Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

#01 | Flota SAPD


Rekomendowane odpowiedzi

dnTfE5m.png

oFcWvCK.png

Police Vapid Victoria Interceptor

Animated GIFgiphy.webp

Podstawowy pojazd, należący do Traffic Unit. Pod maską posiada silnik V8 4.6l SOHC Modular, generujący 210 koni mechanicznych, dzięki któremu samochód osiąga prędkość maksymalną 270km/h. Posiada napęd na przednią oś. Wyposażony w kratę, oddzielającą zatrzymanych od funkcjonariuszy, Mobile Data Transfer (MDT), oświetlenie górne LED, wideorejestrator, wzmocniony pushbar z przodu pojazdu służący do uderzania w inne pojazdy celem wytrącenia ich z równowagi. Na bagażniku posiada wzmocnioną antenę do komunikacji z innymi jednostkami policyjnymi. 

Police Vapid Victoria Interceptor (slicktop)

giphy.webpgiphy.webp

Jest to praktycznie ten sam pojazd, który przedstawiony został powyżej, różni się tylko wersją silnikową oraz typem napędu. Pojazd wyposażony jest w silnik V8 4.9l SOHC Modular, z napędem na 4 koła, co pozwala mu rozwinąć prędkość maksymalną 284km/h. Jednostka ta generuje 220 koni mechanicznych, przez poszerzony wydech oraz lekko zmodyfikowaną mapę silnika, specjalnie na zamówienie departamentu. Wyposażeniem nie różni się od poprzednika, nie posiada tylko oświetlenia LED.

Police Vapid Charger

giphy.webp

Jednostka Traffic Unit, przystosowna bardziej do jazdy z większymi prędkościami, wyposażona w silnik V8 5.7 HEMI, generujący 370 koni mechanicznych z napędem na przód, które pozwalają na rozwinięcie maksymalnej prędkości 298km/h. Wyposażony jest w system ALPR (Automatic License Plate Recognition), który pozwala rozpoznać tablice rejestracyjne wokół pojazdu, oświetlenie górne LED, masywniejszy niż u poprzedników pushbar, klatka bezpieczeństwa. Wersja San Andreas Highway Patrol posiada silnik V8 6.2 Hellcat generujący 400 KM z napędem na 4 koła. Dzięki takiej konfiguracji ich pojazdy osiągają 312km/h

Police Vapid Explorer

giphy.webpgiphy.webp

Pojazd wyposażony w silnik V6 3.5 Duratec Ti-VCT generujący 290 koni mechanicznych, co pozwala na rozwinięcie 267km/h. Napędzana jest przednia oś, na zderzaku widać masywny pushbar, który pozwala na przejazd przez blokadę drogową. Poruszają się nim funkcjonariusze, którzy muszą dojechać na miejsce zdarzenia jako pierwsi. Pojazd wyposażony w belkę LED, podświetlane podszybie, zestaw zabezpieczeń drogowych, wideorejestrator, klatka bezpieczeństwa.

Police Vapid Tahoe

giphy.webpgiphy.webp

Będący na wyposażeniu Sheriff Office oraz Special Enforcement Unit pojazd terenowy, w wersji silnikowej 5.3 EcoTec V8 generujący 355 koni mechanicznych, rozwijający prędkość maksymalną 285km/h. Zależnie od przeznaczenia, może być wyposażony w górne oświetlenie LED, szperacze, wideorejestratory. Wersja po lewej stronie służy do przewozu funkcjonariuszy operacyjnych SEU, natomiast po prawej jednostka patrolowa Sheriff Office.

Karin Sultan Unmarked

giphy.webp

Pojazd operacyjny, pościgowy. Serce tego radiowozu generuje 810 koni mechanicznych, z napędem na 4 koła. Specjalnie stuningowane pod wygląd cywilny, aby lepiej wtapiać się w tłum. Wyposażenie jak na radiowóz jednostek specjalnych jest jednak ubogie. Posiadają one tylko wideorejestratory oraz oświetlenie policyjne LED. Wspomagane 10-cio krotnym nitrem są w stanie rozpędzić się do prędkości maksymalnej w mniej niż 7 sekund.

Vapid Bullet

giphy.webp

Najmocniejszy we flocie SAPD, Vapid Bullet z silnikiem McLarena V8 3.8 o mocy 570 koni mechanicznych, rozpędza samochód do prędkości 341km/h. Nie przystosowany do przewozu więźniów, ale taki nie jest jego pierwotny cel, ma dogonić i ująć ściganego. Wyposażony w impuls elektromagnetyczny wyłączający silniki pojazdów unikatowych i sportowych.

HPV 1000

giphy.webp

Motory będące na wyposażeniu departamentu, służą do wykonywania pomiarów prędkości oraz dojazdu na zgłoszenia porządkowe. Ich silniki, 1.2 109 koni mechanicznych są wystarczające do spełniania zadań departamentu. Na wyposażeniu takiego motocykla znajdują się dwie żarówki LED, odpowiadające za wysyłanie sygnałów świetlnych.

Police Brute Towtruck

giphy.webp

Ciężarówka, która wyposażona jest w silnik 2.5 TDI, osiągający moc 190 koni mechanicznych pozwala bez problemu poruszać się lawecie z pojazdem w strefie załadunkowej. Nie jest stworzony do pościgów, stąd nie osiąga za dużych prędkości. Wyposażony w światło ostrzegawcze, doświetlanie strefy załadunkowej, pasy transportowe, wciągarkę, najazdy.

Coach

giphy.webp

Autobus, który służy do przewożenia kadetów w miejsce szkoleń, bądź funkcjonariuszy oddziałów zwartych na miejsce strajków. Posiada silnik MAN D 2676 LOH o mocy 420 koni mechanicznych.

Brute Securicar

giphy.webp

Służący do przewozu więźniów opancerzony wóz, z silnikiem MAN D 2676 LOH Common Rail generującym 460 koni mechanicznych pozwala na szybki i sprawny przewóz więźnia z punktu A do punktu B.

Ford F150 Bomb Squad

Animated GIF

Jednostka saperska departamentu, z silnikiem diesla V8 4.6l. Pojazd posiada oświetlenie robocze, wyciągarkę, masywny pushbar, oraz masę sprzętu saperskiego, zaczynając od skafandra EOD-10, kończąc na robotach Vanguard ROV.

Bearcat Lenco

giphy.webp

Stworzony z myślą o jednostkach policyjnych na całym świecie opancerzony transporter. Na pokładzie może zmieścić 6 operatorów, wraz z bronią. Na dachu posiada właz, z którego można prowadzić regularny ostrzał. Zabezpieczenie lamp i wzmocniony, stalowy zderzak pozwalają na taranowanie blokad ustawionych przez różnego rodzaju gangi i kartele. Silnik 6.7 Powerstroke Turbo Diesel o mocy 440 koni mechanicznych i napęd na 4 koła pozwalają szybko wydostać się z ostrzału i ewakuować osoby postronne.

Dinka Sanchez

giphy.webp

Wykorzystywany przez zwiadowców jednostki specjalnej do jazdy terenowej. Nie posiada żadnego dodatkowego wyposażenia, tak jak przyjechał, tak został w deparamencie. Silnik o pojemności 125 ccm pozwalający na osiąganie do 140km/h przy mocy 42.5 koni mechanicznych.

Enus Huntley

giphy.webp

Jednostka nieoznakowana, poruszają się nią funkcjonariusze pełniący służbę operacyjną. 4.0 V8 jest odpowiednim silnikiem i pozwala na jazdę z prędkością około 200km/h. Zamiast oświetlenia LED posiada kogut, dzięki czemu może być stosowany jako pojazd konwojowy.

Police Maverick

giphy.webpgiphy.webpgiphy.webp

Śmigłowce policyjne, posiadające szperacze, będące na wyposażeniu (od lewej) departamentu, Sheriff Office oraz Special Enforcement Unit stanowią doskonałe wsparcie powietrzne.

 

Zdjęcia:

ifiLBzo.pngDetective II @jaqoob

O1M8UzI.pngPolice Officer III+1 @eswu

O1M8UzI.pngPolice Officer III+1 @OJCI3C

Wykonanie:

f7kSCLR.pngCommisioner @Kajersky

 

Edytowane przez Kajersky
aktualizacja floty
  • Lubię To 2
  • Przykre 1
  • Kocham To 4
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy