Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Serwer, Propozycja] Zmiany.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nerfikus
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: A więc witam tutaj wszystkie osoby, które weszły w temat aby go przeczytać. 
Jak wszyscy wiedzą początek zaczyna się od V1 piękne czasy tak samo V2 również piękne czasy były to biznesy wszystko. Wszystko ma swój początek oraz koniec tak stało też się z V2 przeszliśmy na V3 lecz nasze majątki pozostały nie ruszone. Propozycja idzie w stronę aby po prostu zrobić V4 gdzie wszystko się zresetuje totalnie wszystko lecz godziny można pozostawić a za przegrane godziny typu 2,500h dać zasłużonego. Jak dobrze wiemy obecna gospodarka jest trochę już rozwalona te miliony i tak dalej...
Doszły nam unikaty z drogiej półki i tym podobne V4 było by fajnie zrobić aby zaczynać od zera, było by co w końcu robić, na co zbierać. Rozpoczynając V4 zmienił bym trochę zarobki inaczej mówiąc je trochę zaniżyć aby w końcu nam utrudnić zarabianie tej sporej gotówki. Co by nam zmieniło przeniesienie się na V4? zmieniło by nam to, że w końcu byśmy tą gospodarkę naprawili, byśmy musieli po prostu uzbierać na swoje poprzez te zaniżone zarobki bo jak wiadomo obecne zarobki są no paradisowe lecz one są takie dość duże, że można zarobić na bulleta w ciągu nawet miesiąca i dać tuning. Przejdźmy do sedna: Zaczynamy od V4 bez niczego (zostają godziny), zarobki zostają obniżone o 10-25% aby było ciężej uzbierać na jakiekolwiek auto. Myślę, że trochę osób by chciało zaczynać od zera tak totalnie z lekko obniżonymi zarobkami 🙂 Dawajcie znać co o tym myślicie a co do frakcji zostają bez zmian poza zarobkami też obniżonymi 🙂

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem przeciw, ale jestem za zmianą systemu pojazdów unikatowych, gdyż mamy po ponad 10 unikatów z każdego modelu, a to nie o to chodzi w unikatach. Jak sama nazwa mówi - unikat to unikat. Max 10 pojazdów z każdego modelu. Aktualnie na początku miesiąca są dostarczane unikaty po 1 sztuce z każdego modelu. Ograniczenie tego albo faktycznie limit. Bo zaraz pół serwera będzie jeździło nimi. I jest coraz bliżej. Ostatecznie większy limit levelu, gdyż gracze naprawdę wbijają level dość szybko. Co do propozycji V4, jestem na nie. 

Edytowane przez BlackWolf_97
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy