Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Zniesienie level voice chatu na 10 poziom

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DEMEXON

Czego dotyczy propozycja?: Serwer

Opis propozycji:  Chodzi o to żeby zmniejszyć poziom voice chatu na maximum 10 poziom bo 30 jest zbyt duży ciężko jest go wbić jak jest się nowym graczem. A np. do odgrywania RP jest potrzebny mikrofon albo jeszcze z kolegą pograć. Proszę was zniżcie ten poziom bo już mi się nie chce pisać wszystkiego na czacie, a drugą opcje godzin zniżcie do 20 godzin bo 100 to jakaś przesada.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, DEMEXON napisał:

Opis propozycji:  Chodzi o to żeby zmniejszyć poziom voice chatu na maximum 10 poziom bo 30 jest zbyt duży ciężko jest go wbić jak jest się nowym graczem. A np. do odgrywania RP jest potrzebny mikrofon albo jeszcze z kolegą pograć. Proszę was zniżcie ten poziom bo już mi się nie chce pisać wszystkiego na czacie, a drugą opcje godzin zniżcie do 20 godzin bo 100 to jakaś przesada.

Przecież wbijcie 30lvl to nie jest wyzwanie jak chcesz korzystać z vc to kup premium lub wbij 30lvl, Propozycja oczywiscie na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

po 1. czat głosowy jest ooc, więc do akcji RP nie służy

po 2. jak ci się czegoś poprostu nie chce robić to nie ustawiaj pod to reszty ludzi 

po 3. gdy próg będzie znizony, będzie w opór dzieciakow nadużywających vc

ogrOooOOOoOoOmne NIE

Edytowane przez Heswes
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Całkowicie jestem na nie, żeby coś odblokować trzeba trochę pograć, a nie że po kilku godzinach na serwerze posiadasz wszystko. Aktualne wymagania nie są zbyt ciężkie a właśnie wręcz idealne.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rozumiem że nowi gracze chcieliby mieć wszystko z miejsca ale no wbicie 30 lvl'a to nie jest nawet jakieś utrudnienie - wystarczy poświęcić tylko trochę czasu. 30 lvl to też ogranicznik żeby jakiś gracz który dopiero co się zarejestrował nie trollował/irytował innych graczy. Na nie

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
W dniu 26.01.2021 o 08:36, DEMEXON napisał:

A np. do odgrywania RP jest potrzebny mikrofon

W żadnym stopniu nie jest potrzebny. RP odgrywa się na czacie. Wbicie 30stego poziomu nie jest jakieś bardzo trudne.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy