Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Feelu] [Neirix]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Neirix 
Nick oskarżonego: Feelu 
Data i godzina zajścia: 11-12 29.01.2021
Powód skargi: złe wykonywanie obowiązków na służbie 
Opis zdarzenia: przejeżdżając przez skrzyżowanie nagle dostałem flasha bo chłop sobie mnie suszył na drodze prostopadłej do tej co suszył 
Dowodyhttps://streamable.com/1rv5fl
Coś od siebie: nie chciało mi się pisać tej skargi ale robię to tylko dlatego że funkcjonariusz zarzeka się "według niego wszystko robi dobrze" specjalnie pytałem osoby z wyższą rangą i ten przyznał rację co do tego nagrania. Nie może być tak że każdy bo jest we frakcji to myśli że może wszystko. Gdzie tu logika gdy sapd w masce mnie taranuje czy suszy co chce i jak chce. 

Pisałem do niego trochę po zdarzeniu ale dałem nagranie żeby było wiadomo o co chodzi 

Screenshot_2021-01-29-12-42-45.png

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć o to ja.
I owszem zmierzyłem Cię w momencie kiedy przejeżdżałeś przez skrzyżowanie, dlaczego? Już tłumaczę. Stałem wcelowany w drogę przed sobą, dość normalna sprawa, przeciąłeś drogę z tak dużą prędkością, że nie miałem czasu zareagować. Nie oddałem Ci pieniędzy, ponieważ nie jest to moja wina, że przekroczyłeś ponad dwukrotnie prędkość nie zostawiając mi nawet chwili na zabranie celownika. See ya

• Kocham To 6
Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Feelu napisał:

Cześć o to ja.
I owszem zmierzyłem Cię w momencie kiedy przejeżdżałeś przez skrzyżowanie, dlaczego? Już tłumaczę. Stałem wcelowany w drogę przed sobą, dość normalna sprawa, przeciąłeś drogę z tak dużą prędkością, że nie miałem czasu zareagować. Nie oddałem Ci pieniędzy, ponieważ nie jest to moja wina, że przekroczyłeś ponad dwukrotnie prędkość nie zostawiając mi nawet chwili na zabranie celownika. See ya

Może nie jasno opisałem sytuację ale z czatu mogłeś odczytać chyba na screen shocie, mam dodać że osoba odgrywająca akcje Rp i inne gówna stała na miejscu oznakowanym zakaz parkowania? Wsm jak obejrzałeś te nagranie a nie było tak że duma bycia w sapd wy******a Twoje ego do góry to powinieneś wiedzieć o co chodzi. Najlepiej to niech wypowie się jakaś osoba mądrzejsza bo ja nie potrafię Tłumaczyć spraw oczywistych. 

Odnośnik do odpowiedzi

Na zakazie parkowania mam pełne prawo stać podczas podejmowania interwencji, a pomiar prędkości jest interwencją. No nic, ja powiedziałem co miałem, Ciebie już słuchać zamiaru nie mam, więc poczekajmy na werdykt @Kajersky . 

• Kocham To 5
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Alfonzo napisał:

mam dodać że osoba odgrywająca akcje Rp i inne gówna stała na miejscu oznakowanym zakaz parkowania?

Funkcjonariusz stał na światłach uprzywilejowania, co za tym idzie: 

image.png.5f170551866e5141de8bbd5ef99568bf.png

Co do zmierzenia Cię, stoimy często wcelowani w pasy ruchu, na których dokonujemy pomiarów prędkości. Ty przekraczając prędkość, wjechałeś sam w celownik, nie dając funkcjonariuszowi czas na opuszczenie radaru. Co nie zmienia faktu, że funkcjonariusz nie powinien cię suszyć w plecy, najrozsądniej będzie, abyście dogadali się między sobą.

Edytowane przez Kajersky
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Kajersky napisał:

Funkcjonariusz stał na światłach uprzywilejowania, co za tym idzie: 

image.png.5f170551866e5141de8bbd5ef99568bf.png

Dzięki za poprawienie, no raczej tego nie rozwiążemy razem bo nie widzę wyrażenia chęci. Skarge napisałem tylko po to aby uświadomić jakich "ludzi" przyjmujecie do frakcji, funkcjonariusz według mnie powinien być przykładem, a tu już ciężko o przykładzie jak dziwnie to brzmi. Skoro przy celowaniu samo suszy to nie musi mieć ciągle suszary, ak kiedy zapytałem go o mandat ten mnie ignorował a kiedy odjechałem chamsko znowu wycelował we mnie.  skoro będąc we frakcji jesteście "panami" serwera 😉 może poza zarządzającymi bo oni coś robią. Zróbcie z tym co chcecie 

A dobra, skończmy ten temat bo i tak ja mam kasę gdzieś, chciałem pokazać waszych roboli co robią, ja im robiłem takie coś xxxxxxxxx

I Feluś kiedy ty mnie słuchałeś jak nic nie mówiłem 😄 ale już wybaczę mu bo widać że refleks ma tylko wtedy kiedy czpisy są na promce i nie wyrobił z celownikiem.

Aa, te nagrania to dawne czasy więc nie żeby coś xD

Edytowane przez Alfonzo
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy