Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] Jaqoob-Ad0lf

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ad0lf

Nick oskarżonego: Jaqoob

Data i godzina zajścia: 14.20

Powód skargi: no to co widać 

Opis zdarzenia:  jadę na komendę z ziomeczkiem lekko ścinam ale jak widać na filmie motorek. Bardziej ściął i zaczął strzelać wsm to bez powodu reszta na nagraniu 

Dowody: https://streamable.com/zif1nz

Coś od siebie:  pozdrawiam 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się wypowiedzieć, bo byłem przy tej sytuacji, a mianowicie to ty bądź twój  kolega rozjechałeś funkcjonariusza, który potraktował to jako zagrożenie jego życia (bynajmniej tak mi się wydaje) i to ty zawiniłeś, a nie on. Miał on prawo do ciebie strzelić.

Edytowane przez Fori
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wczesniej dostalem info od cadeta,ze sie krecisz i vdmujesz lecz nie jestem pewien czy o ciebie chodzilo, u mnie mnie przejechales i jechales pod prad, na twoim nagraniu jedziesz srodkiem drogi, zamiast poprawnym pasem, rozjechales mnie i pojechales dalej. Wbilem ci bw i cie zakulem, lecz nie chcialem byc chamski, bo mogles sie po prostu najzwyczajniej w swiecie zapatrzec na cos. 
Po calej akcji zaproponowalem ci mimo wedlug mnie twojej winy odszkodowanie i chcialem wyjasnic sprawe na pv niz pisac skargi sie sie klocic bez celu, no ale jak widac, ty wolales napisac skarge. 
Jak bys przejechal funkcjonariusza irl, zgadnij co by zrobil.
Ponizej przesylam dowod, ze chcialem wyjasnic sprawe na pv niz sie bawic w skargi xd.
image.png.f6ddfaf72f7748b4d005e567a69e4b4d.png
Ode mnie tyle

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

sry, pomylilem osoby, chodzilo o innego gracza w venomie, tak czy siak mnie rozjechales. Nie widze sensu dyskutowania, czekam na ropatrzenie przez zarzad, powyzej podalem swoja wersje.

Edytowane przez jaqoob
Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, wisienkaZPW napisał:

na pewno nie strzelał do bezbronnego cywila

To sa stany a nie polska xd, tym bardziej kiedy bylem na sluzbie SEU.
Na nagraniu ten policjant nawet nie mial jak zaareagowac, chlop byl w szoku xd

Edytowane przez jaqoob
Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Kajersky napisał:

jak masz nagrania to bym prosił je wysłać tutaj

myślę iż jest to zbędne z racji że niejaki kolega Jaqoob napisał że to nie my dopuściliśmy się vdmowania a filmikow jest kilkanaście po jakieś 5-9 minut

31 minut temu, jaqoob napisał:

To sa stany a nie polska xd, tym bardziej kiedy bylem na sluzbie SEU.
Na nagraniu ten policjant nawet nie mial jak zaareagowac, chlop byl w szoku xd

przyjrzyj się dobrze to zobaczysz że to sytuacja z Polski

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Rogalekkk napisał:

myślę iż jest to zbędne z racji że niejaki kolega Jaqoob napisał że to nie my dopuściliśmy się vdmowania a filmikow jest kilkanaście po jakieś 5-9 minut

przyjrzyj się dobrze to zobaczysz że to sytuacja z Polski

No wlasnie mi chodzi o to, ze to jest polska na tym nagraniu a w Mta sa stany, nie zrozumiales mnie chyba xD

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Fori napisał:

Mogę się wypowiedzieć, bo byłem przy tej sytuacji, a mianowicie to ty bądź twój  kolega rozjechałeś funkcjonariusza, który potraktował to jako zagrożenie jego życia (bynajmniej tak mi się wydaje) i to ty zawiniłeś, a nie on. Miał on prawo do ciebie strzelić.

Tu wracając przeprosiłem go a nie uciekałem wyzywając go, bo mogłem tak zrobić, napisałem mu również że go nie zobaczyłem bo się zagapiłem mógł napisać "spoko jeździj ostrożnie"... 

Edytowane przez Elvin
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Elvin napisał:

Tu wracając przeprosiłem go a nie uciekałem wyzywając go, bo mogłem tak zrobić, napisałem mu również że go nie zobaczyłem bo się zagapiłem mógł napisać "spoko jeździj ostrożnie"... 

Przeprosiłeś mnie dopiero jak cię zakulem, chyba innego wyboru nie miałeś, gdybym nie zareagował to byś pewnie odjechał bez słowa. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy