Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Skarga] na Cyki-LenoPaleno

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: LenoPaleno
Nick oskarżonego:  Cyki
Data i godzina zajścia: 18:07
Powód skargi:  Nieznajomość regulaminu oraz dodanie punktów zatrzymania którego się nawet nie dopuściłem 
Opis zdarzenia:  Stałem sobie tam gdzie się odbiera samochód z pp i miałem broń w ręku i za to dał mi 
INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 120 minut z powodu B04, C07, A12, A17.-ciekawe skąd to wytrzasnął on wgl ogarnia?
120 minut za trzymanie broni w ręku? to są kur... kpiny jakieś...
Dowodyhttps://imgur.com/a/wo2oqET
Coś od siebie: Proszę mnie wypuścić oraz ukarać tego gracza lub wywalić od razu z SAPD  
[206] Ciki: Zostajesz aresztowany za posiadanie broni oraz stwarzanie zagrozenia - to chyba 2 nie? czy mnożysz x2 

• Przykre 2
  • Zabawne 13
Odnośnik do odpowiedzi

Witam byłem przy tej sytuacji wiec sie wypowiem.Skarga jest bez sensu lepiej bys ty sie wkoncu nauczył regulaminu oraz poznał troche taryfikator. Nie mamy takiego funkcjonariusza jak cyki wiec :-:. Chociaz piszac skarge szybciej ci minie 120 🙂 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Po 1. nick oskarżonego to Ciki nie Cyki

Po 2. nie pogrążaj się bardziej, bo dał ci prawidłowe powody a ty jeszcze się prujesz...

Czekam na skargę na Kajerskiego, zeby go wywalic z posady lidera bo nie siedzi 24/7 w gierce

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, d0lciak napisał:

Po 1. nick oskarżonego to Ciki nie Cyki

Po 2. nie pogrążaj się bardziej, bo dał ci prawidłowe powody a ty jeszcze się prujesz...

Czekam na skargę na Kajerskiego, zeby go wywalic z posady lidera bo nie siedzi 24/7 w gierce

Po 1 prowokacje na forum 
Po 2 co najwyżej mogło być 2 powody

Edytowane przez LenoPaleno
  • Zabawne 6
Odnośnik do odpowiedzi

B04 - posiadanie broni palnej (40 minut) + C07-wymachiwanie bronią (1k = 50 min) + A12 - zakłócanie spokoju (25 minut) + A17 - narażanie innych (30 minut), powody słuszne, bo dodatkowo chciałeś oddać broń przez handel. Zamiast pisać raporty mogłeś ładnie przeprosić. Idź się prześpij na te 2 godzinki

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, yosai napisał:

Witam byłem przy tej sytuacji wiec sie wypowiem.Skarga jest bez sensu lepiej bys ty sie wkoncu nauczył regulaminu oraz poznał troche taryfikator. Nie mamy takiego funkcjonariusza jak cyki wiec :-:. Chociaz piszac skarge szybciej ci minie 120 🙂 

Gościu ty myślisz trochę?
206] Ciki: Zostajesz aresztowany za posiadanie broni oraz stwarzanie zagrozenia
Widzisz tu 4 powody?
Za trzymanie w ręku broni dostać 120 minut weź ty się zastanów kiedyś co piszesz 

Czekam na wypowiedz lidera...

• Przykre 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LenoPaleno napisał:

Gościu ty myślisz trochę?
206] Ciki: Zostajesz aresztowany za posiadanie broni oraz stwarzanie zagrozenia
Widzisz tu 4 powody?
Za trzymanie w ręku broni dostać 120 minut weź ty się zastanów kiedyś co piszesz 

Czekam na wypowiedz lidera...

Widzisz, ale te dwa powody prowadzą do narażania innych oraz zakłócania spokoju. Ja czekam na lote :((

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ciezki napisał:

B04 - posiadanie broni palnej (40 minut) + C07-wymachiwanie bronią (1k = 50 min) + A12 - zakłócanie spokoju (25 minut) + A17 - narażanie innych (30 minut), powody słuszne, bo dodatkowo chciałeś oddać broń przez handel. Zamiast pisać raporty mogłeś ładnie przeprosić. Idź się prześpij na te 2 godzinki

Po 1  masz zakaz wypowiadania się w skardze która cię nie dotyczy
Po 2 nie wymachiwałem tylko przypadkiem ją wyjąłem 
Po 3 Zakłócanie spokoju? weź ty nie bądź śmieszny (Stojąc nie ruchomo zakłócanie spokoju)
Po 4 te uwagi   żebym sobie szedł spać zostaw dla siebie bo raczej nie wiesz co piszesz albo naucz się w końcu szacunku 

• Przykre 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LenoPaleno napisał:

Po 3 Zakłócanie spokoju? weź ty nie bądź śmieszny (Stojąc nie ruchomo zakłócanie spokoju)
Po 4 te uwagi   żebym sobie szedł spać zostaw dla siebie bo raczej nie wiesz co piszesz albo naucz się w końcu szacunku 

To jest skarga na niego cymbale

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LenoPaleno napisał:

**nie karać punktani**

To jest skarga na niego nawet nie wiesz na kogo skargi piszesz xd

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LenoPaleno napisał:

Kim ty jesteś by dyktować mi warunki? Już gościu zaczynasz mnie wku*wiać bo masz około 20 iq, nie mów mi nic o szacunku pisząc, że jestem śmieszny i dyktując mi jakieś śmieszne warunki

• Lubię To 1
  • Kocham To 9
Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Według przyjętych reguł, posiadanie broni przez cywila jest nielegalne. To, że zostałeś zatrzymany to tylko i wyłącznie Twoja wina, bo ranga zasłużony nie nadaje Ci specjalnych przywilejów jeśli chodzi o traktowanie ze strony SAPD.

41 minut temu, LenoPaleno napisał:

wywalić od razu z SAPD  

Pozwól, że to ja będę decydował o stanie osobowym frakcji, tak jak Ci napisałem - ranga Zasłużony do tego Cię nie upoważnia.

42 minuty temu, LenoPaleno napisał:

ciekawe skąd to wytrzasnął on wgl ogarnia?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1l5ldSSrlvMsnJerULQ87a8P1QjzMPjcDfdS4j83A-mA/edit?usp=sharing - stąd na przykład, taryfikator jest ogólnodostępny 🙂.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to zakłócanie spokoju, bo może faktycznie nie zakłócałeś go, ale to i tak nie zmieniłoby Ci kary bo 40+50+30=120 w dalszym ciągu (inne powody są słuszne).
Teraz zdaje sobie sprawę, że napiszesz na mnie skargę jaki to ja jestem zły i niedobry, bo odrzucam Twoje wszystkie skargi, które piszesz dosłownie o każde pierdnięcie mojego funkcjonariusza na serwerze. I proszę Cię, nie pisz mi pm forum po każdej odrzuconej skardze, bo nic nie wskórasz. 

Odrzucam.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 6
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy