Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na TheForze

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Vegetta
Nick oskarżonego: TheForza
Data i godzina zajścia: 02-01-2021,godz :15:03
Powód skargi: Zatrzymanie niesłusznie
Opis zdarzenia: wysiadłem z auta do bankomatu po kase żeby mandat spłacić i mnie zatrzymał i do więzienia wsadził na 80 min
Dowody: Nie wiem jak przesłać
Coś od siebie: Uważam że funkcjonariusz powinien zostać zwolniony ze służby za niesłuszne zatrzymanie cywila

• Lubię To 1
  • Przykre 1
  • Zabawne 3
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ogólnie to nie powinienem w ogóle co odpisywać bo mnie wzywałeś, ale jako że kłamiesz i nie przedstawiasz całej sytuacji muszę to uczynić. 

Zacznijmy od tego za co cię zatrzymałem. Była to jazda pod prąd i przekoczenie prędkości, ponieważ jechałeś ulicą Rainbow BLVD. pod prąd w stronę Północną, do tego według radaru z mojego pojazdu twoja predkosc była w okolicach 150 km/h. Zawróciłem za tobą puściłem binda zatrzymałem, zacząłeś coś tam pisać, po chwili gdy miałem już twoje dokumenty i wyliczałem mandat ty odpaliłeś sobie silnik i zacząłeś odjeżdżać, napisałem Ci ze jeżeli jeszcze raz takie coś zrobisz (opuścisz auto etc.) zawinę Cię i pojedziemy na komendę, po tej sytuacji gdy wyszedłem do ciebie i przedstawiłem ci kwotę mandatu, odpisałeś że tyle przy sobie nie masz, zaproponowałem żebyśmy pojechali RADIOWOZEM do bankomatu, powiedziałeś że też nie masz bo masz okół 80$. Potem powiedziałeś że to był żart, nie zastanawiając się kazałem ci wysiąść i podnieść ręce do góry, ty natomiast biegłeś sobie i nie reagowałeś na moje polecenia, więc złapałem cię i zawiozłem do jaila, tyle odemnie, następnym razem nie żartuj sobie w ten sposób podczas zatrzymania. Nie pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy