkoli pozbierac a zeby sie zadowolic to musisz miec z 1,5kk na saldzie jak nie wiecej caly czas xD, na tak hege

Odnośnik do odpowiedzi

W cywilkach nie zawsze tostaniesz limit czyli 57, samemu mnie przez (chyba) 3 dni trafiały sie same voodoo, savanny itp. a tego nie oplaca sie brac do magazynu wiec przez 3 dni bym wypłaty nie dostał. Do tego trzeba opłacić magazyn itp.

Na nie

Edytowane przez Wojak
Odnośnik do odpowiedzi

1. 80k tak, tylko musi ci wlecieć dobry Import. Jak ktoś ma mało czasu i robi 1 Import dziennie to dostanie tornado które sprzeda za 1k i tyle było kasy. Nie każdemu też się chce pracować na dorywcze. 

2. Musimy wydawać, koszt magazynów mocno wzrósł względem początku. Wynajem magazynu w BB na początku z tego co pamiętam kosztował 9k, dzisiaj 35k, a magazyn 12 slotów to wydatek 40k za dzień. 

3. Czasami 15 minut to mało, bo jak trafisz na idiotow którzy stara ująć Ci Import i musisz wracać na mecha by naprawić to możesz nawet nie zdąrzyc. Ostatnio na imporcie zostało mi 30 sekund z 15 minut bo 3 razy naprawiałem przez takie osoby. 

A mało kiedy ktoś daje maxa, bo trza magazyn opłacić, bazę jak ktoś ma, naprawić pojazdy itd itd. 

Odnośnik do odpowiedzi

I co jeszcze? Do tego frytki? Rajstopy? Wiesz jaki był by nasz bunt jak by to zostało pogorszone, znerfione? Nie wyobrażasz sobie tego?
Mamy się ''podnosić'' do góry, a nie ''ztaczać'' w dół, liczba graczy ma ''wzrastać'', a nie ''zmniejszać''.
Bez sensu. Zbędne.
Oczywiście jestem i to na ostre NIE. 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Obecnie można zakupić w gangach farmę lub biznes, co pozwala na zwiększenie zarobku dziennego średnio o 30-50k.

Co do importów to w ostatnim czasie były nerfy cen magazynu i gracze też pisali że podobno drop jest gorszy, choć wątpię że było coś zmieniane i jest to kwestia szczęścia.

Zarobki na linii org. przestępcza - org. cywilna będą zbalansowane bardziej przy wprowadzeniu CU4, pozostaje jedynie czekać. Co do propozycji to z uwagi na to co napisałem neutral

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak kolego.

Kiedyś to się musiałeś się starać, żeby dołaczyć do gangu/frakcji teraz to ludzie wolą "parobków" do org dodawać  taki leno ale nic nie sugeruje. Gdyby wróciły stare strefy to by nie, co 40% limitu wbijała się w nocy to by nie było  problemu, a tak to cywilka + farma + frakcja + dorywcza = milioner.

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, 

Dropy w magazynach masz uzależnione od kosztu np w takim magazynie na 2 auta max to jest chyba cheetah czy tam sultan. W najdroższych gdzie dniówki wynoszą 40k masz szansę że raz na miesiąc wydropisz unikata. Nie wiem jak to wygląda w gangach ale z tego co wiem wypłacacie sobie 50k dziennie na 10 osób około. W cywilach mało kto dorabia się limitu z powodu nerfa na dropy kolejnego. Tak samo w cywilach jak i gangach przy dobrym zarządzaniu będzie dobra kasa i jest to praktycznie tyle samo po wielu balansach. Dodam że chwilki dopiero od nieznacznego czasu zarabiają podobnie co gangi i już takie propozycje bo wam to nie pasuje. Dodam jescze tyle. Jeżeli sprawa nie należy do was to się nie wtrącajcie, zajmijcie się swoją piaskownicą zabawki kosztują 😉

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie... Cywilka tez musi sporo wydawac, oplacenie przecietnego magazynu wynosi 175k tygodniowo(25k dziennie, a nawet do 40k)  czyli duza czesc swojego zarobku za export, a te ceny nie sa tez takie idealne i te auta do exportow trzeba chowac z 1/2 dni az bedzie dobra cena. A osoby ktore zarabiaja maxa dziennie czyli 57k tez musza sie troche napracowac i na to zasluguja.

W dniu 3.02.2021 o 01:04, HeGe napisał:

@brzystutaj masz jeden ss salda org cywilnej, oczywiście jest to mało, bo wiadomo nie od dziś że każdy robi dziennie 1 import .

Screenshot_20210202-155158_Discord.jpg

received_117079203637961.webpNiedostępne

Nie zeby cos ale na takie cos musisz pracowac poł dnia lub wiecej 🙂 (farma tryhard, caly dzien kontrolowac+import co 6h i ogladanie ceny co godzine+ jeszcze praca w frakcji komu by sie tak chcialo? przy takim czyms to trzeba zycia nie miec... a nawet jezeli ktos tak gra to na taka kase zasluguje ;D

Odnośnik do odpowiedzi