Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Nieznajomy 0_8MFR-karmol420

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Karmol420
Nick oskarżonego: Sam chiałbym wiedzieć, miał maske Nieznajomy 0_8MFR
Data i godzina zajścia: 1.20 około
Powód skargi: Bez  powodu wydanie nakazu zatrzymania mnie i 2 moich znajomych
Opis zdarzenia: Widzieliśmy że coś się dzieje obok kasyna więc podeszliśmy się zapytać co się dzieje. Mój kolega zaczął coś krzyczeć ten policjant zaczął do niego celować z paralizatora więc zapytałem dlaczego to robi nie dostałem odpowiedzi a policjant stał ciągle obok mnie i patrzył na mnie. Po chwili drugi policjant podszedł od tyłu i mnie zakuł bez podania powodu przekazał mnie do kadeta i zostałem zawieziony do więzienia.
Dowodyhttps://streamable.com/lhgl5s https://streamable.com/8t7po1 https://streamable.com/z5vhlx  https://streamable.com/pjdtn0
Coś od siebie: Najciekawszą rzeczą w tym wszystkim jest to że osoba która stała obok dostała 50m a osoba która krzyczała zaledwie 15 gdzie osoba która dostała 50 nie  miała ani kontrabandy ani gwiazdek a osoba z 15 taką kontrabandę posiadała, więcej może opowiedzieć osoba najbardziej poszkodowana czyli TheDusza

Edytowane przez Karmol420
Odnośnik do odpowiedzi
  • Karmol420 zmienił tytuł na Nieznajomy 0_8MFR-karmol420

Witam, otóż sytuacja wyglądała tak że dostałem prośbę o pomoc od @Wentylo żeby cię zakuć potem przekazałem ciebie dla @Dede który zawiózł cię do aresztu z tego co wiem nie stosowałeś się do poleceń Wentylo i uczestniczyłeś w zamieszkach które się tam aktualnie odbywały.Lepiej żeby @Wentylosię wypowiedział bo on prowadził z tobą interakcje 

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór

Sytuacja wyglądała, tak że zaczęliście, robić zamieszki na kasynie to my zaczęliśmy, coś z tym zrobić moim zadaniem było, odwożenie zatrzymanych do więzienia dostałem zadanie od @Leooo żeby ciebie odebrać od @Leoooi wsadzić do więzienia z powodu niestosowania się do poleceń funkcjonariusza i chyba uczestnictwo w zamieszkach więc tak zrobiłem, przy całej sytuacji mnie nie było, ja byłem tylko w momencie, kiedy @Leooo cię zakuł i czekał na moje przybycie.

Edytowane przez Dede
Odnośnik do odpowiedzi

Witam Police Officer III+1 
1.Jako iż zostałem proszony o wypowiedzenie się w tej skardze w takim razie to uczynię 
Tak jak Napisał Leooo Poprosiłem go o pomoc podczas zatrzymania nie wiem czemu na nagraniach mnie nie słychać  gdy pytałem  innych policjantów czy mnie słychać odpowiedzieli twierdząco więc kontynuowałem na Voice Chacie Dawałem wam ostrzenia że jeśli nie odejdziecie z miejsca zdarzenia to zostaniecie zabrani za nie wykonywanie poleceń Funkcjonariusza oraz za udział w zamieszkach. Jeśli Chodzi o twojego Kolegę Dostał on powody A22 oraz A20 z którego dostał 50m. Więc mam nadzieje że wszystko jest jasne dziękuje 

A22 Stawianie oporu przy zatrzymaniu   0 $ 30 - 45

A20 Zamieszki/nielegalne demonstracje   1000 - 1500 $ 20 - 40

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A więc żaden z naszej 3 co tam przyjechała gdy mieliście już akcje nie słyszał cię żadnego polecenia ani nic tego typu nawet nie było widać żebyś zaczynał coś mówić. Ja dostałem A07 czyli prowokacje, a według mnie zadanie pytania dlaczego celuje do kogoś nie jest prowokacją. Mój kolega dostał A08 i A20 mimo tego że nie dostał ani jednego polecenia i stał obok nie przeszkadzając i zadał kilka pytań po czym został zakuty. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Karmol420 napisał:

A więc żaden z naszej 3 co tam przyjechała gdy mieliście już akcje nie słyszał cię żadnego polecenia ani nic tego typu nawet nie było widać żebyś zaczynał coś mówić. Ja dostałem A07 czyli prowokacje, a według mnie zadanie pytania dlaczego celuje do kogoś nie jest prowokacją. Mój kolega dostał A08 i A20 mimo tego że nie dostał ani jednego polecenia i stał obok nie przeszkadzając i zadał kilka pytań po czym został zakuty. 

Mam pytanie ty pisałeś na say czy mówiłeś chat'cie głosowym

Odnośnik do odpowiedzi

A08 Niewykonywanie poleceń funkcjonariuszy   700 $ 10

Czyli Dostał A20-40m Oraz A08-10m więc według mnie wszystko jest jasne.Tak jak pisałem wyżej cały czas się do was odnosiłem na Chacie Głosowym pytałem moich kolegów Dokładnie 3-4 razy czy mnie słychać więc jak się upewniłem kontynuowałem interwencje na Vocie Chacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż jak widać na nagraniach nie tylko moich ale także mojego ziomka nie mówiłeś ani słowa a on nie dostał żadnego polecenia a tym bardziej nie uczestniczył w zamieszkach co widać na filmach że stoi z boku i tylko czasem podejdzie zadać pytanie

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłem go o odsunięcie się z terenu zamieszek. Był na terenie zamieszek prowokował innych funkcjonariuszy oraz cały teren zamieszek był zabezpieczony  więc mogłem uznać go za osobę protestującą na tym terenie.Jeśli chodzi o mój  VocieChat nie działał  nie wiem o co chodzi moi koledzy mogą potwierdzić że mnie było słychać lecz wiem że to nie jest żadne wytłumaczenie .Ode mnie to tyle czekam na wypowiedź Commisioner  @Kajersky

Odnośnik do odpowiedzi

A więc skoro ci czat głoswy nie działał to nie dostał żadnego polecenia ani prośby teren od strony kasyna nie był zamknięty czyli każda osoba która wyszła z kasyna albo odstawiła auto obok kasyna mogła tam wejść nie wiedząc że nie może. I mój kolega nie prowokował funkcjonariuszy tylko zadawał pytania na które chciałby dostać odpowiedź.Według mnie Policja powinna służyć obywatelom czyli także mojemu koledze który chciał dostać odpowiedź na swoje pytania

Odnośnik do odpowiedzi

A jakim problemem było napisane że mnie nie słychać? wystarczyło zwykłe nie słychać cię albo pisz po to raczej na logiczne myślenie że jeśli ktoś stoi przed tobą to ma coś to powiedzenia  oraz celowałem do was z paralizatora nie dostałem informacji o tym że nie słychać a moi koledzy jak pisałem parę razy potwierdzili że mnie słychać więc uznałem że nie stosujecie się do poleceń. Jeśli chodzi o zabezpieczenia to nie ja je ustawiałem i możliwe ze nie była zablokowane strona kasyna ponieważ inni funkcjonariusze chcieli zrobić objazd dla osób które chciały odjechać dalej.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Problem był taki że ja jako cywlil myślałam że skoro jesteś na masce to prostu nie możesz mówić a skoro zadawałem w kółko jedeno pytanie też ty mogłeś się domyśleć że nie słyszymy cię

Oprócz tego że myslałem że nie możesz mówić to patrzyłem czy chociaż wyświetla się coś że  nie słyszę że coś mówisz bo jakoś problem z mikrofonem czy cos a nawet nie było widocznego tego że używasz czatu głosowego

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzam ostatni Raz

19 minut temu, Karmol420 napisał:

Problem był taki że ja jako cywlil myślałam że skoro jesteś na masce to prostu nie możesz mówić a skoro zadawałem w kółko jedeno pytanie też ty mogłeś się domyśleć że nie słyszymy cię

Upewniałem się moich kolegów więc byłem pewien że mnie słychać wiec nie wiem poco ciągniesz ten temat jeśli tego oczekujesz oznaczę wszystkie osoby które mogą potwierdzić że mnie było słychać

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Karmol420 napisał:

Tylko zapewne pytałeś się na osobnym komunikatorze i tam cie było słychać. Nie oczekuje żebyś kogokolwiek oznaczał. Odemnie to już chyba wszystko czekam na decyzję zarządu 

Osoby komunikator niewiele zmienia, skoro są dalej w grze i stoją obok siebie. Mogliście napisać chociaż "i co tak stoisz", funkcjonariusz zrozumiałby, że coś jest nie tak i zacząłby z Wami pisać. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kajersky napisał:

Osoby komunikator niewiele zmienia, skoro są dalej w grze i stoją obok siebie. Mogliście napisać chociaż "i co tak stoisz", funkcjonariusz zrozumiałby, że coś jest nie tak i zacząłby z Wami pisać. 

Ciągle zadawałem pytania i myślałem że policjant ma mnie po prostu gdzieś i nie chce mi na nie odpowiedzieć 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Karmol420 napisał:

Ciągle zadawałem pytania i myślałem że policjant ma mnie po prostu gdzieś i nie chce mi na nie odpowiedzieć 

A skąd miał wiedzieć, że go nie słyszysz skoro tego nie oznajmiłeś mu? Stał dobre pare minut przed Tobą, patrząc na Ciebie

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Kajersky napisał:

A skąd miał wiedzieć, że go nie słyszysz skoro tego nie oznajmiłeś mu? Stał dobre pare minut przed Tobą, patrząc na Ciebie

a czemu miałbym mu to oznajmić jak nawet nie było widać nad nim że mówi, wyglądało to jakby miał mnie w du**e

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy