Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [TheForza] [kihel.to.podziemia]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kihel.to.podziemia
Nick oskarżonego: TheForza
Data i godzina zajścia: Teraz
Powód skargi: Niekompetentne nadanie kary.
Opis zdarzenia: Uciekałem z kolegą w sgt, w sumie to nic nie pisałem nic nie robiłem i odbył się pościg. Powód, który został mi wpisany to "Zostajesz uwięziony na 80 minut z powodu J02 A07 L01 (Oszustwo w stronę PD)." Nie wiem jakie oszustwo, pisałem do tego sapda napisał mi, że kłamanie, że jakiś import robimy czy coś. Nie ma żadnego loga, ss ani nagrania, że tak mówię czy piszę. 
Dowody: Zostajesz uwięziony na 80 minut z powodu J02 A07 L01 (Oszustwo w stronę PD).
Coś od siebie: Liczę na ukaranie SAPD'a za źle podjętą decyzje i brak chęci wyjaśnienia sprawy, sam zaprosił mnie na pisanie skargi także: [PM] < < TheForza [110]: zapraszam, dac ci linka?. Pozdrawiam

• Zabawne 1
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, tak jak już pisałem, pośredniczę w twoim aresztowaniu odwożąc Cię do więzienia i dając Ci jaila. Dostałem informację że sklamaliscie podczas zatrzymania że macie importa, więc postanowiłem zamiast samego L01 dać wyjaśnienie o co chodzi, ale oczywiście musiałeś przyjść tutaj i pisać skargę, tyle odemnie. 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Daj jakikolwiek dowód na to, że pisałem, że mamy import bądź nagranie, że coś takiego mówię. Aktualnie jest to twój błąd bo ja nic nie robiłem poza siedzeniem na "g" i obserwowaniem akcji. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zostałeś aresztowany przez TheForza na moje polecenie. 

Zauważyliśmy z moim partnerem z patrolu, że przekroczyłeś prędkość. Postanowiliśmy Cię zatrzymać, po czym napisałeś "mamy import". Powiedziałem, że pojadę za tobą i zobaczę czy masz import. Po minucie zaczeliście odwalać, więc postanowiłem was gonić. Zostały wezwane jednostki i wykonaliśmy manewr BOX. Zostaliście zakuci i czekaliśmy na przyjazd dywizjonu zajmującego się więźniami. 

"W skardze muszą znajdować się konkretne dowody, które pomogą zweryfikować cały przebieg sytuacji;"

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sparky napisał:

Zauważyliśmy z moim partnerem z patrolu, że przekroczyłeś prędkość. Postanowiliśmy Cię zatrzymać, po czym napisałeś "mamy import". 

Co ty za farmazon gadasz? XD jak ja nawet nie prowadziłem pojazdem i nic nie napisałem. To ty powinieneś mieć dowód dając mi taki powód.. łatwo można sprawdzić w logach, że nie byłem nawet kierowcą sgt w tamtym czasie, słabe tłumaczenie.

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy