Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Vexik / Bushuu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bushuu
Nick oskarżonego: Vexik
Data i godzina zajścia: 23:30 około
Powód skargi: Aresszt na 40 min
Opis zdarzenia: Wyszła taka sytuacja że jeździłem blistą z kolegą jako (blista Gang) i nagle dostałem buga że auto jechało samo z siebie do tyłu nic nie mogłem zaradzić mówiłem wszystkim że nie mogę się zatrzymać i potrzebuje pomocy, z czego policja zaczeła mnie ramować i zakuła mnie i zawiozła na areszt na 40min
Dowody: Mam nagrany filmik na telefonie jak trzymam rękami telefon a pojazd sam jedzie
Coś od siebie: Wkurzyłem się  bo jak tłumaczyłem to nikt nie chciał mi odopowiedzieć a jak prosiłem o reloga to nawet mi nie odpowiedzieli
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Do samego pościgu doprowadziły twoje wcześniejsze zachowania, które odbyły się pod kasynem, parę razy jeździłeś na maksymalnym zawieszeniu po naszych radiowozach po czym po prostu odjechałeś, zostawiliśmy cię w spokoju, oraz po czasie kiedy znowu cię zauważyliśmy oraz zaczęliśmy za tobą podążać (czekaliśmy na informacje czy to była ta sama blista co wcześniej) wjechałeś w nas na wstecznym, w momencie w którym wcześniej po nas jeździłeś ciężko było uwierzyć w nagły błąd z zatrzymaniem, poza tym, dlaczego od razu po wystąpieniu tego błędu nie próbowałeś zahamować oraz zaciągnąć ręcznego, tylko cały czas się poruszałeś ?

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zauważyć że ma się jakąś prędkość to nie da się zaciągnąć ręcznego, do tego mogę ci wysłać filmik na pv jak nagrywam co się dzieje. Czasami tak mam i chciałem to wyjaśnić a to że wjeżdzałem wam na auta to sami jeździliście pod prąd po czym następnie przepraszałem bo nie robiłem tego specjalnie

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
2 minuty temu, Bushuu napisał:

Chciałbym zauważyć że ma się jakąś prędkość to nie da się zaciągnąć ręcznego, do tego mogę ci wysłać filmik na pv jak nagrywam co się dzieje. Czasami tak mam i chciałem to wyjaśnić a to że wjeżdzałem wam na auta to sami jeździliście pod prąd po czym następnie przepraszałem bo nie robiłem tego specjalnie

Chciałbym zauważyć iż istnieje również hamulec, który można użyć do zbicia prędkości

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, byłem świadkiem tej sytuacji, staliśmy pod kasynem, a ty nas taranowałeś, jeździłeś nam po radiowozach i przeszkadzałeś w czynnościach służbowych. Gdyby to był bug, to już dawno byś napisał rapsa/zrobił reloga.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy